Kako je nastao svemir?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kako je nastao svemir?


  • Total voters
    101

Pustinjak

Banned
Banovan
08.07.2014
65
79
18
volim misliti da je svemir/život vječno svjetlo u ekspanziji gdje se čestice svjetla ograđuju 'materijom' kako bi se igrale prolaznosti života i prolazile kroz razna iskustva na raznim razinam postojanja, medjutim mislim da je to toliko fantastično da je van svakog mogućeg opisa riječi ili fizike
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga and H2O888

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
šta ako je svemir ubiti neograničen, beskonačan, i stalno se širi, šta ako je najmanji atom nekada za nekoga bio svemir, i za neko vrijeme će se svemir do te mjere proširiti da ćemo ubiti mi postati minijaturni, tj subatomske čestice za neku drugu civilizaciju,..
šta ako je ubiti to nestajanje i nastajanje subatomskih čestica ubiti stvaranje i nestajanje solarnih sistema, stvaranje crnih rupa, ali pošto je sve toliko mikroskopsko za njih se odvija vrijeme daleko brže
šta ako je naš svemir nešto poput stanice koja se širi pri rođenju djeteta? a mi smo ubiti "programirani" za tako nešto, ubiti širenje u nedogled..?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bozga and H2O888

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
imas bujnu mastu to je super,a i pola stvari od tog je sigurno istina u nasem svemiru.a sto je s drugim svemirima?mislis da i njih nema beskonacno:)evoti jedan video slican tvojiem tekstu.
 

imenjak

Aktivan Član
06.07.2011
147
80
28
33
Gajeva 30a, 44320 kutina
već sam mislio da će biti onaj klasični video gdje pokazuju planetu pa solarni sustav pa galaksije itd, ali ovaj je baš onako kao što sam mislio... odličan video..

e sad, šta je izvan tih svemira i dalje, o tome možemo samo nagađati.. a gledano, želimo vidjeti šta je izvan svemira, a neznamo niti šta je najmanja čestica.. u oba smjera se može provjeravati kada će doći kraj, za sada nismo niti za jedno sigurni..
 

H2O888

Poznanici Foruma
Banovan
Poznanik Foruma
27.12.2011
1.546
3.338
188
sad bi ti da ti pokazu cijeli video hehe;),pa zasto bi i bilo kraja i u jednom i u drugom smjeru...prvi put kad sam pogleda ovaj video svidi mi se jer sam i ja to tako nesto zamislja,e ali sam nastavi ovako kad dodes do 3min videa zamisl te kuglice u nekoj staklenoj kugli koja stoji na stolu a pored nje sjedi cica i gleda u kuglu,potom se od njega pocme udaljavat kamera ispocetka ko na videu...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: sale82ful

sale82ful

Drug Član
Poznanik Foruma
18.12.2013
2.641
10.741
358
Ima i ona jedna scena iz filma "Man In Black" kad se na kraju ona stvorenja igraju klikerima. (u jednom od klikera je i nas svemir)
:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mlst