Kako marihuana ubija stanice raka

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Cilj je da ne se nedaje podrška maloljetnicima pošto je njihovo tijelo i um u razvoju,koliko god marihuana pozitivno djelovala na različite bolesti i psihu ljudi,isto tako može i negativno utjecati na maloljetnike,največi problem i jesu maloljetnici pošto nemaju granice ni znanja o konzumiranju i vrstama,cilj im je samo da se prebiju i to je največi problem ako ja mogu reči,gledam iz dana u dan kako klinci okolo briju na neke raste i gruvaju travu od dilera a to je ito tako veliki problem jer sam i sam prije kupovao i znam kakvu robu možete dobiti na ulici,i sam sam ko maloljetnik zvršio na hitnoj zbog pušenja a bog zna dal je i to doprinjelo mojim današnjim neurozama,al ne pobijam činjenicu da je marihuana zapravo jako dobra!pušim ju i dan danas i uživam u njoj i moram naglasiti da thc uništava sve mutirane stanice u tijelu a ne samo da invazivno napada stanice tumora,u biti tumor i je mutirano tkivo a na svojoj koži sam primjetio da otkad sam opet počeo konzumirati marihuanu nestale su mi bradavice koje sam imao na rukama,same od sebe su nestale a imo sam ih par godina dok nisam pušio!Stoga ne podržavajte maloljetnike i ni slučajno nikad nikom maloljetnom nudit da proba konoplju,kad bi svi imali taj stav i kad bi vlada to znala mislim da bi nam svima bilo puno lakše i da bi nam kazne bilo mnogo blaže,za nas medicinske i rekreacijske korisnike naravno!
 
21.04.2011
6
1
0
50
Pozdrav ljudi!
Imam u okruzenju osobu kojoj je dijagnostikovan rak jetre i pluća...
Pokušaću da je ubedim da proba ulje konoplje i da ne ide na hemo-terapije koje su joj već prepisane...
Moje pitanje je, gde bi moglo da se nadje ulje u Srbiji... poželjno Beograd i okolina?
 

Esprit

Aktivan Član
31.10.2010
62
8
8
48
violetta je napisao(la):
Pozdrav ljudi!
Imam u okruzenju osobu kojoj je dijagnostikovan rak jetre i pluća...
Pokušaću da je ubedim da proba ulje konoplje i da ne ide na hemo-terapije koje su joj već prepisane...
Moje pitanje je, gde bi moglo da se nadje ulje u Srbiji... poželjno Beograd i okolina?

Zao mi je zbog tvoje nezavidne situacije ali bojim se da ces morati sama da ga proizvedes. THC je ilagalan u Srbiji i okolini. Pokusaj u Holandiji. Pozdrav
 

tom

15.07.2008
27
2
0
43
sa dobro odgledanoj vutri bice mu sve bolje video sam to i zato ti kazem mozes i sama da se uveris ima foruma gde ljudi pricaju sta su iskusili
 
21.04.2011
6
1
0
50
Esprit je napisao(la):
...ali bojim se da ces morati sama da ga proizvedes. THC je ilagalan u Srbiji i okolini...
Heh, znam da je ilegalno... ilegalno je i da ga sam napravi čovek... jer je materijal ilegalan :D
ali zdravlje nema cenu a sloboda nema alternativu :)))

bojim se samo da ne bude kasno, jer i ako se kupi materijal opet čovek nije siguran šta je uzeo i koliko THC-a ima...
a sam da uzgaja opet treba par meseci...
no, već ćemo nešto smisliti... :)

pozdrav družini
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vivuk
19.01.2013
2
0
0
37
nov sma na ovom forumu i citam lagano o upotrebi tog lijeka, žalosno li je u kojem svijetu i društvu zivimo, di covjek nema pravo na lijek...
 
19.04.2013
7
10
0
Tata mi je bolovao od raka,nije se lecijo jer je znao da leka nema!!! Ja skoro 20 god uzivam u marihuani da sam samo znala....sta je par kg za jedan zivot...sad je kasno... :icon_sad:
 
13.06.2013
9
13
0
Suzat
Prijateljica mi je imala iskustva sa uljem.
Naime, njezin tata je pred kraj pedesetih (svojih) slučajno otkrio da ima rak debelog crijeva. Odmah je otišao na liječenje i ustanovilo se da je dosta metastaziralo. Počeli su ga zračiti i odmah je počeo gubiti na kilaži, a inače je neki trener po struci, znači zdrav život, sve. Počeo gubiti kosu, požutio je, pao u depresiju...
..a onda je moja vrla drugarica slučajno gubila vrijeme i otkrila stvarne dokaze koji govore u prilog toj "medicinal hemp oil". Predložila je tati da proba sa time, nema što izgubiti. Nabavili su čak neko dobro etiketirano čudo izvana (onako u finoj bočici), koji kod nas i nije baš dozvolje. Kad je počeo koristiti ulje, odma se primjetio napredak. Malo je ojačao, ten m se vratio nije više bio depresivan.

Čovjek je ipak na kraju umro, jer je bilo prekasno...
...ali, nije umro u agoniji nekoj nego se fizički i psihički pripremio za sve. Dobio je ponovno apetit. Dosta je jeo, i veselio se svakom novom danu... i čak je šetao zadnjih dana. Al eto.

Poanta je, da ulje može liječiti ako su dovoljno rano ustanovi, ili ako je neki kožni karcinom u pitanju... ali je sigurno da može čovjeku pomoći da proše kroz kemoterapiju. Nema tih mučnina, nema depresije, sve je nekako svjetlije. Dakle moje rješenje je liječiti uz i jednu i drugu metodu u kombinaciji... terapija će barem biti podnošljivija...
Žalosno je što vlast nema sluha za takve činjenice.

BTW, sorry sa nekim mojim preosobnim opisima :S
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mazar and cons
09.12.2012
7
0
0
69
mami je ulje pomagalo,al ga je pocela koristit dosta kasno,sto je na kraju ispalo prekasno.
ostalo nam ga je jos dosta,ako nekome treba nek se javi u inbox...