Kako najbolje iskoristit Joint....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
lizanje filtera :D pa čak i da to je istina, na filteru se skuplja toliko smeća i raznoraznih govana, da ne vidim kako bi ikome palo na pamet to jest, lizat i slično :/ :D

bokte, ovdje se raspravlja o iskoristivosti, ko da pričamo o nekoj znanosti il zadnji đankiji koji si šalju iglu u krug :p
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
ja uvjek kad motam moram se probudit u 5:47 ujutro i umijem se i krenem rolat i to traje 2 dana i smotam do četvrtka i onda se pripremam za pušit i u petak palim frulu i pušim ju sve do subote navecer i tako dodem u grad glavni sam i zgazio sam se i svi mi se dive....probajte dobro je
 

TrueDimSino7ni_ašiš

Banned
Banovan
23.05.2009
29
2
0
82
udahnut par puta prije nego zapališ i postat svjestan promjene koja će se desiti..
i onda samo reguliraš kamo želiš da te trava vodi...neka te ka svetosti...
prvo osjećajima, pa zatim umom...i pazi da se ne zagubiš i zastajkuješ...
i uđi u svoje snove i okupaj se u duboku prostrano more :snooze:zaroni tu i tamo
jeste uhvatili filing:sun2:
e i obavezno rizlu unatrag motat, pa de ćeš papir pušit i ti isto :rofl: bzvz
:maryjane:
 
09.08.2009
4
0
0
43
ljudi, ništa kako..u pitanju je kvalitet i kvantitet...moš popušit brdo lišća, a da se ne našiljiš..dok te 1 dobar kvalitetan dim može bacit u nesvjest, da kontaš zašto svi odjednom pričaju baš o tebi!!!!
 
26.07.2009
6
0
0
33
ovako nisan citao sve postove al jesi ikad proba pusit na bocu,s onom shemom probusis na plasticnu bocu cigarom rupu,i stavis jox u tu rupu i gore di ce cep uvlacis,dobro te drmne jos kad izvadis jox taj dim sta je osta u bocu lipo uvuces...mi to cesto radimo...probaj :) pozz
 

hologram_funk

Banned
Banovan
15.09.2009
3
1
0
32
meni para najbolji neki nacin dok ima jos dima za pusi pusis relaksirano lijepo uz neku pricu obavezno, kad je frula pri kraju na pocetku novog kruga pocinju americke ono dva tri dima i drzis dok ne dodje red na tebe, a ako pustis dim prije tvog reda ispadas iz kruga :)
tako da se jos zabavis ekstra dok pusis jer se pola ljudi pocne smije i ispadne iz kruga :D
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
...smile... je napisao(la):
ovako nisan citao sve postove al jesi ikad proba pusit na bocu,s onom shemom probusis na plasticnu bocu cigarom rupu,i stavis jox u tu rupu i gore di ce cep uvlacis,dobro te drmne jos kad izvadis jox taj dim sta je osta u bocu lipo uvuces...mi to cesto radimo...probaj :) pozz


Aj malo razmisli...

Umjesto da vadiš đoksu probušiš još jednu rupu ispod ove za đoks i kad vučeš prvi put, začepiš prstom tu donju rupu i puniš bocu i kad se cijela zamagli, tj. napuni dimom, makneš prst sa ove druge rupe i tek onda vučeš svom snagom taj dim kojim si napunio bocu....

Ovako nema koristi ako ti samo vučeš bez prsta jer ti praktički samo puniš bocu, a ne sebe....


I da, nemojte ovo radit sa bocama većim od litre, mada je pola litre sasvim dovoljno, litra je ako vas ima puno a đoksa je mala....
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
@gornji post:

a.k.a. PLACEBO

Jebena stvar, ko mlađi smo znali kupit Samson duvan, rolice i srolat čisti duvan i pušit koda vutru pušimo i nije da lažem al promjeni ti se filing, nije to onaj pravi "high" osjećaj al definitivno nije ni "straight" osjećaj...

PLACEBO je zajebana stvar
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
mislim da ovo o cem majkl govori malo dublje od placeba...
u zadnje vrijeme mi se uopce neda varit jednu za drugom il uopce duvat drugu ak jos prvu osjecam..
To mi je stoodstotno drogiranje.. tu uopce nema smisla.. mislim nekom ima al...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Pa fala bogu, čemu trošit vutru ako si svejedno high?

Jedino ako se oćeš izubijat baš al to su klinačke fore, nekužim svrhu da sjediš nepomično i zuriš u jednu točku 3 sata nakon 3 popušena topa od 20 cm....


Al nakon svega što sam pušio i kolke smo topove znali rolat od pol metra bla bla, ja još nemogu vjerovat ja sam se najviše u životu zapuco na maturalcu kad smo stvarno puno imali svaki dan i išli smo na nekakvu vitešku večer neki show i ja izađem i smotam si u onu rizle za duhan znači onu skroz malu od kojih 5 cm i normalno zasolim i duhana stavim, pušio sam solo ispred te dvorane, zapucalo me ko nenormalno skroz me izokrenulo i riganje me hvatalo (a nisam pio) a i nije stvar u žiži jer je bila ista koju smo cijelo vrijeme pušili u puno većim količinama a sa ni blizu tolko jakim djelovanjem.....

ima nešto u tome
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
big l i smile obadvojica pogledajte svoje postove pa onda govorite jedan drugom niste mi jasni nikako il ste haj ili stvarno ne vidite ili cak ne znate ...pa imate prof ljude koji vam mogu objasniti gledate koje pametniji od kojega a na kraju ko glupko i tupko i odkad se zacepi donja rupa sa prstom jednostavno je za popizdit uzmes bocu sa vecim grlom naravno i probusis jednu rupicu osrednje velicine otprilike ko slamka ona sira malo dolje u dnu da je iskosa malo izbusis i gurnes slamku do ruba boce frula dotad da je smotana e sad jos jednu rupu probusis negdje otprilike malo ispod grla zavisi i do boce gurnes frulu u slamku ulijes vode soka leda pive sta vec oces u bocu toliko da ti taj dim prolazi kroz tekucinu a sa gornjom rupom rupicom reguliras taj dim ucini sa prstom par puta trzni dok potezes kako se sve vise dima stvara u boci jer se mjesa sada i zrak kako ti potezes e to ti je to a ne dole sta ce ti frula u zraku kod grla lakse ti je u ruku uzet i pusit a ne na bocu oprostite nije da vas napadam al drugi put nemojte se izvaljivat jedan drugome to zna biti i grubo 100 ljudi 100 cudi zivjeli vi meni i uzivajte u bongovima respect...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Dobro nisam išo na tu cijelu verziju al opet više ima smisla ovo moje nego njegovo da vuče pa da izvadi đoju pa da opet vuče.....
 

Panawa_King_Bong

Aktivan Član
24.10.2008
244
5
0
37
ma vadi moj k... sta vadi sto ima vadit jox stoji cjelo vrijeme na slamki ..imaju vam i slike na forumu 100 % mos nacinit bong kakav oces samo malo vremena treba i malo muke al kad je dosadno dobro dodje malo pegle kao sto sam reko rucni rad....pizz


evo ti videa otprilike ovako to ide i tako to funkcionira a mos napraviti od cega god ti srce pozeli i ne treba unutra bit voda moze sto god i namjestas aromu koja ti odgovara
pogledaj pa ces bolje skontat odma ono o cemu sam prico samo isto kao da tele radi bong al eto sto je tu je http://www.youtube.com/watch?v=7JqTl2ClLlI ...pizz