Kako da te doma starci ne skuže?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ajd ja sam kuhao hrenovke i ostavio ih 5 sati da se kuhaju i rastopile su se hrenovke, cjela mi kuca smrdila po hrenovkama...
Haha,ovo se meni desilo 2-3 puta,nisan od dima vidija di trebam ugasiti,sreča jer san i onda živija sam.
Ali je bila ipak posljedica alkohola a ne vutre.
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
ma joj sad mi nijedna pustolovina nepada na pamet kolko ih je bilo.Kakav sam dolazio kuc, to je strava,nekad skuze nekad ne al ugl sve se zna i dobro...dok ide..ide
budem napiso sta mi se desilo ako se sjetim
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
svima koj starci neznaju da puse, fino se sjednite s njima, objasnite im stvari kako stoje,
recite da pusite naravno... trebali bi shvatiti ako im sve lijepo objasnite,

meni je prije bilo previse bed da moji doma znaju da pusim....
ee to vrijeme je proslo, zapalim si ne skrivajuci se ni malo, cak sam starome ponudio da proba,
reko "daj uzmi dim reci mi šta mislis, jer ovo je domaći proizvod" veli stari: "dobar si" haha ja sam umro od smijeha,
ugl. bolje da vam starci znaju, potrudite se to sto bolje objasniti im, nemojte napraviti dojam da je marihuana ista stvar ko sve ostale droge, jer vecina roditelja tako misli
danas nemam problema s time i mogu vam reci da je jako dobar osjećaj kada se doma na najboljem i najljepsem miru nemoras skrivati nego uzivas kada oces,....
nadam se da ce nekome pomoci :D
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
sid slazem se sa tobom tako je najbolje evo meni su roditelji ok 100 puta sam zapalio dosad krug od 10 metara od kuce skontali su i oni sto je i koliko su me puta i vidjeli kakav sam da sam zablokiran itd...ne znam nisu mi nista rekli a eto nisam ni ja njima al je sve ok isto mi je kao da sam reko cak me stara pokriva sa jednom plahtom koju sam uzeo u kanadi a ima ti puno listova od marihuane eto...sto rec lud zbunjen normalan hehe....
 
11.10.2009
7
0
0
35
nikad i ne razmisljam o tome, rizle su mi uvijek razbacane po sobi, cisto sumnjam da ne znaju o cemu je rijec ali nikad mi nitko nista nije rekao, a ako dodem kuci razvaljen onda jednostavno idem u sobu nesto me goni da im ne idem na oci :))
 

Lowrider

Aktivan Član
16.07.2006
69
2
0
Nekad ranije, dok sam bio ovisan tj. bukvalno na njihovoj hrani i svemu ostalom, dolazilo je do konfrontacija kad bih doalzio kuci odvaljen. Cesto je bio slucaj da zvocaju i napadaju kad dodjem skroz cist, a kad sam odvaljne ponasaju se sasvim normalno. Aj sad ti budi pametan koje stanje onda nazvat "normalnim".
Ako vec i dalje imaju ovlasti da vrse pritisak na tebe, najbolje ti je da dolazis kuci kasno tj. kad vec legnu. ;)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
i nemojte doma ništa buxa ili donosit...jer jednom kad to počnu pronalazit, onda bude banana... najbolji način je doma dolazit skuliran i prazan...jer kad jednom se počne dolazit doma pijan, kad ti nalaze buxe...e, onda sve krene nizbrdo i uvijek će te okrivljavat da je to bilo zbog toga i toga... jbg, ja sam svoju reputaciju već odavno sjebo :D
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
doors sve je to jedno ja se nekrijem pa neka mi nalazi keva posto caleta neamam..
a za ovo ostalo kako pa valda imate vise od18g i mozete da radite sta hocete , ako imate takve roditelje koje nemoz prevaspitrati onda definitivno netreba doci kuci napusen i nositi kuci nista..
samo da kazem ja se ponasam kao da je legalna i zabole me za sve zapalim kad hocu i niko mi nemoze nista osim pandura a i za to me brige :)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
jbg amico, volio bih i ja sve to, al štaš, kad dođeš doma miljon puta mortus pijan, a još ti nađu vutru sa 16 pa nakon toga još masu puta, onda se njihovo loše mišljenje samo multiplicira u još gore (ako toga uopće ima :D) + šta starcima živci nakon tih godina još i oslabe i eto: imaš recept da def ne možeš to pred njima :D

ma...samo se treba pokupit od kuće i onda kasnije kad si već u tridesetima samo pred njima zapališ pa nek si misle što hoće...zasad, sve što kažeš, samo su riječi narkića koji se brani i koji ništa nije postigo (mislim, za starce koji to tako gledaju naravno)...a kad već imaš nešto iza sebe, onda shvate praktično da to ipak nije baš tako....ali jebiga, treba im primjer u praksi...kao i većini nama kad si nešto zatupimo u glavu pa ni sim ni tam :)
 
31.01.2009
2
0
0
35
istina sve sta dors kaze no s jednom stvari se nemogu slozit a i ta stvar je jako relativna kao i 90% danas i u proslosti bilo... uglavnom nebi doso u tridesetima predstarce i zapalio pljugu da me boli ***** jerbo koliko ti god oni seru i jedu govna pored uva bre ***** materina etc etc etc
tebi ce to sjest u vugla kad tad i malo ces se promijenit, sa mislis da ces bit ''narkic'' i pijanica do kraja zivota, ako to mislis onda ti puno ne preostaje ;)(kao nit meni :D)
uglavnom nebi doso pred svoje starce (nebi mogo u tijelom jer su razvedeni) a nit ovako nebi mogo jerbo koliko god ih ''mrzio'' ignoriro opet bi imo nekog postovanja prema starijima makar ako ne prema starcima koji su te obukli i skolovali i poslali u zivot stvar je adaptacije na novo i na tesko sta ne prihvacamo mi ''narkici''. kod nas je sve kvazi i mozda.... jedna stvar koja je jako bitna u zivotu je
NE MISLI NEGO NAPRAVI! koja je meni puno pomogla da se osamostalim sa 14 i da radim skoro sto me volja bez straha. eto nadam se da sam bar na neki nacin pomogo il prosvijetlio glavice malih jadnika kao sto su i ja
znaci da......
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
ma treba neke stvari napravit kad dođe vrijeme čisto jer nije fer da tuđa uvjerenja određuju tuđi život a i da im nestane to uvjerenje da je čovjek na vuji mrtav i nesvjestan što radi...
 
31.01.2009
2
0
0
35
nisu svi starci isti eto to jejedino sta iam za rec dobro je reko dors da kad dodes doma budes skuliran i to je to skuliran i normalan odes spat i gotovo ;)