Kako nagovoriti starog da počne pušiti travu

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.10.2009
0
0
0
39
Pozdrav svima,

Tek sam se registrovao, ali pratim ovaj forum godinama. Već dugo vremena smišljam kako nagovoriti starog da počne pušiti travu. Dobro ga poznajem, i već godinama je izgubio elan, postao pravi terz, i sklon depri. Poznajem ga odlično i znam 100% da bi mu vutra pomogla i vratila ga ponovo u život. U zadnje vrijeme mu prepričavam razne dokumentarce o vutri, i počeo je da shvata propagandu koja vlada u svijetu radi vutre... Ali kako mu pristupiti i nagovoriti ga????

Sve sugestije su dobro došle....
 
29.01.2009
43
1
8
33
hehe danas sam imao dobru priliku da navarim tjaleta.Sedeli ja,drug i tjale igrali poker na faceu i odjednom drug kazhe pali,ja reko jel si lud,tjuti.Chuo tjale verovatno ali opushteno mozhda nije ni skonto.
Nemam pojma zashto nisam hteo da zapalim ali sve u svemu ne verujem da bi mi bilo prijatno.
Mada ne verujem da bi se nadrko ili neshto.Ako si obrazovao tjaleta u vezi marihuane to je josh 1 + i prihvatice mnogo lakshe sad sve zavisi kakva ti je tjale osoba.Moj tjale je qler,majstor svog zanata,voli da pije i da se zajebava,slabog autoriteta prema meni,nema nekih pravila kod njega,sve se mozhe.Mogu da radim shta god hocu,nikad nishta ne moram da mu govorim niti ga to zanima.Al sad ako je tvoj tjale malo strozhiji itd onda ne znam.

Samo ga nadji u tako nekoj situaciji gde je druzhenje itd pa predlozhi. :)
 

Eva Rain

Aktivan Član
09.03.2009
161
8
0
32
Ama nije belaj brate, natuci mu putera u kolac ili jelo i svi zadovljni :) A jednom kad mu se svidi i kad mu kazes sta je i kako je nema razloga da odbije s tobom variti :icon_lol:
 
10.02.2009
32
0
0
34
GThang je napisao(la):
Pozdrav svima,

Tek sam se registrovao, ali pratim ovaj forum godinama. Već dugo vremena smišljam kako nagovoriti starog da počne pušiti travu. Dobro ga poznajem, i već godinama je izgubio elan, postao pravi terz, i sklon depri. Poznajem ga odlično i znam 100% da bi mu vutra pomogla i vratila ga ponovo u život. U zadnje vrijeme mu prepričavam razne dokumentarce o vutri, i počeo je da shvata propagandu koja vlada u svijetu radi vutre... Ali kako mu pristupiti i nagovoriti ga????

Sve sugestije su dobro došle....

mislim da ti nebi bilo tesko nagovorit ga...ako nezna da ti duvas lijepo mu kazes da mi mozda mogli ti i on probat jer zelis bit siguran kao da ce sve bit ok a starom najvishe vjerujes
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ovaj prijedlog od Khana je najjači zasad


a nije ni loše da staviš u ribu za ručak malo THC ulja ili mu cigare (ako puši) smočiš uljem malo xD .... kad vidi kako mu je lijepo, reci mu i varit ćete svaki dan
 
10.02.2009
32
0
0
34
BigL je napisao(la):
Ovaj prijedlog od Khana je najjači zasad


a nije ni loše da staviš u ribu za ručak malo THC ulja ili mu cigare (ako puši) smočiš uljem malo xD .... kad vidi kako mu je lijepo, reci mu i varit ćete svaki dan

svi smo imali planove podvalit starcima, al bojim se da se podvalama moze izazvat kontra efekt jer osoba nezna sta joj se odjednom dogada

mislim da on moze pric svom starom s prijedlogom jer to sto nije zatvorio oci pred cinjenicama je velik plus
 

chupo

Aktivan Član
19.07.2009
195
33
28
37
pa sta ti je bed ako zna da pusis? fino mu kazes aj stari probaj zapalit samnom da vidis kak je...
i onda oce il nece, ak nece, pusti ga nemoras ga nagovarat..
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Vutragenjo je napisao(la):
Ne znam zasto bi ikoga nagovarao da duva.


TO ni meni nije bilo jasno dok mene nisu "nagovorili" (jest su me dugo nagovarali)

:rofl:

Da, definitivno je + to što je stari svjestan da sve što vidi na TV/novine nije istina... bit će da je vrlo liberalan......
 
09.10.2009
0
0
0
39
heheh, dobre ideje.... Sinoc sam uspio djelomicno:icon_lol:. Zovnem ga ja da sjedne kod mene i fino stavim mu na sto. I reko sad ćemo fino da te medikujemo :) ehehhe. Ma kaže neću ti ja to, vako nako, i haj nekako ga ja nagovorim. Kad poče on pušiti, kaže: Nebi ja, ali eto sad sam primoran... ahahahahah, ja puko od smjeha... neću a puši ko lud.
Utome dođe kući mlađa sestra, i mi to sklonimo pred njom da ne vidi jer je ipak dosta mladja....
Samo nije puno ispušio, prekinuli nas... Haj reko sutra ćemo novu turu :)... Kaže ma j.. ovo, sve mi nešto soba leta, ja puko od smjeha.ahahah...
J...ga mora nučiti da se napuši, ne zna šta da očekuje...
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Zasadi pnuno vutre i napravi ono ulje
i reci mu da je ljekovito i nek se maće u to
i onda kad potroši reci mu da ti je ostalo samo u obliku dima ;)
to je ludara plan al je izvedivo
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
gthang je napisao(la):
heheh, dobre ideje.... Sinoc sam uspio djelomicno:icon_lol:. Zovnem ga ja da sjedne kod mene i fino stavim mu na sto. I reko sad ćemo fino da te medikujemo :) ehehhe. Ma kaže neću ti ja to, vako nako, i haj nekako ga ja nagovorim. Kad poče on pušiti, kaže: Nebi ja, ali eto sad sam primoran... Ahahahahah, ja puko od smjeha... Neću a puši ko lud.
Utome dođe kući mlađa sestra, i mi to sklonimo pred njom da ne vidi jer je ipak dosta mladja....
Samo nije puno ispušio, prekinuli nas... Haj reko sutra ćemo novu turu :)... Kaže ma j.. Ovo, sve mi nešto soba leta, ja puko od smjeha.ahahah...
J...ga mora nučiti da se napuši, ne zna šta da očekuje...


jeeeeeeeeeee!!!!!

Bravo
 
16.07.2009
2
0
0
40
Vutragenjo je napisao(la):
Ne znam zasto bi ikoga nagovarao da duva.

Delimicno se slazem s ovim. Moj cale pusi redovno, (subotom, sa ekipom) cini mi se. Znam da je pre ovog naseg bombardovanja (u srbiji '99), pusio skoro svaki dan. Skoro nam se raspala porodica zbog toga. Keva je imala neka losa iskustva s vutrom, a cale je nagovarao. Ne lezi svakom (a ni meni u poslednje vreme).

S druge strane, caletova vutra je ubedljivo najbolja koju sam pusio :D. Naravno, nismo zajedno pusili. Ja i drugar smo ga potkradali, dok mu (neprimetno ;) nismo popusili sve. Nije se zalio, a imao je bas dosta... :D
 
09.10.2009
0
0
0
39
E i to da čujem... :) Ma naravno da svakom leži drugačije. Travu treba naučiti pušiti i znati kako djeluje na tebe, i kako se furati.... Ja sam godinam pušio povremeno, al sam tek u zadnju godinu-dvije naučio pušiti. Leži mi super, puno sam opušteniji i kad nisam napušen, i više uživam u životu... Ja mislim da ljudi puno negativnih stvari propisuju travi, a te stvari su upravo do tih ljudi, a ne do trave... Imam prvog rodjaka, koji puši 10 godina, i čisti je primjer.

Što je to dobro, kradeš starom travu.... drama... hahaha :)

Moj je evo probao jednom, ali nema nikakvih afiniteta prema tome...
Tako da ovo postaje mission impossible...:(
 

Bob _Marley

Aktivan Član
17.05.2010
159
6
0
42
Iskreno,meni nagovaranje na starog nije bas neka pametna idejam,jel ako si mu prico o dokumentarcima ili filmovima on bi ti vec nesto iskomentiro ili reko sine mozemo probat....ako je takav naci ce sebi zanimaciju nije pametno nikog nagovarat jer svako ima svoj odnos prema travi,neki skuze prije neki poslije....