Kako da smanjim crvenilo ociju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
ja obično kapam kad idem nekuda sa autom.2 kapi u svako oko a kad sam jako napušen onda 3,4...pravo oči okupam sa visinama :)....al me nervira kad otkližu preko obraza ,po vratu......:)
 
09.06.2010
34
1
0
31
osobno, visine su me spasile u više situacija, da ih nije bilo, bio bih u žeščim govnima

nedavno, izađemo van, moja ekipica i ja (nas troje) sjednemo na klupu, zapalimo i stavimo visine za svaki slučaj, odemo do druge ekipe i nije prošlo pet minuta, kad evo murja stiže. počinju srat zbog boce alkohola koji je bio u vrećici, alkotestiraju nas i sve to, naravno svi smo imali 0,00 promila, jer nismo ni guc popili, i sve prođe bez ikakvog problema, policija otišla svojim poslom, mi svojim i to je bilo to. naravno, meni je bila špica i pol komunicirati s policajcem, piriti u alkotester, prebijen ko budala, a da oni to nisu ni slutili :D

eto, to je jedan od brojnih primjera kad su me dvije kapi te čarobne tekućine, doslovno 'spasile'

ne volim ih često stavljati, ali prevencija u svakom slučaju
puno je bolje izići među ljude, gdje god to bilo; doći doma pred roditelje, otići u neki kafić, šetati gradom, bez opterećenja tipa, joj hoće li me netko skontat jer su mi oči crvene :)
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Kad pušiš mnogo ti oči prestanu biti crvene. Budu onako bijele ko da ih s kapima stalno kapaš, fino vodene.
Ne bih to ***** nikad u oko stavio.
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
Visine kapi su totalno bezopasne,koristim ih svako prolece zbog polenske alergije.Pored otklanjanja crvenila smanjuju i iritaciju oka.Meni posle vutre oci ne budu nesto posebno crvene,vise zamucene.Ali mnogima bas jako odreaguju,primetila sam posebno plavookim ljudima.Mladja populacija korisnika moze da se zafrkava i tako seta preko dana,sto nepreporucujem starijima.Jednostavno staviti po kap visina i izbecete nepotrebna pitanja,nisu bas svi tako neupuceni.
 

Nikolica

Aktivan Član
19.03.2010
69
4
0
34
Slažem se sa tobom. Ja koristim Hemokulin : Nafazolin kapi i stvarno pomažu, ali na njima piše da su od otvaranja u upotrebi samo narednih 28 dana... :(
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
Visine kapi nisu bezopasne... Jano pa to bi ti trebala znati!

Jednom sam gledao emisiju ne sjećam se, uglavnom bilo je riječi da su u velikim količinama čak i kancerogene!

"Visine sužavaju krvne žile u oku, a s time se i smanjuje protok kisika"!

ja osobno ne korisitim kapi za oči, ne volim to šljapkati po očima, osim kada moram, kada počne sezona ambrozije onda kapam ko veliki, samo naravno ne Visine jer to nije lijek, !

a visine ne koristim zato jer ne pušim nikada ako idem negdje gdje ne želim da me vide s crvenim očima, za sve ostalo ipak radije hodam sa crvenim očima!
 
16.09.2010
101
117
43
36
ja koristim maxitrol koji mi da na recept zbog alergije. Ali nekad kada se upusim i kapnem si ih u oci pocnu me lagano peckat i iritirat na 1-2min i za 15min oko bijelo .
 
03.05.2007
4
0
0
38
od svih koje sam probao najbolje su mi se pokazale Hemokulin kapi, ucinkovite, jeftine, bez mirisa...
posto naravno nije preporucljivo 'nalevati' se svakodnevno zbog mogucih negativnih posledica, ja od bocice hemokulina napravim dve (razblazim ih) efekat je isti a kontam da smanjujes i stetnost navedenu u predjasnjim postovima.i naravno trebaju se koristiti kad je to zaista neophodno a ne buxna i jos te nije stiglo a ti vec kapi ...
 
28.10.2014
1
0
0
eo da se uključim, znači visine sam lapio staroj jer sam vidio da ima par bočica, za mene je to bio spas jer mi nakon sprave oči vrište, divljaju, kako god... uglavnom nije dobro. što se tiče smanjenja efekta kad se nakapaju, znači nije da kad ti njih nakapaš ne budeš više high al jednostavno malo te razbude, kapci više ne padaju i izgledaš totalno normalno al još si uvijek chill i sve to....
mene jedino strah tog što nikako ne mogu bez njih jer mi stvarno oči podivljaju, evo recimo sada, cjeli prošli tjedan svaki dan sam zapalio i svaki dan sam nakapo oči i sad zadnjih par puta peku me oči kad ih nakapam, jel ima netko kakav drugi način druge metode da mi oči malo nadođu?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
2vj6ceo.jpg
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
Upisao sam u pretragu ovo tvoje pitanje i gle čuda,postoji obrađena tema :D
Spojit ću ti temu sa postojećom a ti kad pročitaš sve o očima baci oko na pravilnik malo,pa da ne otvaraš teme koje već postoje na forumu.
 
13.02.2014
28
44
13
ja obično kapam kad idem nekuda sa autom.2 kapi u svako oko a kad sam jako napušen onda 3,4...pravo oči okupam sa visinama :)....al me nervira kad otkližu preko obraza ,po vratu......:)
Što toliko kapaš, dovoljno je definitivno po jednu kapljicu. Ja koristim prokulin jer je jeftiniji i ako se nakapam u jutru drzat ce mi oci cijeli dan bijelim nebitno koliko se puši
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Više rasprava odnosno razgovora sam imao na ovu temu s raznim ljudima. I to sve na temu, 28 dana rok trajanja kapi. Radi toga ne kupujem Visine, rakneš 10 € i onda kapnem 2 kapi u mjesec dana. Koja su Vaša iskustva s tim rokom trajanja, šta im se desi nakon 28 dana? Koliko dugo su upotrebljive?
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.586
2.598
ja kapam visine dok ne iskapam zadnju kap ... oči budu bijele e sad,dal' im šteti ,nemam pojma
zadnje kapi budu stare i po godinu dana
znam samo,da dobijem euro džek pot u idući petak...fino bi si platio da mi ućeraju korekciju vida u 0 (nulu) :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman