Kako da te doma starci ne skuže?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
01.12.2007
20
0
0
33
Sve piše...

Kako doći doma pred starce napušen, a da te oni ne skuže? Imate kakav savjet?

Za Visine već znam. Staviš koju kap u oko i sve ok s očima, ali si svejedno u mozgu ubijen...
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
A da ne dolaziš doma prebijen sa to malo mozga kojeg i imaš u glavi?!

Koliko sam se puta zdrobio doma pa me nisu skužili starci...samo iskuliraš i razmišljaš kako komunicirati.

ma....

:maryjane:
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
visine, ne izbjegavati komunikaciju.. eventualno sve raditi malo brze nego sto bi to u biti napravio..takodjer, ne izbjegavati pogled u oci ali ne ga ni forsati..

najuputnije, ne dolaziti doma napusen..
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
JA sam upravo prebijen i stara ništ nezna danas mi rizle našla i ja reko da je od lege koji mota duhan i ona onak mi sam da i ništ ne kaže
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
hehe, moji puse oba tako da je tesko proci neprimjecen. Ali u biti, tajna je, na ponasati se bas normalno. Moras se malo ubrzati. Ali malo i da izgleda prirodno. Kad si napljugan, stvari radis pomnije ali i manjom brzinom. Stoga moras malo "ubrzati" film. Ali ipak ne kao da te netko stavio na fast foward :)
 
01.12.2007
20
0
0
33
Meni je sad najveći zajeb to šta trenutno nemam Visine... Zapravo, već 2 tjedna ih nemam...

Meni doma nisu problem starci, nego stric koji može na 1km udaljenosti vidjeti jesam li pod utjecajem trave... Izbjegavam ga maksimalno kad sam high...
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Mene stari forsira kad vidi da sam napusen. Pita me milion teskih pitanja. Tvoji roditelji su dio tebe tako da ne valja lagat ih svjesno. Ja sam uvjek mogao manipulisat sa svojima zato sto sam uvjek zavrsavao zivotna djela. Najbolji recept je uspjeh...ako si u njihovim ocima na "nivou" sve ostalo je skroooooz ok. Nije bitno ko ti je tata koliko si razbijen.
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
najbolje ti je....pusit doma^^...fakat bi se zacudio..ja sam imo gro problema s starcima,stara me vodila kod psihologa ovo ono,moro sam na testove ici 6 mjeseci..i tak...i totalno je opsjednuta kuja da me rijesi trave...a starog boli...

e pa kak sam se skulirano ponasao zadnjih mjeseci stara mi da da pusim,i ja reko da ocu pusit duhan za motanje,stara kao zasto? pa isplatljivije ovo ono,nakraju pristala,i sad pusim hashish njoj ispred ociju bez da ista sumnja... xDDDD
 
15.10.2007
23
1
0
44
Kao sta su vec rekli nemoj izbjegavat komunikaciju ni kontakt ocima... ako si bas smrvljen onda nazovi nekog na mob prije nego sta udjes u kucu/stan reci "bok" starcima i u sobi nastavi razgovor...

Hehe kad se sjetim tih problema...
Moje misljenje je ako namjeravas pusit travu duze vrijeme najbolje je upoznat starce s tim ali polagano (naravno to ovisi i o tome kakvi su oni...ako su konzerve radije ne..)
U pocetku sam dozivio tezak otpor... napunili si glave raznim glupostima kupujuci knjige tipa "mama dali trava cisti pluca" i slicno.. onda sam ih ja upoznao sa pravom istinom o marihuani uz pomoc vutre.org(fala) i tada su malo popustili a sad je postalo normalono da zapalim u sobi ...samo zatvorim vrata ..ma nema veceg gusta nego doma u miru..:nana:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
Vutragenjo je napisao(la):
Sto reci genijalno :smoke18:

ne provaljuje miris hasisa?

gle...ovisi kakvu pljugu zamotas..naravno da bi provalili kad bi ubacio pol grama hashisha xDDDD

ali napravis si light pljugu dovoljnu za sebe,slojku zamotas tanku onak,i nema problema...ako pitaju zasto je takav miris kazes novi duhan neke arome i nema problema xDDD
bar s mojima...

tanke slojke ftw x)
sad iam neku ganjicu...sad sam spalio pljugu doma ali nema staraca,vracaju se za 2 sata negdje tak da nece biti beda :)
 

Weed Killah

Aktivan Član
13.01.2006
318
22
0
samo da se dotaknem pusenja doma.. Nemojte biti naivni, ukoliko vam se starci tome protive. Pusenje na prozoru je jedina opcija da se miris ne osjeti van sobe. Takodjer je azno i sta se pusi. Ukoliko pusite neku sicu, lisce, opcenito, nesto slabije kvalitete, pa cak i "obicne hedove koji dobro izgledaju, miris je vrlo jak i lagano ce se probit, ako nista drugo onda kroz kljucanicu. Ukoliko imate neki fini ska, miris ce biti vrlo malo primjetan i ugodniji.

Ugl, miris pusenja vutre (osim finog ska ili sita) je vrlo ptodoran i bez problema ce proci i tri zatvorena vrata. Takodjer, racunajte i na to da je vani sada hladno a hladan zrak je tezi nego topao pa kad i ako pusite na prozoru, velika je vjerojatnost da ce (veliki) dio dima vratiti se u sobu. Jedino je rijesenje nagnuti se sto vise kroz prozor ( nije preporucljivo ako zivite na 20om katu btw:) ) i odrediti smijer vjetra pa se ravnati po tome. Ukoliko imate klimu sa opcijom filtriranja dima, mozete to ukljuciti i puhati dim i drzati pljugu ispod usisnika zraka. I lagano ispuhivati dim vrlo blizu ili direktno u njega. Miris se takodjer nece osjetiti, jedino sto vuja nesmije biti prejaka jer cete pasti sa stola ili stolca na kojem stojite da bi dosegnuli klimu :)
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Upalis nekoliko svjeca vatra upija dim, otvori i prozorem, negovorim da se nece osjetit ali ce se manje osjetit ako dovoljno prozracis jos poslije nece, ak ti stara skuzi miris reci da je to miris svjece ,zvuci glupo al mozda upali osim ak imas roditelje koji bas znaju kako mirise...Najbolje ak su ti dobri starci reci njima, ja sam svojim reko, sad mogu pusit...

Ako starci skuze da si naduvan reci da si pijan... Ili kako su ostali rekli pokusaj se ponasat normalno i malo brze stvari radit itd.
 

Bugi

Aktivan Član
10.11.2006
515
14
0
37
hehe, najbolje ih je upoznati sa time...ali polaaaaako...
ali ono, nije uopce velik problem proc kod njih napusen...
umoran si, ili lose volje...itd...
i definitivno kad vidis njih umorne podjebaji kako su napuseni...ja sam se smijao i sve kod svojih ali ono, kad se i oni smiju ili slicno onda bacim kontru...
i tako nema brige vise uopce...
 
01.12.2007
20
0
0
33
Ima dobrih savjeta.

Kad ja dođem doma napušen, samo se javim starcima i odem u sobu. Tamo upalim kompjuter, gledam pola sata u prazan desktop i onda idem spavati.

Good night, sleep tight :)