Kako da smanjim crvenilo ociju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Ućerat ću ti ja besplatno :D I ja sam ih koristio godinu dana sigurno međutim grozim se toga. Zamisli jogurt kojem je istekao rok prije godinu dana? :D
 

fulldedarak

...zadovoljni korisnik...
04.06.2014
524
650
113
Jednom,prilikom kupnje visine kapi u apoteci sam malo ispitivao apotekarku...i rekla je da ne treba obracat paznju na rok trajanja i da im nista nece biti bar pola godine do godinu dana nakon otvaranja...
Uglavnom,kad koristim kapi,prije nego ih zatvorim istisnem iz bocice sav onaj zrak sta je unutra,pa tek onda stavim čep..
I pala mi je jedna prakticna ideja vezana uz kapanje ociju..Vjerujem da vecina mrzi osjecaj kapanja u oko.ne mozes pogodit oko,previse nakapas pa curi po svuda i cimanje kad ti padne kap u oko.....i nije prakticno ako se nadjem u situaciji da moram cim prije nakapat,npr. kad se vozim napljugan i starta me murja,tesko je u tako malo vremena nakapat oci...
Zato fino si kupite onu malu bocicu sa spricaljkom(osvjezivac za usta ili sl.),potrosite ju ili sta god,dobro isperete i visine unutra...lakse je spricnut u oko,nego kapnut...
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Ne kapaju se na zjenicu pa da je problematicno. Kapnes po jednu kap u uglove ociju, razgibas oci lijevo - desno i gotovo. Cimanje je to presipanje, a kad zamislim spricanje sperjem u oko sav se najezim.

Sto se tice trajnosti Visine kapi, navodno je to zbog trajnosti konzervansa koji je ubacen da sacuva kapi od zagadjenja bakterijama koje bi se mogle razviti, sto bi za posledicu moglo izazvati infekciju oka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Ne stavljam ni ja, ali se ponekad desi situacija kada dobro dodju. Potrefi se da nekom zatreba usluga kasno navece a oci kao iz horror filmova
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ajd papa, nakapaj malo komsinici u ugao :)
2r4istg.jpg

 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Nakapace Papa komsinici, bilo u ugao ili po zaobljenoj povrsini :D
Ima lijepo oko, komsinica :)

Da daaa, za takvo crvenilo okica su dobre visine (jel ono reklamiranje bi zabranjeno?)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: fulldedarak

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Da su 2-3 eura ne bi bilo problema. Ovdje su 7 minimalno. Ide mi na nerve sto nemaju malo pakiranje. Prokulin je riješenje, Opa mi je oči otvorio s njim :D Komšinica se devastirala :O
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Te kapi bi se trebale zvati "samopouzdanje u dvije kapi" hahah
Skuzio sam da sada imaju te neke nove sheme na biljnoj bazi.Ali mi netrebaju ni jedne ni druge crvene su oci dio moga imidža..jel se tako pise? Imidja nije sigurno ! ...imidzja :fuck:
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
Ti si Bizzo Pluca organizacije i sta ce ti kapi.:cool23:
Koju poruku odasiljes sa bistrim ocima a mutnim pogledom:)
Ja vise necu koristiti kapi..nema smisla glumiti da nisam normalan.Uostalom vozim motor bez kacige pa su zato crvene jbga a i nije dobro to sa tim kapima .
 
Poslednja izmena:

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Slazem se s tobom. Uostalom kada se pojavim da mi nisu oci crvene tek sam onda sumnjiv. Ljudi su se navikli da sam krvav u očima :D Svaki put kada si kapam te kapi me grize savjest. Imam osjecaj da idem protiv onog mojeg temeljnog. Farmacija i preziranje iste :/
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
meni oči više ni ne crvene... :D skoro pa nitko me ne može skužiti kad zapalim, osim ako se baš izujem pa mi je lice zgrčeno u kes.

ja sve cutim da ne bude wtf. al ja isto ne primecujem neko crvenilo u ocima kad dunem, tako da kapi ne trosim... gore budu oci kad se nekad ulesis od cuge. a i faca bude gora, kao i filing u galvi, u telu... bljak
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and CilI