Kako da smanjim crvenilo ociju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Pa normalno da promijene feeling. "Probude te" - tako da ako nesto moras ici obalvljat ili ako slijedi neka komunikacija sa nenapusenim osobama kapi su prijeko potreba tvar
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
ima trava od kojih se jace crvene oci i manje... od domacica se jako crvene oci a visine nebi preporucao nikome da ih koristi radi crvenila.. radje popijte sok, pojedite nesto i dodjite k sebi : D
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
visine...hm...ja ih koristim al ovdje je neko rekao a se koriste najvise 2-3 puta na dan...ja kazem da je to previse...najbolje ih je uopce ne koristiti al naravno da nekad morate al to napravite tako da kad ih stavite nemojte ih stavljati barem do sljedeceg dana...ja naprimjer idem doma i stavim si ih...ok..super...sljedeci dan ih opet stavim i ok...al kad ih treci dan stavim onda me peku ovi i nije mi bas ugodno...a i mogu rec da ne stavljate visine ako nije potrebno jer ja neznam, ja kad stavim visine nakon nekh sat vremena ja kako izgledam normalno, i ponasam se normalno mene kao da prestane prat to sto sam popusio...ma bezveze...al moram ih imat uvjek jebiga :D
 

Nishiken

Aktivan Član
31.12.2007
53
3
0
88
koristim Vizol (bivsi Nafaborat), bocica me sluzi pola godine, mozda cak i dulje... Stavljam samo u prijeko potrebnim situacijama, i to cesto cak i prije duvanja, ako znam da cu komunicirati s normalnim ljudima tada :)

btw, nemojte se obazirati na rok trajanja. Kaze na pakovanju da ih upotrijebite u roku mjesec dana od otvaranja, ali u protekle tri godine sam kupio 5-6 bocica i svima je prosao odavno rok trajanja a valjale su.
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
e da pitam za ove nove visine sto se reklamiraju...kako se azlikuju od ovih prije?? molim ako ce netko uopce odgovorit nek bude neko ko ih je probao... hvala...pis
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Moderna medicina je kao hardware-software.. bitnih promjena nema.
Rade se minimalne razlike kako bi opravdali novo poskupljenje proizvoda makar te razlike radile vise stete nego koristi..

Jako crvenilo ociju se cesto desi kao posljedica dehidracije organizma.. zato pijete vodu prije, tijekom i nakon duvanja kao prevenciju..
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Naravno da mogu.Pa blago promjenjen vid,drukcije percepiranje svjetlosti,opušteni feeling u ocima.........sve to može nestati sa crvenilom..
 

Nishiken

Aktivan Član
31.12.2007
53
3
0
88
Nikad mi se nije dogodilo spustanje zbog kapi, a nakapao sam se par bocica u zadnjih par godina :))

@elephant: Jel imas kakve reference na tu informaciju da dehidracija stvara crvenilo?
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
jel mi to pričamo o smanjenju efekta zbog kapi ?

pa jeste
krokodil je brži po danju nego po noću
jer što je zelenije
to brže pliva
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ja napiso objašnjenje zašto se smanje efekt dok ne napiše preciznije onaj koji konzumira kapi za oci :ludaci_lol: a ispaden da nema kapi za oci koje smanjuju :popcorn: :ludaci_lol:.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Mislim da kapanje visina neće umanjiti nikakav efekt od trave, osim što će pokvariti sam ugođaj tj. ritual pušenja jer sterilna bočica puna neke kemikalije koju krčaš u uči i nije baš neka romantila sa kojom se join ili dobar pajp povezuju.
To je samo moje skromno mišljenje.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Kad malo razmislim, čemu opće te kapi za oči, što se nekome od trave toliko oči nagrđuju da mora intervenirati kapima...? Ne pametujem nego pitam, zanima me. Meni se oči 'zakrvave' jedino ako sam dugo u zadimljenom prostoru...
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
Ja ih isto nikad ne koristim......jasno mi je da ponekad zatrebaju ali mi nije jasno zašto kod Marihuane.....pa jebote kakav je to gušt pljugat negdje a da ti se ni oci malo ne smiju zacrvenit onda vjerovatno na takvom mjestu trebaš i nešto da se ne smiješ..
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Ma zavisi i od coveka...Ja bilo kakvu vutru da pusim(dobru ili losu) uvek mi pocrvene oci...Dok mom drugu nikad...