Kako "mamine dečke" izvući iz ormara?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
greenblossom je napisao(la):
meni je stara saznala pred nekih godinu dana, kad je iskopala dnevnik od moje sestre. sjecam se da je nakon toga kupila neke casopise i raspitivala se, kao, o utjecaju. na svu srecu, nigdje nije pisalo da je marihuana opojna droga.. vjerovatno je te dvije rijeci trazila. ne smeta joj da pusim. dobro, malo joj smeta kad je nas petsto u sobi, pa se osjeti kroz cijelu kucu :D
neko vrijeme je razmisljala da ona to proba, ali na kraju sepredomislila. ima problema sa tlakom i takve gluposti, pa ju je strah. ali, zna da se gudriram :D
mozda i bolje, jer cesto dobauljam doma napusenena ko drekec na stapicu, pa ju zajbavam.
sad me samo odjebe i kaze - daj suti, kako si napusena.

lol
:costumed-smiley-027:costumed-smiley-027:costumed-smiley-027
 
03.09.2009
9
1
3
Mene je stara brijem jučer skužila. Došao sam doma ubijen ko krava, uletim u kuću, pozdravim staru i odem na wc, pa nakon tog do kuhinje, složim si 2 sendvića i 2 palačinke, sjednem za komp, stavim slušalice i pustim ziku. Stara nakon pol sata doletava do mene i veli mi "pa kaj ti nisi ništ zainteresiran kaj se događa u ovoj kući? Pukla je vodovodna cijev, cijela kotlovnica je poplavljena." Ja ju onak pogledam, ubijen nenormalno i sam velim "dobro" i stavim slušalice i nastavim jest sendvić. Ova me gleda zbunjeno i otiđe. Brijem da ću ***** ježa danas kad dođe s posla.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: majkl

majkl

Aktivan Član
09.07.2009
65
11
0
39
imo sam dosta bitaka sa starcima svezi marihuane, u jednu ruku su i oni bili u pravu, jer ja kad neshto pochnem onda to temeljito... a nije najmudrije bit haj247... al svejedno znaju da pushim, ali su nauchili da nije najmudrija opcija zabranit mi tako neshto, tako da sad na nekoj poluredovnoj bazi imam rasprave sa starom, problem je shto ti marihuana zapravo netreba da bi preživio, ali ono shto ona neshvacha je da chemo svi umrijet iovak ionak, makar... izrođen iz ovog sistema u ovo vrijeme možda i morash, da bi preživio, pushit jel... hehe živ'li
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
ja mislim da moja stara zna...za cigarete zna jer od nje zicam...xD...al za vutru i da je apslolutno sigurna opet mi nebi nis pizdila jer zna da mi nemoze branit i da vutra nie droga tak da:b_bow: xD...