Kako je moguce???

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.01.2006
39
1
0
www.psyshop.com
Zapitajte se kako je moguce da neka osoba tokom svog zivota neproba marihuanu,da neoseti tako neshto,da ne oseti pravi trip,da neupotrebi ni malo vishe mozga,ju zamisli umresh sa 30-40 godina a nisi osetio rad tako necheg posebnog,,,ja stvarno nekontam shta je tim ljudima u mozgu?????????????? :?: :?: :?:
 

zekrt

Aktivan Član
15.05.2005
237
4
0
38
Ono sto mozemo da postignemo sa Vutrom mozemo sigurno i bez nje, samo nismo dovoljno mocni po tom pitanju; neki ljudi to mogu - upravljati svojim umom na drugaciji nacin. Neki izstrazuju. A nekima se neda dici iz kreveta...
 
12.01.2006
39
1
0
www.psyshop.com
Pa ne bih rekao da se taj isti nazovimo ga trippp moze doziveti i bez marihuane,mislim ona jednostavno povecava procenat inteligencije u datom momentu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!:
 
21.11.2005
47
8
0
sektor je napisao(la):
Zapitajte se kako je moguce da neka osoba tokom svog zivota neproba marihuanu,da neoseti tako neshto,da ne oseti pravi trip,da neupotrebi ni malo vishe mozga,ju zamisli umresh sa 30-40 godina a nisi osetio rad tako necheg posebnog,,,ja stvarno nekontam shta je tim ljudima u mozgu?????????????? :?: :?: :?:


nije ni vutra za svakoga. kome odgovara, on nadje put do nje...one way or another
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
sektor je napisao(la):
Pa ne bih rekao da se taj isti nazovimo ga trippp moze doziveti i bez marihuane,mislim ona jednostavno povecava procenat inteligencije u datom momentu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :!: :!: :!:

ne bih to baš klasificirao kao poveæanje inteligencije, veæ više kao veæa osjetljivost pojedinih receptora, te djelovanje odreðenih receptora koji inaèe nisu aktivni...
 
23.01.2005
47
1
0
46
zivot_i_napushenije je napisao(la):
sektor je napisao(la):
Zapitajte se kako je moguce da neka osoba tokom svog zivota neproba marihuanu,da neoseti tako neshto,da ne oseti pravi trip,da neupotrebi ni malo vishe mozga,ju zamisli umresh sa 30-40 godina a nisi osetio rad tako necheg posebnog,,,ja stvarno nekontam shta je tim ljudima u mozgu?????????????? :?: :?: :?:


nije ni vutra za svakoga. kome odgovara, on nadje put do nje...one way or another


to je istina, nije vutra za svakoga
 
02.08.2006
0
0
0
faq.bauk.net
znas kako...ne bih da kenjam sad, ali pushim oko 10 godina, i da znash, da mislim da bi sve bilo bolje da sam ostao strejt....znas iako je kool da sam odvaljen, razmisli koliko nas nije dovoljno jako da se odupre chovekovoj teznji da bude u nirvani, nakon sto se ta nirvana kobajahi postigne... tako da naravno, treba se nacvrcati ili navariti ili [hemija nije dozvoljena] ili stagod mislis da tje ti pomoci u datom trenutku, samo, spolja se vidi samo negativan efekat droge a ne pozitivan...
kul je biti navaren ali iskreno mislim da meditacijom i tako nekim metodama mozes leteti vise nego naduvan a probaj da kontrolishesh snove...pa kad krenesh da se setjash snova, da budes deo njih, pa kad skontash da zhivish 24\h nedeljno itd... treba se navariti ali da bash svako treba, jok
normalno i sada sam high dok ovo pishem...
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
People just taking the chemicals and diving in without having any kind
of preparation about what they're about to experience tend to have no
frame of reference, so they're missing everything flying by and all these
new perspectives. It's just a waste. They reach a little bit of spiritual
enlightenment, but they end up going, 'Well, now I need that drug to
get back there again.' The trick is to use the drugs once to get there,
and maybe spend the next ten years trying to get back there without the
drug.
- Maynard James Keenan
 
02.08.2006
0
0
0
faq.bauk.net
jeste teshko ali shta da se radi...mnoge predrasude su ubile milione tako da moramo biti strpljivi i zahvalni...iako nas gone zandari i svi javno osudjuju...nekada su ljudi ubijani zbog boje koze, ovo je samo moderni rasizam...war on freedom not war on drugs
 
01.08.2006
0
0
0
slažem se s time, al nemoš ti danas neke ljude uvjerit' u tak' šta! Deklariraju se greeneri pod narkomane! Mislim; stvarno bolesno rangirat (LCD, bijelo, žuto, speed, Ex....) i sl. na isti kalup! To prije ide sa duvanom, alkoholom i kavom! samo je jedno legalno, drugo ilegalno! :lomi_pc:
_sve je to politika! nije ni vlast drugaèija, i oni su ti, još 10 puta gori! Mafija-narko! killer!
:evil: