Kako da smanjim crvenilo ociju

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Nishiken

Aktivan Član
31.12.2007
53
3
0
88
Sve ovisi o okolnostima u kojima je covjek. Od iste vutre mi se nekad zacrvene kao vampriu oci, a nekad su bistre, a ja ubijen...

U osnovi vutra smanjuje ocni tlak, zato je i dobra kod galukoma, ali stres ga dize i ako si u okolisu gdje si pod stresom ili ocekujes neke nenadane dogadjaje/ljude, tada ce ti se zacrveniti. Tako je meni.
 
08.01.2008
17
0
0
45
sto reko moj pa saa: nema dobre vutre dok se neumijes kapima :icon_mrgreen: ja jednom ubacio u uvo jbg..:icon_biggrin: podrz kapi mada su dobri u kombinaciji sa naoucarima za sneg....
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
ok...ja sam mozda lud al ja svaki put kad si stavim jebene kapi imam osjecaj kao da me prestane sljakat...ne odmah al za pola sata kad mi oci postanu normalne i ako se prestanu spustat i padat onda to vise nije to...to je kao da nisi napusen i tapija je....ne kazem da je to uopce moguce da te prestane prat pomocu kapi za oci al takav je osjecaj...a moguce je i to da kad covjek zna da ne izgleda s*****no onda da se tako i ponasa...a bo... i ponavljam da je najbolje da se nis ne koristi jer je sve to smece....:icon_exclaim:
 

rAstA_girL #1

Banned
Banovan
02.03.2008
2
0
0
34
Ma umesto da stawljate kapi u oci i kwarite sebi weed bezweze, uzmite fino one kapi Nafazol i sipajte u piwo...
Zwuci gloOopo al je zajeban trip skroz :) ;) :) lolyng...
 

Nishiken

Aktivan Član
31.12.2007
53
3
0
88
Jao pamet da ti stane... Jesi normalna?

To suzava krvne zile i time sto ih primjenjujes u pivu znaci da ih primjenjujes kroz citavo tijelo i mozes izazvati infakrt ili mozdani udar!
 
12.12.2007
18
1
0
36
Jao....

Oni koji ne razumiju zašto kapi...
Pa nisu li ovdje već 100 puta spomenuli kako je to radi roditelja ili ljudi za koje ne želimo da znaju da smo pod utjecajem nečega. Nema to veze s tim jesu li lijepe ili ne... Mislim da je brainchip govorio o nagrdjivanju
Kapi su nužno zlo, al jbg, ja barem ne bi mogao bez njih. Jutarnji ritual koji velik broj nas ima, ostavlja crvene oči. Pa odlazak na fax... Ili posao, šta već... Da nema kapi već bi se dosta puta
uvalio u sranje.

I korištenje kapi, po meni, stvara dojam da nas trava pušta. Jer trava opušta oči, i kapci nam se lagano spuštaju. A nakon kapi, oni se dižu, vid se nekako pročisti i jasniji je, i zato zabrijavamo da nas slabije šora.
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
@rAstA_girL #1
Stvarno nam ne trebaju takvi 'savjeti' na forumu (post je obrisan, hvala Bogu... i glossu), i da nisi već pobrala ban, pobrala bi ga sad od mene. Ako čitaš ovo, izvadi glavu iz guzice i razmisli malo što si radiš zdravlju... Za tvoje dobro :rasta1:

Offtopic sklanjam uskoro.
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Laidback je napisao(la):
... koje imaju posao i obveze u zivotu.

Bravo Laidback !!!!
Lako je neradničkin, neodgovornim i bebastin pizdurinama pričat kretenarije.
Baš me zanima da li bi veliki machosi stavili svejedno ***********ste kapi kad bi in posal, kruh itd ovisili o tome.
Grrrr, je me ljute ***********ste izjave tipa :"kapi su za pickice...". To samo pizdun more izjavit.

By the way, kad san bija u vojsci, dok nismo skužili da nan niku u stvari ništa nemore pa ma kakvi bili, mišali smo Operil kapi s vodon u omjeru 1:1. 1 kapljica bi izbustrila oči. Od 2 bi se dobuija kontraefekt: u očima se više nebi vila niti žilica.
 

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
pochnite da nosite kontaktna sociva i oci ce vam biti non stop predivno crvenkaste i krvave(na najmanju prasinu,vetar i sl) hehehe...
 

greenthomb

Aktivan Član
12.02.2008
56
0
0
39
a sad malo ozbiljno,caj od kamilice je dobar za konjoktivitis(licno probao) i sl sranja,pa eto ideje kome treba za pred fax,posao i sl mozda nije lose???
 

green panter

Aktivan Član
19.12.2008
97
3
0
34
ako vec koristite neke kapi, neka to budu visine, jer su stvarno dobre. nestavljajte svasta u oci!
(valja ih imati uvjek kod sebe, nekad valjaju glave):smoke18:
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
greenthomb je napisao(la):
a sad malo ozbiljno,caj od kamilice je dobar za konjoktivitis(licno probao) i sl sranja,pa eto ideje kome treba za pred fax,posao i sl mozda nije lose???

Hmmm, zanimljiva ideja. Treba to isprobat. Prirodno je, zdravo, jeftino...
Zahtjeva daljnje istraživanje....
Znanda je za konjuktivitis 1. liga, ali oče li imat uticaj na krvae žilice u očima uzrokovane promjenom očnog tlaka?
 

Chehehe

Aktivan Član
03.01.2009
343
14
18
42
Sto se tice ocnog tlaka sumnjam da pomaze ali su ti oci sigurno dosta svjezije i zdravije izgledas i nakon kapi dvije takvog caja.. probo istina prije par godina jer sam imo nesto na oku i onda sam moro ispirat sa time pa sam usput skuzio da pomaze i kad se zacrvene i suzu oci od dobro nam znanog efekta.