Kako marihuana utice na plodnost kod muskaraca?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.10.2017
1
0
1
25
Pozdrav drugari, trebao bi mi neki savjet od nekog starijeg i malo iskusnijeg.Imam 17 godina i 2 mjeseca vec aktivnije pusim travu (dva puta sedmicno, ako ne i vise).Medjutim procitao sam na internetu da marihuana moze da osteti spermatozoide i samim tim stvori neplodnost kod muskaraca.
Prosle godine sam operisao varikokelu ( nesto oko testisa zbog cega sam imao smanjen broj spermatozoida,ali sada je to sve uredu), e sad meni je frka da meni ova trava nece ostavit neke posljedice.
Dobro bi mi dosla pomoc nekog starijeg po mogucnosti neko ko ima djecu. :D
Nemam koga drugog da pitam za pomoc jer keva i ćale naravno ne znaju..
 

jaime88

~ain't afraid to die~
Banovan
29.08.2017
292
757
93
35
ne utječe na plodnost, a kako onda oni s jamajke koji duvaju 10 puta na dan i sve normalno, ja sam primjetio da otkad redovito pušim da mi se povećao .....
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Talicni

boss117

Zen
01.03.2014
96
180
33
Tristan da Chunha
Zar moras da pusis? jednostavno prestanes i rjeseno sve. Sutra mozes imati bas taj problem i trava naravno po tebi ce biti uzrok tome. Tako su ti sve te stvari i nastale koje si citao na internetu.
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Ma jok brate opusteno samo ti prcaj ako duvas 2 puta tjedno trebas prcat makar 4 puta tejdno onda najmanje :) I pazi di prščeš ja evo pusim 12 godina pa sam tolko plodan da mislim da svršim curi na stopalo da bi zatrudnila hahahhahahahahahahaha
Nego Amber tebra , jel si dobio i koji cenat u sirinu ili si ga samo rastego u visinu ? I jel pusis sative ili indice ?
Hhahahahha valjam se od smjeha hahahahahaha
 
Poslednja izmena:

truare

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.09.2015
968
3.828
163
A mene bi žena na vazektomiju :makaze::eek: troje zdrave dječice bez po muke. Pa i da su punoglavci usporili očito uvijek stignu na odredište. Nažalost neplodnost je dosta veliki problem mnogima ali s marom nemaju nike veze. Ja bi se prije pazio držanja mobitela u džepu i mnogih drugih zračenja koja nas danas okružuju.
 

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Truare tu si u potpunosti u pravu mobitel nam stoji tik do jaja u depu od kada se ujutro probudimo i odemo na posao pa dok ne legnemo spavat :)