Kako ja volim da putujem

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Rasta_Man

Aktivan Član
01.04.2007
50
7
0
38
Heh ko nevoli da putuje. E imam jedan cilj u zivotu, al treba skupit para za to pihhh. Al sigurno idem na kubu :D damo motam u duhan :D
 

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
ja bi rado u mehiko tibet i indiju posjetila...ali cemu raditi razliku kad bi ja sve vidjela:bis: imala sam prilike putovati puno prije..sad nemam para niti vremana za to...ali znam da cu opet da putujem kad tad...kad se bogato udam:costumed-smiley-027
 

Pampers

Aktivan Član
23.03.2007
267
16
0
38
Amsterdam je iza ledja, sljedece london i malmo...


A kad se skupi para za kombi ide se u indiju... Kontam tamo uzgajat krave i niko mi nist nece moc:)

Cujem da je i tokyo zanimljiv... cak i imaju district di policija okrece ledja nekim drogama.
Tamo nemoram uzgajat krave jer cu bit vislji za 3 glave od bande zute;)))

A i meksiko zvuci misticno.. nac nekog shamana i zajebavat ga da mi oda sve tajne;))
A cujem da se i gumb peyotla moze dobit za 5c:)))
 

Clarence

Aktivan Član
19.12.2005
246
7
0
nizozemska sto je prije moguce i sto je brze moguce...tamo malo zezanja...a kasnije duboka divljina i priroda...
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Amazona, Mexico (osobito Yucatan, ima tamo čudnih piramida koje bib trebalo "otključat";), Jamaica...pa onda Himalaja i Egipat (ah te piramide...).
 
20.04.2007
4
0
0
36
Hm...moja želja za putovanjima bila bi ostvariva kad bih mogla kupit neki malo bolji brod...jahticu...il bilo šta što bi poslužilo za neka malo duža putovanja morem...pa bi se onda na to svoje prijevozno sredstvo ukrcala ljude i sve potrebno...te na nekih 3-5 mjeseci jednostavno išla kud poželim....al to naravno nikad neće bit moguće pa bi bila zadovoljna s tjedan dva u naravno Nizozemskoj....
 

lazar

Aktivan Član
05.02.2007
67
0
0
41
Malo do Antarktika, da vidim sta rade drugovi pingvini, dal' imaju dobre vutre, koriste li hemiju, ili su im veze sa prirodom previse jake. A i one price o otapanju polova. Da vidim dali se i ovaj juzni otapa ko i severni. Nista ne verujem onima sa TV-a.
 

zox

04.05.2007
1
0
0
52
...u sredisnjoj yu republici ovog lita ce se desiti rainbow gathering...vize a penize nejsou nutne!!!welcome home:sun2:
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
35
trabunjar.bloger.hr
ja idem u meksiko nabit ću malo osobne moći i razvit drugi krug moći i pustit beskonačnost da me opskrbi sa jednim kvalitetnim šamanom ili još bole šamanicom...s kojom ću se povremenom poševit (ako je zgodna ratnica naravno) a usput ću razvit alternativni način stupanja u nagual.
malo žderat kaktuse i gljive...lovit moć
i na kraju snimit doc..
a onda ću umrijet :181:
 
22.09.2007
26
0
0
34
wannabeshaman1 je napisao(la):
ja idem u meksiko nabit ću malo osobne moći i razvit drugi krug moći i pustit beskonačnost da me opskrbi sa jednim kvalitetnim šamanom ili još bole šamanicom...s kojom ću se povremenom poševit (ako je zgodna ratnica naravno) a usput ću razvit alternativni način stupanja u nagual.
malo žderat kaktuse i gljive...lovit moć
i na kraju snimit doc..
a onda ću umrijet :181:


dobar plan... :D

jab najradje otputovo na neki otok...
kupio kolibu...
posadio veliki ali lijepi "vrt"...
lovio ribu...

i meni dosta... :sun2:



ps.
isto bi bilo dobro neku zensku dofurat...
al sumljam da bi je uspio natjerat u kolibu... :eek:hno: