Kako dospjeti do stotina hiljada ljudi bez troskova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

galija

Aktivan Član
05.02.2009
62
14
8
35
www.zajebavanje.blogspot.com
Potrebna je manja grupa pametnih mladih ljudi koji puse travu.
Napraviti skeceve, nesto poput Top Liste Nadrealista i stavljati to na Youtube. Momci iz TLN i Nele Karajlic su me oduvijek odusevljavali.
Ljudi ce to gledat razne zajebancije ako je satiricno i smijesno a mi mozemo ubacivati pro-kanabis subliminalne poruke (obucen sam malo u toj oblasti). Jos ako to bude malo kontraverzno bice jos bolje, to ce samo podici prasinu.

Ako mislite da to nece uspjeti pogledajte ove klipove:
http://www.youtube.com/watch?v=7MqxcymlF70
Ovu "zajebanciju" je pogledalo 100 000 ljudi. Postoji hrpa slicnih videa, koje je vidjelo na stotine hiljada ljudi.
INTERNET JE CUDO I OTVARA NEVEJROVATNE MOGUCNOSTI!
Nije nista komplikovano: napraviti smjesne skeceve koje imaju satiricnu pricu. Imam brdo ideja.
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Na netu samo sranja... U koje vjeruju samo djeca, a youtube ga djećica i najviše koriste... Net nije dobar za ovo!
 

galija

Aktivan Član
05.02.2009
62
14
8
35
www.zajebavanje.blogspot.com
Dobro, ovo gore sto sam naveo kao primjer je mozda sranje, ali to nema veze. Vecina ljudi je glupa i uvjek ce nastaviti smatrati konoplju kao "drogu" ali postoji i 10% onih pametnijih koji se mozda promjene.
Ovo je potpuno moguce uraditi i postici veliki uticaj i uspjeh, samo da se nadje neko pozitivan ko vidi mogucnost u ovome.
Naveo sam primjer "Top Liste Nadrealista" koji su naizgled bili samo klinci koji se zajebavaju, za vecinu ovaca, oprostite ljudi. Ali oni pametniji su mogli da shvate "sakrivene poruke" i satiru. Internet koriste SVI, i glupi i pametni, zbog toga nema smisla reci "ovo ne bi radilo preko interneta"
 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
10%, a u mojem postu si napisao: "Koji luđak očekuje da 450 000 tisuća ljudi potpiše" 450 000 ljudi je 10% u našoj državi...
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
Woooooooohooooooo !!!!!!!! Fight !!!!
42kmoig.gif


:rofl:
 

Trip

Aktivan Član
26.04.2010
138
1
0
39
www.jeboteja.com
Mnogo se zanosite, dzeja kod nas nikada(bar ne u narednih 20 godina) netje biti legalizovana jer mnogo velikim mudonjama odgovara da je ovako kako je.

A mora na prvom mestu i da se promeni svest vetjine, koja i dalje dzeju smatra opakim zlom, il kako god. . .