Kako napraviti hašiš - bubble hash vodič

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.02.2017
75
9
8
@Tarzan
Kad se hash stalozi na dno posude i kad sifoniram 1.put has je dosta ruzne boje i dodao sam do sada 2.puta ciste vode na talog,znaci ooet sifoniro i dodo vode. Zelim sto cisci hash da nema zelenu boju. Koliko puta mogu ponavljati taj postupak? Hash ostavim da se talozi 10-12h
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Akulo123

Minja3

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
13.10.2010
356
1.732
143
ta željica ti se neće ostvariti na taj način . boju ne možeš da promeniš ...

ako si hteo žutu smolu od trihoma postupak je drugačiji ... na primer , istresanje trihoma mehanički kroz sitna sita ... sa ili bez suvog leda .. itd

ja sam pravila ovo pretprošle godine i posle odvajanja one veće količine vode, procedila sam kroz komad svile ... sve se fino zadrži na svili , sastružeš i dosušiš posle .. ništa komplikovano
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Jojoman
06.02.2017
75
9
8
Jeli bolje hash sasijeci na komade ili ga malo modelirati dok je jos vlazan? I koliko ga dugo susiti ako je modeliran? Ja sam svoje u male kocke
 

matatata43

Aktivan Član
02.01.2016
145
387
63
Zanima me dali se može raditi bubble sa svježim trimom, radio sam ga par puta već sa suhim, al me zanima dali može sa svježim i jel ima kakvih razlika?
Zahvaljujem!
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Napravio bi ovo odmah nakon berbe ali nisam skuzio dali ce rezanje tog lisca koje ima trihome po sebi stetit kasnije ovim glavnim vrhovima u tom procesu susenja i curanja? Nebi htio zeznut to sta mi je najbitnije.. Jos me zanima dali to lisce uopce valja za dimit jasno kad se osusi i kjura?
 

Long balls Larry

Aktivan Član
20.02.2017
635
756
113
40
Ok super. Citao vise puta da je kao dobro ostavit listove dok se susi zbog neceg vec ne mogu se sjetit. Kao budovi upijaju to iz lisca pa bude bolje. Tako sam ja to nekako skontao ali super ako nece utjecat.

Ma jasno. Mislio sam kad nebi ovaj hash radio dali su inace ti listovi koji imaju malo trihoma ok za dimit. Nisam nikad imao priliku bas to lisce dimit pa se pitam :D
 
27.03.2015
13
3
8
Da li je tema stara,treba mi pomooooooc?? Napravio sam has i kad se osusio ne moze da se zalijepi,nego je vise kao prah. U ruci pokusam da napravim kuglicu on se jos vise prospe... Moze li mi ko pomoci ili objasniti kako da napravim jedan komad?
 
27.03.2015
13
3
8
A znam nego me zanima zasto ne moze da se zalijepi nego se mrvi. Prije dvije god sam isto pravio i bas je bilo lepljivo. Mogao sam bilo koji oblik rukom napraviti
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
pa daj procitaj temu pa ces zmat...
evo i ova.

 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and Cyric