Kako dobiti musku biljku :)))

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Malo cudno pitanje ali o cemu se radi...

Prije godinu dana,malo manje sam oprasio jedan mali vrh i dobio 25 sjemenki..nesto malo podijelioostalo ugojio ...ali sta je bit...pri kraju sam sa lowriderom#2 (moje proizvodnje )a hocu opet oprasiti samo sto...


zadnjih 8 stabljika su mi zenske :)
(koje sam ja proizveo :) )

trebam musku..kak da ju dobijem...kakv stres da upotrijebim,da se derem,da ju tucem :))))))

znam da ovo jos nitko nije postavio :)))
 

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
samo čekaj :vb_whip:
inače ništa čudno da se ljudima događa manjak muških biljaka
pogotovo kad žele raditi neke bjesove od križanja :crash:
 

Kushonja O.G

Aktivan Član
09.06.2009
150
4
0
44
znam kako češ dobiti hremiča... ali to bi moglo razvodniti genetiku .
A mozda su ove biljke slične drugim živučim organizmima pa reagiraju na toplinu i hladnoču .
Kornjače npr ... ovise o temperaturi , jedan C gore i rodi se cura, jedan C dole i evo ga dečko ...:icon_lol:,
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Jeeeeaaaa! Nemaš pojma koliko sam sretan što neko(i to baš tebe)to zanima.
Da bi dobio hermića, sam prije koristio upsarin(može i obični aspirin valjda) al tada je tanka razlika između stresa i ubojstva:D
Inače 99% od svih slučaja je radila tehnika velikih temp aplituda. Tj- kad krene mrak biljka ide u frižider:D
Samo mi jednom to nije upalio al u pitanju je bio križanac što je moja dika-raste bez brige bzvz stresa:D. Tada sam se igrao fotoperiodom pa sam ga konačno natjerao da izbaci jaja-tri dana 12/12, jedan 24/0, jedan 18/6 pa ponovo. Za manje od dva tjedna sam imao taj pelud što sam trebao. Tj jaja za taj pelud:p
Jedina mana zadnjih metoda je što moraš biti kod kuće pa da ih vadiš(odnosno stavljaš) u/iz boks(a).
ALI PAZI! Nemam iskustvo sa autoflowering vrstima!
Pa sad ne znam da li zahebancija sa fotoperiodom hoće da uspije kod tebe, s obzirom da se baviš sa autoflowering primjercima...al ova sa temperaturnim amplitudama radi 99%...
Nadam se da sam ti bio od koristi, pls piši kako ti ide. Ak drugi neće ja ću to da pratim!
Držim fige;)
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
Hahahah...fina slika...

Ja mislim da cu se takodjer poigrati fotoperiodom...jer u hladnjak ne ide..imam druge ukucane koji ne bi bili bas odusevljeni :)))
Stavit cu joj takav fotoperiod da ce da pukne :)))

trebam taj prah :)

Ali neki bi bili zadovoljni situacijom da dobiju 8 za redom...ja vec malo onak...razocaram se kad je zensko :p

Cekaju me lowić,taiga,tundra,i lemon skunk da ih oprasim i sad mora biti musko..ak ne bude...grrrrrr.
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Razmišljal sam malo o tome mislim da s promjenom fotoperioda nečeš ništa postiči pošto uzgajaš automatike. Iskreno: nisam nikad isprobaval tak nešto raditi ali iz ovoga kaj sam pročital tu i tam dobro se čini a i lako je za nabaviti koloidno srebro. 20ak dana nakon tretmana biljka baca banane... skupiš polen i eto fem sjemena :)
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
hm...ne znam bas,iako je automatik,ako ju izlozim stresu opet mislim da ce to utjecati na njen daljnji razvoj...

joj da vidite sta radim..nosim sim tam...sad je bila u frizideru pa je opet dolje...
a kaj je koloidno srebro?

i koja je fora sa aspirinom?to imam :p
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Da da naravno samo mislim da ju poremečaj svjetla nebi stressao.
To ti je suspenzija srebra u vodi, dobiva se elektrolizom srebra. Blokira sintezu etilena i tako potiče izbacivanje banana, uz to na sebe agregira proteine i tak dodatno uzrokuje stres. Ima u ljekarnama mislim i u ovim biljnim ljekarnama malo proguglaj ;)

i'm stoned :eek:hno:
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Fora sa aspirinom je da je aktivni sastojak acetil salicilova kiselina(neam pojma da li se tako piše...mislim na "acetylsalicylic acid"). Prednost je da to biljci daješ preko korjena pa možeš pušit cvjetove.
Inače čitao sam i ja(NIKAD PROBAO) da je kololoidno srebro(cololoid silver)sigurna varijanta ali to se koristi foliarno, pa ne mislim da je to poljošima kao mi prihvatljivo...ja ne bi pušio cvjetove koji su špricani time....
 

MauieWoowie

Aktivan Član
23.08.2010
68
6
8
38
Ako nekom bude trebala muska biljka ne znam sta da radim s njima ja ih bacim uvijek pa eto bice brzo jedna spremna za poklonit ili bacit...
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
NJemu ne odgovara bilo koja muška , nego od low rydera , mislim prosla bi i neka druga muska biljka ali bi bili pitanje sta ce ispast na kraju , a ovako bar predpostavlja da ce bit ok sa muskom od low rydera , ako imas skupis lijepo polen i posaljes mu postom recimo na adresu prijatelja ili cijelu biljku strpas u paket i hps expresom i gg.
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Ja sam bia vise sarkastičan nego ozbiljan :) , najbolje da bi nekome upakira biljku u kutiju i posla poštom LoL , ljudi se boje poslat sjemenke a kamoli cilu biljku haha.