Kako najbolje iskoristit Joint....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.10.2009
2
0
0
32
@BigL
Chillum nije izrezbarena jabuka coece XD ako si mislio da je posto si replyo na to.
Chillum je nacin na koj indiski sadui puse vec ohoho godina,to je nesto tipa ravne lule,i stvarno je genijalan nacin za pusit ,mozes uzet ogroman hit,nije opce odvratno ali je podosta jako pa nije bas najfinije,ali mozes i male puffice uzimat (sto je meni osobno vrhunac pusenja ikad,puffovi na chillum) i to je nesto genijalno =)
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
na jabuku sam pusio prije par mjeseci s kolegama iso im pokazat i odma isprobali :D ono s mrkvom je dobro kad nemas sta radit a hoces pusit pa se malo igras...
 

maSe

Aktivan Član
14.01.2009
70
4
0
33
ma neznam jebiga;najgore mi je kad pusim pa se ne raznesem a nema vise;
pozdrav raja nije me bilo par mjeseci klepila nas murija mene i jos troje zbog sadnje;
tako da ja ne sadim vise a inace dobro smo prosli maloljetni sreca;ja odgovaro za jednu biljku;
ono prosuo spiku nisam znao sta je to ovako onako probo sam jednom bila kamilica necu vise nikad sad se kajem;sta ima kod vas pusil se sta;evo danas mi rodjendan pa ste mi cestitali da ja srolam jedan;

sad ce mi doc drustvo;peace;

blago vjetru on stalno duva
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ajde pliz napisi tamo u onoj temi ako ti nije bed sta i kako je proslo oko tog vaseg padanja.
Kolko vidim svi koji su padali tu su padali radi posjedovanja, joks ili kesa.