Kako najbolje iskoristit Joint....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
Joj a i vi vidite sve crno i bijelo,ovo što je balcan reko ima smisla al nije sve tako jednostavno,a i to držanje dugo u sebi nekako nije cool a i nepotrebno je
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Ja volim zapalit, a bitnije mi je da je ukusna pljuga neg da me bas razbije.
Ne volim kad neko npr. na 0.5g stavi cijelu cigaru jednostavno mi bude gadan dim
zbog cigare.
 
07.09.2008
9
0
0
34
MightyHerb je napisao(la):
Ja recimo kada pusim joint pusim king size pljugu pola sata,sat...


pola sata sat.. pusis li cigaru pola sata, sat ? king size je tolika eventualno duzine onih duzih cigara. Necemo se glupirati i izmisljati neke gluposti pustite ljude koji su fkt iskusni i koji znaju da kazu kako ga je najbolje iskoristiti
 

MightyHerb

Aktivan Član
23.09.2006
59
15
8
maddog je napisao(la):
pola sata sat.. pusis li cigaru pola sata, sat ? king size je tolika eventualno duzine onih duzih cigara. Necemo se glupirati i izmisljati neke gluposti pustite ljude koji su fkt iskusni i koji znaju da kazu kako ga je najbolje iskoristiti

LLOOLL!!...kakvi iskusni ljudi,sta pricas...Nije stvar u tome kolika je king size pljuga..niti je stvar u tome koliko se pusi,nego da se treba uzivati u vutri,a ne se prepusavati...al opet,ko ce to dokazati vama...
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
a da organizujemo jedan turnir pa da se bijemo do smrti
na jednu stranu ovi što drže dim a na drugu ovi što ne

ja volim u srebrne ili zlatne smoking sa virginia gold duvanom
i taman mi traje sat vremena kao i kolegi
ono laganeze
a ima ovđe ko zna kakvo moždano rasulo pušim pa i nije baš pametno odjednom
jer mi onda samo pobjegne noga u podrum :icon_arrow:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
vozio sam se s frendom baš koji na negdje 60tak km/h laganini žuljo po bankini u zavoju, 2 put zarednom u istom :D

bit će da ipak ne valja dugo držat taj dim:hehe:

al u čemu je fora..jedni uzgajaju pa puše kvalitetu za koju te briga kako pušiš kad derazmontira, a ostali uličnu robu koja se soli ko suvo zlato pincetom pa moraju smišljat raznorazne načine kako da se urade što jače... kad uzmeš da sto kuna gram, vreća od kunu preko glave i nije toliko loša zamisao...bolja od ljepila barem:b_evil:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Pa ja odprilike (a vidjeli ste moje džoje, da ne postam opet... stavim 1/3 cigare, mada to sad u zadnje vrijeme, moram malo da odmorim.... makar 7 dana....
inače naravno u rolnu motam, i kad ono negdje vidim na rizlu, izgleda mi isto kao minijaturni joint, majke mi, a hvala bogu prsti mi ko u lopova :) LOL

ozbiljno, moram napraviti pauzu, nije ovo dobro... pogotovo što pušim baš kvalitet, a veliku količinu dnevno... (inače to bi na ulici bilo oko 100km), a i nema više onooo ....
dok jutros se haver napušio, nazvao me dva sata poslije, kaze jedva dosao kuci, odmarao na klupi... baš je ono stoned filling....
 

wannabeshaman1

Aktivan Član
31.05.2007
400
33
0
36
trabunjar.bloger.hr
Šaman Šandor je napisao(la):
Najbolje je iskoristiti tako da uzmeš vutru i napraviš s njom oono što ti u tom trenutnku odgovara, pa makar i na anus mazo
brainstorm :b_hop:
iskusni i neiskusni ma nitko mi nije ravan jer ja znam najbolju od svih navedenih metoda.
kondome na bazi hašišovog ulja.
iskoristivost je veća i od vaporajzera jer sluzi nastale u rodnici ženke homosapiensa vezuju na sebe thc te tako nastaje tri pi(th)c-e što je puno potentnija varijanta thc-a.
nažalost opće su nepoznata prosvjetljujuća i halucinogena svojstva svojstva tri pi(th)c-e.
A jedan od njegovih ,u povijesti ,najpoznatijih korisnika bio je juda
koji je prodao svoju spolnost vragu kako bi mogao iskusiti čari ovog izvanrednog halucinogena
(no kako je tvrdio da je takva konzumacija kao seks sa isusom,mnogi su posumnjali u isusovu nevinost i razapeli ga na križu...da da morat ću razočarat antisemite među vama,iako ovo i dalje nije razlog za obuzdavanje smrtnog prijezira židova crnaca cigana...)ugl da ne duljim više.juda je nakon izvjesnog vremena otkrio da se tri pi(th)c-e također može stvarati trenjem falusoidnih predmeta premazanih lubrikantom na bazi thc-a o stijenku crijeva
ili ti ga analnim seksom.jer muški anus sadrži tvari srodne vaginalnom sekretu
(neki teoretičari čak vjeruju kako je to zakržljala rodnica i da muškarci zapravo nemaju analni otvor pa stoga moraju svoje fekalije prazniti kroz usta...otud i poznata sintagme "muške svinje" i kako su žene čiste)
dakle kao što vidite homoseksualnost u biti ima biblijske korijene,no na žalost zbog globalnog zatopljenja i prebrzog tempa života ljudi su zaboravili urođeno znanje o thc-u.vezano uz zadnju rečenicu moram naglasiti kako je reprodukcija samo sekundarna funkcija genetalija,a orgazam zapravo uvjetovani refleks na ovakvu konzumaciju thc-a.

nakon što sam iscrpno elaborirao genetalnu konzumaciju thc njezine prednosti i povjesne konotacije nemogu odoljeti a da vam ne kažem svoj plan.
namjeravam ponovno počet koristit ovo znanje.prvo na taj način zadovoljit svoju ženku,pa nakon što doživi nirvanu i pohvalis e prijateljicima htjet će i one.pa ću i njih.
kad se ovo raširi moći ću ostatak života živjeti trenjem o rodnice maloljetnih djevica iznimne estetike te izgraditi monopol na thc kondomima i vibratorima(s obzirom da vam nisam objasnio kako točno nanjet thc na lateks da bi se upio...)

zahvaljujem na pažnji :ridinghorse:

edit:a za muškarce ću dizajnirat posebno uzak i elastičan dildo premazan thcom
tako da jedva osjete penetraciju...ipak iz zdrave empatije želim ostatak čovječanstva poštetditi kroničnih hemoroida
 

Nameless_One

Aktivan Član
07.09.2008
53
1
8
40
@wannabeshaman1
ja sam mislio da ljudi na ovom forumu postuju samo ozbiljne stvari ali ti si sine promashio univerzum. Nismo kod kutje hvala sto si svratio. Ajde idi vidi da li smo tamo iza tjoshka :)))) pa nam javi !
nasmejao si me za sve pare
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
uzmi vodu...napuni usta...spusti glavu s licem prema podu...i kreni uvlacit zrak...voda ce se zbog utisnutog zraka zadrzavat u vrhu usta...

i nakon toga...prisloni pljugu na usta i samo nastavi vuc (al jace) zrak...uvuci ces gro a dim ce biti jako hladniji zbog vode :)))

samo oprez...neiskusni...lako se moze dogodit da sjebete pljugu xD

uz malo praxe prejebeno :)

najludje je...napuni usta gustim dimom,otvori,dopusti dimu da se "provuce" na zrak...i onda taj gusti dim cijelog posisat :) prefino i ljepo izgleda ak se napravi kako spada :) a tak pusim non stop pa neznam dal je ista jace xD

i naravno...shat potocic :)
 

hirn

Aktivan Član
05.11.2008
58
2
0
35
www.forums.vutra.org
Da tako i ja nekad pusim (kad mena vjetra) :=) :=) ali najcesche imam jednu lulicu i tak da rijetko motam ekonomicnije i pametnije bar za mene ali znam nekad da uzmem praznu flasu malo vecu stavim je u hladnjak ali pre tog je malo smocim vodom okolo da se led uhvati okolo probusim na cepu rupu i dolje na dnu stavim jox gore u cep i vuchem dolje meni predobro isprobajte pa javite :=)
 

DirtyD

Aktivan Član
26.11.2008
155
2
0
33
Sto se tice drzanja dima jako dugo definitivno nema smisla....al drzim se onog sto sam davnoooooooooo procito na ovom forum 2-6s... Kasnije sam procito i to kak je bilo neko istrazivanje 3s(prakticki udah-1-izdah) i gotovo sav THC bude iskoristen...a ak ista ostane to je zanemarivo i ne može utjecat na jacinu..

A ni losa fora(za 2 osobe): povuces mali dim daš dalje ta osoba povuce, dobiješ nazad....ispustiš...povuces 2....pa ta osoba 2....pa onda ti 3...pa dokle ide.
Tak cesto s curom 1-2 puta unutar vremena potrebnog da bi se popusila pljuga....i max. do 4-5 malih dimova.Ni to da bi se vise napusili neg onak...

Mene najvise kad pusim u ekipi zivcira zadrzavanje pljuge....kakve su to fore...kao ono sad cu se ja napusit vise od vas....ha-ha.. Pa Sveta biljka je dobra i kad ju se pusi treba se dobro ponasat i razmisljat izvolite....djelim radost s ostalima :banana_dred:....
Kad se dogodi da jos jako malo imam a s curom pusim pa ju na kraju pljuge pitam kolko se napusila a ona kaze: ljepo mi je :)....
 

CIKABAJA75

Banned
Banovan
12.04.2009
87
41
18
31
ja sam ćuo ko neke fore od klinaca da najviše thc-a ima na filteru i da neki ližu filtereda ih duže drži...nikad nisam probo ali pošto je tema takva,samo preporućujem..

Mislim da ću probat jednom ono s zadržavanjem dima u ustima pa ponovnim sisanjem...To i i ono s vodom i u ustima dok vućem..

i e da,da pitam šta je to meksiko??Nikad ćuo za meksiko pušenje...Ja sam si inaće bio napravio i onaj helikopter aka vjetrenjaća di idu 4 đoje...prejebena stvar,probajte
 

balcan_smoke

Vutra Veteran
01.03.2006
1.836
493
108
još više thc-ea se nakupi na zubima i ako hoćeš 100% iskorišćenost poslije pušenja kod zubara da ti istruže to pa to poslije jedi liši ili puši ponovo i tako u krug dok ima materije...:eek:hno:

temperatura sagorijevanja odvaja thc i tako ga mi unosimo dok vučemo
pri kraju dzoka nema ništa jer se odvaja iz dijela koji ne gori a ne iz žara