Kako da te doma starci ne skuže?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Ajd ja sam kuhao hrenovke i ostavio ih 5 sati da se kuhaju i rastopile su se hrenovke, cjela mi kuca smrdila po hrenovkama...
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
:ludaci_lol: predobro...

cak i ja imam debilana iz mladih dana, pijem kafu u kaficu, casa vode kraj kafe...ja dodajem mlijeko KAO u kafu...kada ono ja u vodu filo ulila i kao super sam si makjato napravila. sramote... bljedi pogledi. jos kao gledam sta radim ali mozak baj baj :)
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
a super su ove obiteljske price :)
najlude je kad dodes doma i stanes na sred kuce...tisina, starci gledaju film..a ja stojim i stojim na jednom mjestu mislim da je vrime stalo....ili pricas sa njima i zaboravis sto treba rec i sve, nemas pojma di si..i pokusavas improvizirat sto je nemoguce.. :D
a i rucak na muskatnim orascicima....ja ubijen od njih..a morao sam rucat doma sa svojima...hahahaha...hrana ispada iz usta, bale, nemam snage za pribor drzati, neki se smiju neki zabrinuto gledaju a sve u svemu svi su znali ali su starci ok skroz...
bilo je masu takvih ispada...sve u svemu zakon stvari koje zaboravim pa mi drugi pricaju sto sam prozivio... XD
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
ja sam dosao jedan dan kod cure doma a bio sam napljugan, gladan i napaljen ko vepar... Pitala me jel bi joj mogao pomoci da zakaci zavijese na karnis a ja sam joj mrtav hladan rekao "Evo samo da si nesto po*****"... Naravno, mislih reci "samo da si nesto pojedem" Sva sreca sto je "punica" do jaja pa se smijala.. Imam srece da joj starome to nisam rekao :)
 
13.10.2008
40
2
8
33
Earth
doma pusim konstano...ali samo navecer i u noci jer sam onda ziher da nece niko uletit jer je cura tu pa starcima bed :)

a da sumnjaju to svakako...ako pusis konstantno nema sanse da bar trunku ne posumnjaju...

nekoliko puta pitala stami je sa ocima ja reko umoran ko pas, i prodje :D
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
reci mami nek dodje na ovaj forum i nek se informira pa mozda i ona pocne pusit...
prvo joj reci da si napravio nest gadno (ubojstvo,pljacka..) pa ce joj bit olaksanje kad cuje da je to laz, da ti je jedini grijeh pusenje marihuane...

cek malo ljudi!! pa di vi uzgajate ak vam starci ni neznaju da pusite?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
prije sam dolazio doma konstantno nagruvan...na ručak i te fore... sad više ne, čisto da budem na miru...zato fino izađem predveče van, i vratim se u ponoć kad svi spavaju i onda kuliram na miru u kući :)))
 
09.07.2009
42
5
0
33
haha meni onda najbolje jos ja neman tih problema da me starci skuze zivin od njih nekih 300 km :) a u najboljin godinama (18) tu zivin sa babon ali ona ide leci u 8 navecer pa mogu pusiti koliko ocu nikad ne skuzi ali reci cu im ja da pusim i OBJASNITI im sto je vutra oni nemaju blage mater kaze dok san zivia snjima pazi kad si vani da ti neko travu ne ubaci u pice! ja ono wtf neda mi se objasnjavati samo kazen mamo nisan ja te srice da mi neko drogu ubaci u pice! ;)
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
nije sve bajka, ali ak ti se stvarno svidja pusit i ne mislis prestat bolje da kazes starcima neg da ih lazes... ja sam svojima rekao kad sam imao 16. istina nije bilo lako, pricali smo bar 5 sati, i poslije im je dugo trebalo da se smire.. . poslije sam slusao savjete tipa pazi se murije, nezelis dosje, netreba ti to itd...

volim, i postujem roditelje i zbog toga ih ne zelim lagat..

cim se skrivas znaci da si kriv, znaci da radis nesto lose... zato mislim da je najbolje priznat starcima a ne skrivat se.. ( to ne vrijedi za policiju )
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Agrafen Aleksandrov

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Moraš biti svjestan da to nije uvijek moguće
Postoji hrpa roditelja koje bi bilo nemoguće bilo kakvim razgovorom i ičim drugim uvjeriti da marihuana nije zlo od kojega se umire
Teško je razbiti godinama stvarane predrasude

I da, ako se skrivaš znači da si kriv ali ne i da radiš nešto loše.
 
22.06.2009
2
0
0
33
ma da, ja radim isto sto i kad dođem kuci pijan, kad dođem pijan nista mi nekazu, jos me pospreme u sobu itd., a kad dođem naduvan, misle da sam pijan, pa isto tako... a sta se tice pusenja, skoro svaki dan odemo ja i ekipa do ducana na pivo, pa kad se nađe nesto robe odemo iza ducana i to rjesimo, a kad nema onda se nalijemo ko krave, tako da kod mene nema problema oko toga, jos me nikad nisu starci uhvatili napusenog jer sam prije poceo s alkoholom negoli s travom, a oni ni nevide razliku izmedu pijanog i napusenog....
 
12.08.2009
7
5
0
43
Crass je napisao(la):
Ajd ja sam kuhao hrenovke i ostavio ih 5 sati da se kuhaju i rastopile su se hrenovke, cjela mi kuca smrdila po hrenovkama...


ja sam u tri u jutru razbijen isprzio jaja u kuhinji,nasuo u tanjir fino domaci "ketchap" koji moja keva pravi svake godine i najeo se u u sobi k'o zmaj.


ujutru me sestra pitala : "popio si sinoc pola flashe soka od vishanja (ili tako necheg,ne secam se bash,uglavnom je bio neki crveni,domaci sok) bash si bio zedan..." lol

toliko sam bio napushen da nisam ni provalio da sam jeo gusti sok/ sirup sa jajima.

momentalno sam pocheo da perem sudove...

ima tih bisera josh,ali ovaj mi je omiljen... :icon_lol: