Kako doživljavate muziku koju slušate!!!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Glazba je nešto bez čega nitko ne može, svako ju voli slušati. Ja slušam jazz, blues, rock, reggae. Uz to obožavam chill-at, neke pjesme mi zvuče skroz drugačije kada sam high. Obožavam zapalit joint, leć na krevet i pustit si neku super mjuzu. Živila muzika!

[video=youtube;sh2qQ03Qlvs]http://www.youtube.com/watch?v=sh2qQ03Qlvs&feature=related[/video]
 

Punxer

Aktivan Član
01.03.2010
208
15
18
31
Pink Floyd. Definitivno prvi =]

od ostalog stoner rock/doom tipa sabbath, sleep, melvins, electric wizard, kyuss, onda reggae (al ne marley stereotipi), jazz, i od psy 1200mics =]
al ima mi i dobrih stvari i iz drugih pravaca tipa u2, police i tak neke lagane
 

pc.grower

Aktivan Član
15.10.2010
87
4
0
34
mene kao naprimjer Benny benassi (electro) nadrogira -a ne treban ništa uzet, pre dobra stvar- tribalo bi se jedan cili techno pravac nazvat po njemu ;)
a osim electro volin i hardstyle, hardcore, psy, đorđe balašević, damir urban, bjelo dugme, system of down, disturbed
volim muziku slušat jer me uživi i produbljuje mi raspoloženje u kojem san trenutno , znači volin bit i veseo i tužan dok iman muzike hehe
cajke ne volin jer mislin da to nije dobra muzika
 
15.11.2010
5
0
0
33
forums.vutra.org
putnik11 je napisao(la):
Glazba je nešto bez čega nitko ne može, svako ju voli slušati. Ja slušam jazz, blues, rock, reggae. Uz to obožavam chill-at, neke pjesme mi zvuče skroz drugačije kada sam high. Obožavam zapalit joint, leć na krevet i pustit si neku super mjuzu. Živila muzika!

[video=youtube;sh2qQ03Qlvs]http://www.youtube.com/watch?v=sh2qQ03Qlvs&feature=related[/video]

pa naravno!!! to je to! muziku mozes osjetit slusajuci,vodi te u nesto posebno ( bar ja to tako zamisljam )...tako djeluje na mene!!!
bez obzira jesam li nahaljen ili ne....a OFC da se vise uzivis,da bolje zapazas kad si na necemu...ali to nekome netreba!
 
15.11.2010
5
0
0
33
forums.vutra.org
Glazba ima moć da promijeni naše raspoloženje i naše duše osjetljiv na dodir sa svojim zvukom. Slušajte glazbu i osjetiti optimizam bilješke, opustite se uz zvuke umirujuće mirno instrumenata i osjetiti sanjive romantičnom raspoloženju mekih glazbe. Koristite ove savjete da se osjećaju glazbu.

Upute: 1 Osjeti glazbu u svojoj duši slušajući opuštanje koje vam olakšati dok slušate. Vi ćete osjećati glazbu kroz svoje tijelo kao što je to opušta vas. Slušajte glazbu i osjetiti njegove učinke.
2
Watch instrumenata vas osnažiti sa svojim rezonantan energije. Osjetite ritam bubnjeva, duhovni lulling za flautu ili liru i ritmičkih twanging od gitare.
3
Neka protok pjesma kroz vas i osjećate tući nogama. Premjestiti svoje noge na glazbu kao svoje tijelo pleše na zvuk.
4
Vlak tvoj glas da postane jedno s glazbom. Poslušajte riječi i osjetiti ono što oni znače. Tada osjećamo glazbu sa svojim glasom kao što pjevamo zajedno. Stavite ruku na grlo da se osjećaju fizički vibracije pjesma.
5
Pronađite glazbu iz svog nasljeđa i osjetiti njezinu poruku za vas. Neka riječ hvatanje svoje srce kao ritam povijest snima svoju dušu.
6
Igrajte instrument i osjetiti glazbu kao što vibrira u vaše ruke ili usta. Ili dodir zvučnike osjetiti zvuk ako ste samo slušati. Zatvori oči, Hum, dodirnite prste u donošenju odluka na zvuk.
7
Osjetite glazbe u cjelini novi način s vibratorom OhMiBod iPod. Ona vibrira na glazbu. Uključite glazbu i doslovno osjetiti glazbu vibrirati na vašoj koži ili negdje drugdje.
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
[video=youtube;uLJ_QVfT_wM]http://www.youtube.com/watch?v=uLJ_QVfT_wM[/video][video=youtube;Bkjv9SscotY]http://www.youtube.com/watch?v=Bkjv9SscotY[/video] tesko je objasniti kako to da ove dvije stvari vec 25 godina na mene svako put djeluje drugacije....dali zbog kvalitete zvuka koji proizvode ovi velikani ili zbog mog fanaticnog obozavanja jebenih zeppelina i floyda.peace
 
10.12.2010
4
0
1
35
Licno, gotivim da slusam zvuke klasicnog rocka, pa se cesto "vozim" na talasima dobrih gitarskih soloa, potpuno nesvestan sveta oko sebe. Tih par minuta soloa su za mene nesto najbolje sto dozivljavam dok sam napusen.