Kako i što?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
12.04.2015
0
0
0
31
Dakle imam zasađenu stabiljku u vazi i držim je u kuči kad je ljep dan sunčan iznesem ju na balkon preko dana (dali je to uredu ili ju trebam držat cjelo vrijeme u stanu) e sad me zanima obrezivanje vidim da svi spominju to pa ako bi mi neko poslao sliku u inbox ili u odgovoru da vidim kako se to radi...ona je dobila prve oštre listove pa me sad zanima malo više i što se tiče gnojiva ja svoju biljku znam zaljevat mljekom pomješanim s vodom ili mineralnom ili pospem oko nje pepela iz peči za ogrijev pa vodom zalijem... jer sam čuo da je to dobro...pa me zanima što vi mislite?
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
krivo si čuo, od mlijeka, mineralne pa sve do pepela je pogrešno. Probaj čitati, počevši od vodiča za outdoor uzgoj pa nadalje ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Avantura
12.04.2015
0
0
0
31
pa dobro ja pitam jer želim poneki savjet s čim da zaljevam kako gnojivo da dajem i to...i nije outdoor nego indoor ;)
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
pa čitaj, na čega bi ličio ovaj forum kad bih se svakom pojedincu posebno objašnjavalo. Znaš pisati, logično je da znaš i čitati. Ovaj forum je mjesto na kojem ti je sve servirano kao na dlanu, a sve se svodi na čitanje jer to umjesto tebe to nitko drugi nemože.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
ja svoju biljku znam zaljevat mljekom pomješanim s vodom ili mineralnom ili pospem oko nje pepela iz peči za ogrijev pa vodom zalijem... jer sam čuo da je to dobro...pa me zanima što vi mislite?
Reci da se šališ.
Prestani vjerovati kafanskim pričama i ljudima koji nikada nisu vidjeli kanabis a još manje sadili.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.