Kako najbolje iskoristit Joint....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Casper

Aktivan Član
14.01.2008
232
16
0
36
šatove i sl nikad ne radim, nekak mi je bezveze to.
kad se pusi sa ekipom najbolje je pusit na pafove -svako 2-3 mala dima i salji dalje znaci pljuga se ne zadrzava kod nekog 10 min nego se odmah salje tako da najmanje ode u vjetar.
 
04.11.2008
1
0
0
33
:smoke18:buraz ima//davatelj i primatelj moraju radit cucnjeve ili sklekove pa se ubis ko pica:banana_dred:ali jebes to nema do salvie!!!
 
30.09.2008
18
1
0
44
Imas prosireni meksiko gdje moras znat grad u meksiku da bi mogao dobiti dim, inace joint ide slijedecem (koji zna navesti grad u meksiku).

Btw. ako ako na dnom jointa lagano tucas neku tvrdu povrsinu, utroba se bolje slozi i dim se uopce ne gubi. meni kada ne vucem ne izlazi ni malo dima van.
 
30.09.2008
18
1
0
44
probaj s jabukom. uzmi šrafciger ili kineski stapic i probodi rupu kroz jednu vecu jabuku, koja je prije toga bila dobro ohladjena u frizideru (ili hladnjaci). na jednu rupu utaknes joint (do kraja filtera), na drugu pusis. efekt je slican bongu, jer se dim malo rashladi i navlazi, tako da ne iritira grlo, sto automatski znaci da ga mozes uzeti vise. jace puca, vjeruj mi.
 
04.11.2008
7
0
0
36
Gensbuster je napisao(la):
probaj s jabukom. uzmi šrafciger ili kineski stapic i probodi rupu kroz jednu vecu jabuku, koja je prije toga bila dobro ohladjena u frizideru (ili hladnjaci). na jednu rupu utaknes joint (do kraja filtera), na drugu pusis. efekt je slican bongu, jer se dim malo rashladi i navlazi, tako da ne iritira grlo, sto automatski znaci da ga mozes uzeti vise. jace puca, vjeruj mi.


probat cu to hvala :)
 

SikSTi

Aktivan Član
21.09.2007
115
40
28
36
U Evropi
@Brijo...:

Jel ti radis sta drugo u zivotu osim napusavanja...? :D ;)



Kad pusis, nemoj pusit normalno, znaci napunis usta dimom, udahnes, pa opet, pa opet, pa opet sve dok se ne napunis, nego stavi joint na usta, ali tako da ne napravis vacuum totalni nego da ima prolaza za zrak... I onda fino udises lagano (ali konstatntno), kolko ti stane u pluca...
Puca jace nego normalno, a popusis puno manje pljuge jer se zrak mijesa sa dimom (recimo u omjeru 50:50)...
...Ali ono... Lagano vuci, kako ti vec pase...

...I ima jos jedna shema...
Bolesno...
Stavis joint u usta i sjedi na bicikl...
Vozi se kojih 10-15 km/h tako da zrak koji struji "tjera" dim sa vrha jointa, a ti pritom normalno dises na usta, sa pljugom u ustima...
Cijelo vrijeme udises (kao i gore u nekom 50-50/zrak-dim) i to je spica do bola... Je da pljuga zgori u roku keks, al jbg, oces se razvaliti, onda deri!!!


Eto...
Nije nista posebno ovo sto sam napisao, al kad vec experimentiras, probaj i ovo... ;)
 

vrtlar

Aktivan Član
21.11.2007
194
10
18
41
e vidis, nervira me ta zatucanost vas tu kao starijih na forumu, mi smo najpametniji i sprehe... ti sad meni ides govorit kako mene jace uradi? nisam ti tu neki mulac da mi solish pamet sa tim ignorantskim stavom... moje iskustvo je takvo da se tako bolje uredim, i ne samo ja vec i dosta ljudi s kojima sam prico... to je moje osobno iskustvo, a ako ovaj forum nije namjenjen za razmjenu osobnih iskustva i znanja onda neznam cemu je...
 
04.11.2008
7
0
0
36
vrtlar je napisao(la):
e vidis, nervira me ta zatucanost vas tu kao starijih na forumu, mi smo najpametniji i sprehe... ti sad meni ides govorit kako mene jace uradi? nisam ti tu neki mulac da mi solish pamet sa tim ignorantskim stavom... moje iskustvo je takvo da se tako bolje uredim, i ne samo ja vec i dosta ljudi s kojima sam prico... to je moje osobno iskustvo, a ako ovaj forum nije namjenjen za razmjenu osobnih iskustva i znanja onda neznam cemu je...



/potpis/
 

cricket.

Aktivan Član
31.08.2008
74
0
0
34
po meni je bolje uvuc jedan dim drzat ga malo i pustis i tako 3 puta ali ne brzo, nego recimo dok pusis pocnes pricat neku temu, znaci joint drzis oko minut, das dalje i onda drugi prica.. tj obratis pozornost na pricu, pusenje da ti bude sporedna stvar, pukne te dok pusis a i dosta popusis i manje sprzis grlo, po meni bolje nego uzmes 3 brza dima i onda drzi u sebi dok ne poplavis.. to sam proso u davnim pocetnickim danima. :D
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
Najbolje je "iskoristiti" joint sa dobrim drustvom...:icon_mrgreen:
Tako ce te sigurno najvise puknuti...:ludaci_lol: