Kako najbolje iskoristit Joint....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Pa čekaj malo još se o ovakvim stvarima priča ono....
:vomitwar:
Jače te pukne ovako onako i te spike joj totalno debilno,a ako ćemo tako,najjače te pukne na vaporizer.amen.
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Svi smo valjda bili u tim godinama, kad je vutra bila 'sredstvo za pucanje', ono, cigla u glavu, šaka u oko ili joint, isto je, bitno da te radi. :icon_mrgreen:

Iskreno, odvalim od smijeha kad vidim da još ima ljudi koji pumpaju sklekove, igraju neke igrice i slične brije, mislim ... WTF ?

Osobno, vutru doživljavam potpuno drugačije, to je moj životni stil i zato mi se gade ta grupna prepušavanja, egzibicije i preseravanja.

Al' to je samo moje skromno mišljenje, dopuštam drukčije poglede na stvar ... ipak, ovo je slobodna zemlja.
:spliff:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
vrtlar je napisao(la):
e vidis, nervira me ta zatucanost vas tu kao starijih na forumu, mi smo najpametniji i sprehe... ti sad meni ides govorit kako mene jace uradi? nisam ti tu neki mulac da mi solish pamet sa tim ignorantskim stavom... moje iskustvo je takvo da se tako bolje uredim, i ne samo ja vec i dosta ljudi s kojima sam prico... to je moje osobno iskustvo, a ako ovaj forum nije namjenjen za razmjenu osobnih iskustva i znanja onda neznam cemu je...

ti davno nisi držao dim vidim ja :ludaci_lol:
a uradiće te jače kad se tripuješ da je to razlog
jednog dana šinko sve će ti se samo ka`sti


choki vjeruj nije vapor toliko jak,on ima više čistiji rad
neki ljudi čak se razočaraju očekuju ludilo a ono pure
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Postoji igra koju smo kompici i ja izmislili
zove se "hajlegebreselasije"

trojica igraju
1 gens u igri

prvi uzme gens povuce par dimova i trci do drugog
dodaje mu gens i drzi dah, te ostane na njegovom mjestu
ovaj sto je dobio gens vuce dimove, trci do treceg i ostaje tam i opet drzi dah
treci radi isto, dodaje prvom, i prvi tad ispusta dim, opet vuce, opet trci i opet drzi dah
i tako u krug
dok svi ne popadate :D

ak jos ima cuge zestice u djiru
lezanje na podu je garant
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
balcan_smoke je napisao(la):
ti davno nisi držao dim vidim ja :ludaci_lol:
a uradiće te jače kad se tripuješ da je to razlog
jednog dana šinko sve će ti se samo ka`sti

ja odavno nisam pusio travu... a i nemam neke volje previshe za tim trenutno... cist sam i dobro mi je tako, a kad me bude opet gust cu opet i tako...

a za drzanje dima, pa zasto bi tvrdio nesto sta nije i tlacio se s tobom da mislim da nije tako? yea right... i opet naglasavam, da mi je josh ljudi potvrdilo to...
 

Džidžadžojac

Aktivan Član
10.10.2007
359
14
0
bongash je napisao(la):
Osobno, vutru doživljavam potpuno drugačije, to je moj životni stil i zato mi se gade ta grupna prepušavanja, egzibicije i preseravanja.

Imaš dobro shvatanje vutre, ali totalno jadno mišljenje za druge pušače, koji jednostavno nemaju uslova kao što možda imaš ti pa su prinuđeni na egzibicije i prepušavanja.Budi malo tolerantniji i širokog shvatanja.
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
balcan_smoke je napisao(la):
ja bi

a ti probaj pa nam reci

i nikako ne pušiti zadnjih pola cm dzoka
tu nema više tetrahydrocanabiola

zasto u zadnjih po cm frule nema thc-a?
jel mos to mal pojasnit...
on recimo da ja nestavim vutre na zadnjih po cm djeje... jel meni onda u zadnjem centimetru nema nista?
 

Nameless_One

Aktivan Član
07.09.2008
53
1
8
40
Generalno mislim da treba uzivati u trenutku i iskoristiti svaki trenutak u potpunosti!!!
Da li tje dzok da te pukne slabije ili jache nije mnogo bitno, jer je sve u glavi...
Licno , smaraju me te indijanske price tipa " dubish na glavi, iz dupeta ti viri kaktus, a meleskinja ti daje shatove kroz nos, i kao radi do pakla i nazad"...
Peace!
 

SikSTi

Aktivan Član
21.09.2007
115
40
28
36
U Evropi
bongash je napisao(la):
...Iskreno, odvalim od smijeha kad vidim da još ima ljudi koji pumpaju sklekove, igraju neke igrice i slične brije, mislim ... WTF ?
...Istina... Je smjesno... Ali u slucaju da imas za 3-4-5 dimova preostalih od jointa, treba se potruditi a se napusis... :D


bongash je napisao(la):
...Osobno, vutru doživljavam potpuno drugačije, to je moj životni stil i zato mi se gade ta grupna prepušavanja, egzibicije i preseravanja.
POTPIS!
Proslo je to doba egzibicija kod nas "starijesina"...



Džidžadžojac je napisao(la):
Imaš dobro shvatanje vutre, ali totalno jadno mišljenje za druge pušače, koji jednostavno nemaju uslova kao što možda imaš ti pa su prinuđeni na egzibicije i prepušavanja.Budi malo tolerantniji i širokog shvatanja.

Slazem se sa ovim boldanim, iako, evo ti odgovora...:

bongash je napisao(la):
Svi smo valjda bili u tim godinama, kad je vutra bila 'sredstvo za pucanje', ono, cigla u glavu, šaka u oko ili joint, isto je, bitno da te radi.

Ocito je da je "starim" pusacima do toga de se NAPUSE dok "mladezi" da se PREPUSE (ajmo rec)... :)
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
Džidžadžojac je napisao(la):
Imaš dobro shvatanje vutre, ali totalno jadno mišljenje za druge pušače, koji jednostavno nemaju uslova kao što možda imaš ti pa su prinuđeni na egzibicije i prepušavanja.Budi malo tolerantniji i širokog shvatanja.

Izvukao si rečenicu iz konteksta ...
Na kraju posta sam naglasio da svako bira ono šta mu paše, o ukusima se ne raspravlja.

Stvarno mi nije jasno koja vam je fora sa tim 'jadno', to je sad moderno ? :icon_confused:
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
vrtlar je napisao(la):
ja odavno nisam pusio travu... a i nemam neke volje previshe za tim trenutno... cist sam i dobro mi je tako, a kad me bude opet gust cu opet i tako...

a za drzanje dima, pa zasto bi tvrdio nesto sta nije i tlacio se s tobom da mislim da nije tako? yea right... i opet naglasavam, da mi je josh ljudi potvrdilo to...

legendo pušim od 92
a ti ni ne pušiš tj ponekada
i to držanje dima možeš da osjetiš jer ti se remeti disanje i nivo kiseonika
ja ispušim kao pljugu i savim je isto kao da sam držao,vjeruj
a volio bi da sjednemo i da ni ne uvlačiš ovu moju mozakmixer#2
već samo da pućkaš i da budeš iskren jel te uradilo

zeleni nije fora dali si stavio travu ili duvan u poslednji cm dzoka već
kada zapališ dzok i uvlačiš temperatura koja nastaje sagorijevanjem trave i duvana
odvaja thc sa trave i uvlačimo ga sa dimom i to nas radi
kada je dzok pri kraju tu nema više thc ima samo masti i katrana iz duvana i samo se truješ
skapirao ?
 
07.09.2008
9
0
0
34
Tarki je napisao(la):
Postoji igra koju smo kompici i ja izmislili
zove se "hajlegebreselasije"

trojica igraju
1 gens u igri

prvi uzme gens povuce par dimova i trci do drugog
dodaje mu gens i drzi dah, te ostane na njegovom mjestu
ovaj sto je dobio gens vuce dimove, trci do treceg i ostaje tam i opet drzi dah
treci radi isto, dodaje prvom, i prvi tad ispusta dim, opet vuce, opet trci i opet drzi dah
i tako u krug
dok svi ne popadate :D

ak jos ima cuge zestice u djiru
lezanje na podu je garant


jarane.. mozel oko atletske svako po 1 krug pa ona
 
07.09.2008
9
0
0
34
balcan_smoke je napisao(la):
l

zeleni nije fora dali si stavio travu ili duvan u poslednji cm dzoka već
kada zapališ dzok i uvlačiš temperatura koja nastaje sagorijevanjem trave i duvana
odvaja thc sa trave i uvlačimo ga sa dimom i to nas radi
kada je dzok pri kraju tu nema više thc ima samo masti i katrana iz duvana i samo se truješ
skapirao ?


Znas znanje =D
 

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
balcan_smoke je napisao(la):
l

zeleni nije fora dali si stavio travu ili duvan u poslednji cm dzoka već
kada zapališ dzok i uvlačiš temperatura koja nastaje sagorijevanjem trave i duvana
odvaja thc sa trave i uvlačimo ga sa dimom i to nas radi
kada je dzok pri kraju tu nema više thc ima samo masti i katrana iz duvana i samo se truješ
skapirao ?

al nekontam opet.. ono ti zapalis i recimo da je malo duza frula po toj tvojoj teoriji
onda se tamo jos vise gubi..
gle vaK:
----------- normalna frula
----------------------------- velika frula

e i ti po ovom tvom kada zar dodje do pola velike frule u ovom ostalom vise nema thc-a (taman tamo gdje bih ova manja izgorila i di nebi bilo thc-a) jel ono taj dio od velike frule je isto vremena izlozen istoj temperaturi kao i ovaj gore. ono kontas ti sta ja hocu reci... mislim ono cisto logickim razmisljanjem sam doso do ovog...
pa mi jos uvjek nije jasno da u zadnjih po cm frule vise nema thc-a .. to bi onda trebalo biti proporcionalno s velicinom frule... ili tako nesto..
hm... ma mora da sam u pravu
:spliff:
 

mali.medo

Aktivan Član
27.04.2008
300
22
0
44
:violent018:BALKANE STARI LAFFE ako su ovo šo si naveo ČINJENICE rešio si me jedne od vecih DekadniH enigmi tj. uzrujavanja oko zadnjih trenutka jeBBBene pljuge KOJU SAM JA MOTO i kad majmun baca ono kao " meni najsladje".....!!!!
*POHVALA I POZ. (*nemoj da nije tako LOL;o).........!!!!:spliff::violent018:
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
zelenikawasaki je napisao(la):
al nekontam opet.. ono ti zapalis i recimo da je malo duza frula po toj tvojoj teoriji
onda se tamo jos vise gubi..
gle vaK:
----------- normalna frula
----------------------------- velika frula

e i ti po ovom tvom kada zar dodje do pola velike frule u ovom ostalom vise nema thc-a (taman tamo gdje bih ova manja izgorila i di nebi bilo thc-a) jel ono taj dio od velike frule je isto vremena izlozen istoj temperaturi kao i ovaj gore. ono kontas ti sta ja hocu reci... mislim ono cisto logickim razmisljanjem sam doso do ovog...
pa mi jos uvjek nije jasno da u zadnjih po cm frule vise nema thc-a .. to bi onda trebalo biti proporcionalno s velicinom frule... ili tako nesto..
hm... ma mora da sam u pravu
:spliff:



pa ja mislim da nije bitno kolika je frula, vec jednostavno u zadnjih 5mm nema smisla pusit jer se od temperature thc odvoji, bila frula normalna king size ili bila xxl neka.. u zadnjem po centimetru nema nista.. jer je zar odmah prije filtera i kad udahnes ne treba toliko da povuces da dode dim do tebe nego je udah toliko jak da zar stvori toplinu koja odvaja thc od vutre... ne znam nisam na ti sa tim objasnjavanjima jer se izgubim i onda ni ja ne budem u pravu.. hehe :)
 

vandalx

Aktivan Član
11.08.2008
113
14
0
37
bongash je napisao(la):
Osobno, vutru doživljavam potpuno drugačije, to je moj životni stil i zato mi se gade ta grupna prepušavanja, egzibicije i preseravanja.

e to je to,kad ne uzimas vutru samo da se napusite ko stoke i da vas "udre sto jace" nego kao nekakvo opustanje i iz osobnog gušta i postovanja prema samoj biljci
 

MightyHerb

Aktivan Član
23.09.2006
59
15
8
Ova cijela tema je za*****'....
Ne razumijem neke ovdije,ono gadi mi se gledati nekoga tko se samo zeli prepusiti...i pusiti pljugu za pljugom...osobno mislim da je to sve stvar u glavi,nikakvi shatovi,trcanje i te spike....jednostavno uzivajte u travi...Ja recimo kada pusim joint pusim king size pljugu pola sata,sat...jer stanem,pricam,zajebavam se...I mislim da je to smisao vutre...A i poslije jedne kvalitetne pljuge mislim da druga odmah za redom nema ama bas nikakav efekt,osim sta si zabrijete u glavi da ste jace napuseni..