Kako dospjeti do stotina hiljada ljudi bez troskova

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

galija

Aktivan Član
05.02.2009
62
13
8
32
www.zajebavanje.blogspot.com
Potrebna je manja grupa pametnih mladih ljudi koji puse travu.
Napraviti skeceve, nesto poput Top Liste Nadrealista i stavljati to na Youtube. Momci iz TLN i Nele Karajlic su me oduvijek odusevljavali.
Ljudi ce to gledat razne zajebancije ako je satiricno i smijesno a mi mozemo ubacivati pro-kanabis subliminalne poruke (obucen sam malo u toj oblasti). Jos ako to bude malo kontraverzno bice jos bolje, to ce samo podici prasinu.

Ako mislite da to nece uspjeti pogledajte ove klipove:
Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Ovu "zajebanciju" je pogledalo 100 000 ljudi. Postoji hrpa slicnih videa, koje je vidjelo na stotine hiljada ljudi.
INTERNET JE CUDO I OTVARA NEVEJROVATNE MOGUCNOSTI!
Nije nista komplikovano: napraviti smjesne skeceve koje imaju satiricnu pricu. Imam brdo ideja.

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.785
188
Na netu samo sranja... U koje vjeruju samo djeca, a youtube ga djećica i najviše koriste... Net nije dobar za ovo!

OP
OP
G

galija

Aktivan Član
05.02.2009
62
13
8
32
www.zajebavanje.blogspot.com
Dobro, ovo gore sto sam naveo kao primjer je mozda sranje, ali to nema veze. Vecina ljudi je glupa i uvjek ce nastaviti smatrati konoplju kao "drogu" ali postoji i 10% onih pametnijih koji se mozda promjene.
Ovo je potpuno moguce uraditi i postici veliki uticaj i uspjeh, samo da se nadje neko pozitivan ko vidi mogucnost u ovome.
Naveo sam primjer "Top Liste Nadrealista" koji su naizgled bili samo klinci koji se zajebavaju, za vecinu ovaca, oprostite ljudi. Ali oni pametniji su mogli da shvate "sakrivene poruke" i satiru. Internet koriste SVI, i glupi i pametni, zbog toga nema smisla reci "ovo ne bi radilo preko interneta"

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.785
188
10%, a u mojem postu si napisao: "Koji luđak očekuje da 450 000 tisuća ljudi potpiše" 450 000 ljudi je 10% u našoj državi...

Trip

Aktivan Član
26.04.2010
138
1
0
35
www.jeboteja.com
Mnogo se zanosite, dzeja kod nas nikada(bar ne u narednih 20 godina) netje biti legalizovana jer mnogo velikim mudonjama odgovara da je ovako kako je.

A mora na prvom mestu i da se promeni svest vetjine, koja i dalje dzeju smatra opakim zlom, il kako god. . .