kako i gdje sakriti vutru

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
ja ugl ne pazim na to jer dimim i držim svoj haš u selendri gdje interventna i policija sigurno neće doć.al kad ga tek nabavim pa moram po gradu ić s njim stavim ga uvijek u gaće...i to u ono područje između jajčina i k.urca.
tamo čak ni da me provjeravaju neće nać jer s donje strane ga štite mudni jastučići
a s gornje strane mekani k.urac(koji nastojim i održati takvim).
no čak ni tako popularna metoda skrivanja ilegalnog nije bez mana
recimo zadnji put sam privuko puno pažnje jer kako sam mislio da je izašo iz svog gnjezda pa da će mi možda ispast u hodu kroz nogavicu sam si zabio ruku u jaja usred ljudima krcatog kafića I pol sata prčko po njima.a kasnije si još i njuško prste da budem siguran da to nisam samo prčko po nekoj izraslini.
neke ženke su me full prijekorno pogledale ili sam možda krivo interpretirao uspaljenost.
u svakom slušaju nije im se sviđao moj desni dlan.
 

Zeleni

Aktivan Član
06.10.2008
56
1
0
37
ako sam u autu stavim to u otvor za ventilaciju. to ti sigurno ne bude čupo van i kopao.
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
@ Flo: misliš da će ti napipat za gaće ili jezik tene? a čuj, gaće definitivno imaju mane, kao šta wannabe priča, staviš neki mizeran mić u gaće pa se onda treseš dok hodaš gradom da ti ne ispadne kroz nogavicu i onda baš to, kopaš sav uspaničen među jajima dal je palo ili nije... al šta ja znam, ja godinama već u gaće, 2put su me u životu intervenjaci hvatali za ****, uvijek sam tada imo i nisu skužili dok još i paketi bili...jer uvijek hvataju baš za jaja, umjesto da za ***** pipa jer se ispod njega ili iznad veće stvari i stavljaju... al kako stavit npr. peticu ispod džona? to mi već nekako preveliko ispada, osim ako ne napravimo anatomski uložak, to bi bilo kul...kad ponestane vutre, signal je kriva noga:icon_mrgreen:

Ako misliš na manu jezika, ne znam kad su mi tu gledali....iako, nisu nikad ni ispod džona a i tamo sam znao buxat...samo ja ti to gledam onako paranoično skupljajući iskustva od drugih, a čuo sam da su nekima dizali džonove u postaji...iako je to naravno rijetko, al nikad ne znaš ludog pandura šta si zabrije... no sve u svemu, gaće, džon....ne vidim da su to baš probive buxe tako da svejedno ispadne, osim u slučaju da netko padne pa onda na skidanje u postaju...e tu bi već sa gaćama pao, a sa tenom ne bi...

Hehe, bit će da i jesu od muske...to baš njemu sliči takve tene...gerilla underground:)))

@wannabe: kad se mić zalijepi za jaje i ne možeš ga nać il ti treba pomoć odlijepiti ga, toga koji gleda, zamoli za tehničku pomoć...jedino da ne zabrije da imaš velik mladež na jajetu, a kad ono, kockica šita već se fino udomaćila ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Tarantino

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
@ Flo: misliš da će ti napipat za gaće ili jezik tene? a čuj, gaće definitivno imaju mane, kao šta wannabe priča, staviš neki mizeran mić u gaće pa se onda treseš dok hodaš gradom da ti ne ispadne kroz nogavicu i onda baš to, kopaš sav uspaničen među jajima dal je palo ili nije... al šta ja znam, ja godinama već u gaće, 2put su me u životu intervenjaci hvatali za ****, uvijek sam tada imo i nisu skužili dok još i paketi bili...jer uvijek hvataju baš za jaja, umjesto da za ***** pipa jer se ispod njega ili iznad veće stvari i stavljaju...

Ako misliš na manu jezika, ne znam kad su mi tu gledali....iako, nisu nikad ni ispod džona a i tamo sam znao buxat...samo ja ti to gledam onako paranoično skupljajući iskustva od drugih, a čuo sam da su nekima dizali džonove u postaji...iako je to naravno rijetko, al nikad ne znaš ludog pandura šta si zabrije... no sve u svemu, gaće, džon....ne vidim da su to baš probive buxe tako da svejedno ispadne, osim u slučaju da netko padne pa onda na skidanje u postaju...e tu bi već sa gaćama pao, a sa tenom ne bi...

Hehe, bit će da i jesu od muske...to baš njemu sliči takve tene...gerilla underground:)))

@wannabe: kad se mić zalijepi za jaje i ne možeš ga nać il ti treba pomoć odlijepiti ga, toga koji gleda, zamoli za tehničku pomoć...jedino da ne zabrije da imaš velik mladež na jajetu, a kad ono, kockica šita već se fino udomaćila ;)
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
napravim si malu kutiju od zadnje kutije cigara koju sma popusio velicine poklopca kutije, nesto kao role kutijca, tu stekam vutra i drzim je u dzepu al to je samo od mjesta gdje se hali pa do motora a u motoru je lako stekat.. tj uopce ne razmisljam o cajima.. iako mi nije svejedno gdje god steko hodat s tim kad je u motoru najsigurnij sam...
 

need_weed

Aktivan Član
16.10.2008
149
0
0
32
ako nisi punoljetan i to ti je prvi prekrsaj onda ces dobit opomenu i kaznenu prijavu, ne vjerujem da ces morat nesto platit, ako si punoljetan kaznit ce te novcanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine za tako malu kolicinu,a mozda dobijes i uvjetnu
 

Jah

04.03.2008
33
0
0
53
Just kidding,nisan toliko lud ipak
Ispod uloška u patikama,bokse
Znam jednu dobru shemu
Sinusan ono za snifat kad ti je nos začepljen,otvoriš iz dole,samo jako stisneš na dno i eto tu ima mjesta za nešto siće,onaj kao prutić mentola ostaviš unutra da možeš i dalje odčepljivat nos ugodnim mirisima...
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Fino je mjesto, napravite sami kao "vrećicu" u trenerci (pantolama), koja je odmah pri vrhu. Mene je izvikao ovaj fatzon xx puta...
imam nekoliko trenerki, čak i gaća sa "dodatnim džepom"...
:)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
jedan lik kojeg znam, vutru ili bilo šta drugo, buxa ispod majice, po sredini, i to zakači pribadačom:) nije loše, kad će ti pandur pipat prsa...to nikom ne bi palo na pamet...a kaže i da na skidanjima bio, oni tresli robu, a ono ništa ne ispada:facesjump::vb_kez:

Bezze...ti džepići su najbolji...pogotovo to u gaćama...reko, da bude na sigurnom u džepiću fino:))) hehe
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
najacu buxu koju sam vidio je imo lik koji je furo sve u kosi... napravi pundzu i isfura sve unutra... inace ja sam skroz paranoja lik tako da gdjegod se nalazio (bilo u najvecoj sumi ili u gradu) uvijek uvijek buksati... nikad neznas kad ti moze banut sumska policija! :) :icon_mrgreen:
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
Misljenja sam da ovu temu treba pod hitno ukinuti jer vrsimo besplatnu edukaciju cuvara reda,,,,:angry015:
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
e bas to... ono sad svi svoje najbolje plejsove za buxat fino otkrijete i oni ce onda prvo tamo trazit..
(thread bi se treo zvat: policijski prirucnik gdje kod "narkomana" nac drogu)
 

SikSTi

Aktivan Član
21.09.2007
115
40
28
36
U Evropi
Djerosim je napisao(la):
Misljenja sam da ovu temu treba pod hitno ukinuti jer vrsimo besplatnu edukaciju cuvara reda....

LoL...
Potpis i to kakav...

Budite sretni ako vam buxe nisu propale zbog ovog...


Ja svoje buxe nebum otkrivao... :icon_cool:
 

fĿőШ∆S┬eЯ

Aktivan Član
05.06.2008
227
6
18
36
Paranooje!
mislite da su drotowi tolko blesawi da ne znaju za swa ta mjesta...
dobro ne pričam o nekakwim sapun idejama i sl. al swe owo ostalo itekako!!
i jedan drvenjak kojii tebe bude treso teško da će prije smjene čitat bilo štA sa vutre...
CHILL OUT
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
mnogo je ovaj forum poznat na nasim prostorima,chisto sumnjam da ih nema na ovom forumu(kao posmatracha)zasto da im dozvoljavamo da nauche neke sapun ideje koje jos ne znaju,kad ne moramo,zato sam misljenja da ovu temu treba ukinuti,paranoju nemam jer ne bi boravio na forumu,,,samo vodim svoju bitku sa vetrenjachama (kao don kihot):ridinghorse:i mislim da je ovakva tema kontraproduktivna osnovnoj ideji LEGALIZACIJI:watchplant:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.