Kako i zašto sam našla ovaj sajt... :D

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.10.2019
7
22
3
NS
Pozdrav svima,

Već godinama povremeno konzumiram travu, sa društvom ili kad se negde zadesi na žurci. Elem, to društvo se raspalo, niko više neće (o_O), a mene u poslednje vreme baš spopala želja :D Prvenstveno sam tražila po netu neke forume da bih pre svega našla društvo za bleju uz travu. Iz NS sam... ::ludak:: Haha, pa nadam se da ću ovde naći pre svega savete i iskustva (pre neki dan sam prvi put nabavila sama za sebe i pokušala da smotam, nije baš bilo perfektno, ali vežbom do savršenstva xD) a eto možda i društvo :D Pozdraav
 
12.10.2019
7
22
3
NS
Hvala! Ma naravno, ne bih se sigurno zaletala negde pa da završim ko zna gde :) Ali eto, to je bio jedan od razloga, nije mi baš interesantno da čadim sama :confused:Hvala za link, baš sam sad čitala i na nekom drugom sajtu neke savete xD
 
  • Sviđa mi se
Reactions: huana.meri
12.10.2019
7
22
3
NS
Hahahha :D znači PowerSeed samo tebe da slušam, pa ću znati ko je baraba? :D sigurna sam da su svi fini i miroljubivi... to je ipak propratna pojava hobija :ajnstajn: WEEDetix, hvala ti, sigurna sam da nema :‚) Stipe, pa ko zna, mada sam sad daleko od toga... :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and Stipe
12.10.2019
7
22
3
NS

rKj420

2rep❤️
Poznanik Foruma
07.04.2013
1.375
6.806
258
Morocco
21000 pozz and
t1230.gif


...bio sam fin al iskvarila me bagra, tako ti je to mada imam dobru dusu skoro kao dalai lama eyessss:
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.195
258
nije mi baš interesantno da čadim sama
Cao, zovem se Milica i imam 20 godina. Studiram primijenjene umjetnosti, dobro mi ide, al se osjecam jako usamljeno. Nemam s kim dobar dzoks podijeliti, pa uglavnom pusim sama u memljivom stanu.
Voljela bih da se upoznamo radi zajednicke duvke, a dobro bi mi dosla i stan da okrecis.
Javi se, cekam te
:D

P.S. dobro dosla i bolje nas nasla :)