Kako najbolje iskoristit Joint....

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.07.2009
6
0
0
33
BigL je napisao(la):
Aj malo razmisli...

Umjesto da vadiš đoksu probušiš još jednu rupu ispod ove za đoks i kad vučeš prvi put, začepiš prstom tu donju rupu i puniš bocu i kad se cijela zamagli, tj. napuni dimom, makneš prst sa ove druge rupe i tek onda vučeš svom snagom taj dim kojim si napunio bocu....

Ovako nema koristi ako ti samo vučeš bez prsta jer ti praktički samo puniš bocu, a ne sebe....


I da, nemojte ovo radit sa bocama većim od litre, mada je pola litre sasvim dovoljno, litra je ako vas ima puno a đoksa je mala....

Ovako brate meni je to isti k...jedna rupa ili dvi, ovaj ko je napravija temu pita je za savete,ja sam da svoj savet ti daj svoj a ne mene ispravljat i doslovno mi govorit s tim ajd razmisli malo...eto nemoj se ljutit...i boca se napuni i sa jednom rupom jer taman stane jox u nju i dim ne izlazi vanka...
 
22.06.2009
10
0
0
34
ako kolko se duzi dim nije bitno zasto se onda uvjek salvija preporuca drzat sto duze (30s) da bi pravilno djelovala?
 
21.07.2009
12
0
0
34
Vision je napisao(la):
ako kolko se duzi dim nije bitno zasto se onda uvjek salvija preporuca drzat sto duze (30s) da bi pravilno djelovala?
Zato sto se THC apsorbira brze od Salvinorina. Optimalno je ~8 sekundi, nakon tog se apsorbira preko 90% THCa, sve vise od tog je glupo i nepotrebno drkanje po plucima.
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ja sam čuo da to uopće netreba radit (držat dim) da je isti *****......

I probo, na meni ništa drukčije ne utječe ako ga ne držim, ako ga držim 8 sekundi ili pol minute dok ne pozelenim.....
 
21.07.2009
12
0
0
34
BigL je napisao(la):
Ja sam čuo da to uopće netreba radit (držat dim) da je isti *****......

I probo, na meni ništa drukčije ne utječe ako ga ne držim, ako ga držim 8 sekundi ili pol minute dok ne pozelenim.....
Je, zato sto su anegdotalni dokazi uvijek bolji od znanstvenih (hint: nisu). U prvoj sekundi (znaci kad pusis ko pljugu) se apsorbira 80-85% THCa, ako bas hoces sve (odn. vecinu, 95%), moras drzat 8 sekundi. (podaci su s istrazivanja Dalhouse Universitya u Kanadi) Pa procijenite jel vam bitnije da se tih 10-15% vise napusite ili 7 puta vise sjebete pluca:bis:
 

Yami_Raziel

Aktivan Član
18.01.2007
633
160
63
ako je dobar staff, nemoras drzat ni 2-3 sec...

provjereno :D

nema neke razlike, iskustvo mi tako kaze xD

ali kako najbolje iskoristit vutru? pusit na chillum :)

definitivno...
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Neko je spomenuo chillum...

Ša je to?

Gledo sam lika na youtubeu tutorial kako napravit taj chillum od mrkve i jebeno mi to izgleda, samo, zašto od mrkve, dal ima neki učinak drugi ili je do okusa...

Isto tako, ona slika ja mislim charlize theron kako puši đoju nataknutu u jabuku i ona s druge strane uvlači na neznam ja koju foru...

Šta je to?
 
24.06.2009
15
2
0
33
ljudi moj 1. post =)
da se ukljucim u raspravu... jednako te pljuga ubije ak drzis 2-3 sekunde i 30-290 sekundi
nekidan probao neki dobar staff uzo 1. dim na sekundu i vec me malo zveknulo, a nakon par serija da ne pricam, stvar je u kvaliteti ne u nacinu pušenja zato se nemojte trovat sa mexikom šatovima itd nek uzmite pravu stvar
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
đikica je u pravu.....

samo cu to da kazem


al moje pitanje je ostalo neodgovoreno


ŠTA JE CHILLUM?

ma, evo vam pitanje:

BigL je napisao(la):
Neko je spomenuo chillum...

Ša je to?

Gledo sam lika na youtubeu tutorial kako napravit taj chillum od mrkve i jebeno mi to izgleda, samo, zašto od mrkve, dal ima neki učinak drugi ili je do okusa...

Isto tako, ona slika ja mislim charlize theron kako puši đoju nataknutu u jabuku i ona s druge strane uvlači na neznam ja koju foru...

Šta je to?
 
13.02.2009
10
0
0
34
Ovo sa jabukom... uzmeš kemijsku i izvadiš ono iznutra da ti ostane samo cijevčica. Onda napraviš rupu na vrhu jabuke s tom cjevčicom. Rupa mora ić do pola. Onda s istom cijevčicom probušiš rupu sa strane jabuke isto do pola tako da se te dvije rupe spoje pod kutem od cca 90 stupnjeva ( nije ni bitno kakav je kut). Onda na vrh stviš vutre ili utakneš pljugu i vučeš kroz drugu rupu.
 
22.10.2009
2
0
0
32
BigL je napisao(la):
đikica je u pravu.....

samo cu to da kazem


al moje pitanje je ostalo neodgovoreno


ŠTA JE CHILLUM?

ma, evo vam pitanje:
Chillum je ,pojednostavljeno,joint koj se netreba motat,nego samo napuni i udara previse XD

osobno meni najdrazi nacin pusenja,odusevljen sam sa njime,vjerujem da bi se lako i napravio vlastiti,i to moguce od mrkve kako je netko prije napisao XD to bi volio probat XD

Ali chillum vrijedi nabaviti definitivno ,vrijedi svake lipe
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
buco2alen je napisao(la):
Ovo sa jabukom... uzmeš kemijsku i izvadiš ono iznutra da ti ostane samo cijevčica. Onda napraviš rupu na vrhu jabuke s tom cjevčicom. Rupa mora ić do pola. Onda s istom cijevčicom probušiš rupu sa strane jabuke isto do pola tako da se te dvije rupe spoje pod kutem od cca 90 stupnjeva ( nije ni bitno kakav je kut). Onda na vrh stviš vutre ili utakneš pljugu i vučeš kroz drugu rupu.


Mislim da si u krivu (bar mi logiči zvuči tako) jer koja svrha od chilluma ako u cjevčicu staviš smotani đoint?

Sa headovima mi ima smisla al sa zamotanim ne.....

Ili sam u krivu?
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
dosta ljudi stavi joint smotani jer na taj način više uštediš (smotano i duhan još unutra)...def najbolje stavit čisti kif..al teška vremena pa te egzibicije više nisu za sve..osim za uzgajivače :) al što se tiče jabuke konkretno, ja sam bio stavljo smotanu pljugu unutra...ko da pušiš normalno, samo više možeš povuć i jabuka ohladi dim...tako da ga nakraju ni ne osjetiš...što i je poanta svih ovih stvarčica: više dima-manje prži ('čišći' dim)