Kako da smanjim crvenilo ociju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

P.P.

Aktivan Član
08.05.2005
291
9
0
34
smeta mi samo doma da me ne skuze inace me boli neka stvar kakve su mi oci.... doma imam neke kapi za oci pa ih stavim kad dodem doma, neznam kako se zovu, ali nisu visine- kapi...
 

kanehbosem

Rehabilitacija kanabisa !!!
Banovan
12.10.2006
619
46
48
otkad koristim kapi za oèi moj život je dobio jednu novu dimenziju.
sad,konaèno mogu reæi da život živim punim pluæima, he he
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
koristio kapi kad sam iso u skolu...iskreveljen ko èkapi a oèi normalne...koristio sam prokulin koji je dobar al je neka vrsta ulja...koji ima odvratan miris pa ako promasite oci i curi vam po faci cijelo vrijem ce te osijecati smrad...nafaborat je po mom misljenju BEST BUY za malo novaca dobre kapi jako slicne visinama...visine su najskuplje i najbolje...
 

sinsemila_smajl

Aktivan Član
02.02.2006
286
3
0
43
not eni mor :wink:
nau ajm vejtin(in vejn, or dej ðast don ker) tu bi diskaverd :lol: :lol: :lol:
to jest, lagano Se otkrivam :D

prije bijahu ove haj kapi i kamomil ti :D
 
08.10.2006
43
1
8
36
Jedan moj ortak je bash dugo koristio kapi za ochi, svaki dan je u shkoli i kuci bio bataljen i koristio ih je, ali.....kasnije se ispostavi da je od istih sjebao sinuse, sad su mu sjebani sinusi 100%, tako da je nasjbolje da pustish okice nek rade svoj krvavi posao :shock:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Eddie

Aktivan Član
07.12.2006
167
9
0
Da li smetaju sinusima ne znam ali sudeci po nekim ortacima revnosnim duvacima koji koriste kapi ni za vid nije dobro. Valjda postoji neki vremenski period za bezbedno koriscenje kapi a konstantno dosipanje hemije mi ne izgleda dobro. Jel neko citao uputstvo od kapi?
 
13.11.2006
7
1
0
Clarence je napisao(la):
koristio kapi kad sam iso u skolu...iskreveljen ko èkapi a oèi normalne...koristio sam prokulin koji je dobar al je neka vrsta ulja...koji ima odvratan miris pa ako promasite oci i curi vam po faci cijelo vrijem ce te osijecati smrad...nafaborat je po mom misljenju BEST BUY za malo novaca dobre kapi jako slicne visinama...visine su najskuplje i najbolje...

Imas da pazaris Hemokulin extra kapi jeftine i ne smrde :lol: :lol: ko dnas su oko 50 dinara. sve u svemu ne volik kapi otvore mi oci i pokvare trip :( ali kad se mora onda jbg :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ajlajkskank
Ja i buraz koristimo visine veæ dulje vrijeme. Stara to može vidjet u njegovoj sobi kad god uðe unutra, pa kaj sad mislimo si, kapi za oèi, kaj æe posumnjat?
Jedan dan gledali TV i ono reklama za visine:
...nema više crvenih oèiju...
Reakcija: A u PM, mater im hebem...
In any case nismo bili oduševljeni gledajuæi našu tajnu otlrivenu na telki.
 
da, al kad me puknu manèisi i kad doma nemam kaj za papat, tko æe da mi uteži nezasitnu glad nego majka. Jedanput sam došao bez da sam prije nakapao oèi pa sam morao izmisliti 20 razloga zašto su mi oèi crvene (i zaš se tak èudno ponašam)