Kako napraviti hashish by Narquila

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Ev jedne male od koje je bilo 40-ak g pa sam odlucio napraviti hash od nje....


e sad sta sam koristio:
1.dvije kantice od 2l
2.mikser
3.cjedilo
4.1,5l vode
5. dosta leda
6. malo vise 0d 30g vu
7. flasa od 1,5



usitniti je (ja je nisam previse jer sam se bojao da ce proc kroz cjedilo ;) )


staviti je u kanticu



dodati led


dodati vodu


staviti mikser i polako mijesati


nakon 7 minuta


nakon 12 minuta


evo kako to izgleda nakon 15 minuta miksanja


e jbg nisam uslikao proces filtriranja kroz cjedilo al to je jednostavno. Vodu sa vu presipate u drugu kanticu naravno kroz cjedilo. ja sam iz te druge kante sto sam procijedio opet vodu vratio u onu prvu kantu......

ev kako procijedeno izgleda



sad sam prelio tu vodu u providnu flasu od 1,5l i cekam (ja cu najmanje dan) da se trihomi slegnu....


p.s. ak budem imao vremena uslikat cu i krajnji proizvod. Toliko od mene.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: srebro

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=8kbCtKE2Ghk

Nemoj ostavljati jedan dan da se slegne talog jer ćeš dobiti i finiju prašinu u hešu
pa će ti se mrviti i nećeš ga moći oblikovati!
Zadnji put kad sam ga radio ostavio sam prvu vodu 7 sati umjesto 4
i odmah sam znao da to nije to makar sam drugu vodu dobro napravio već je bilo gotovo. Nije se dao onako fino tanko rezati na kriške
nego se mrvio ako bi fulao i uzeo malo za rez...

:maryjane:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: weedoye

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
jesi stavio i kifove ili samo šutu. meni lijepo izgleda biljčica nebi ja od nje haš pravio , još sam vidio u nekom filmiću da te trimingse znaju zaledit prije nego će ić pravit haš
 

hatris

Banned
Banovan
15.02.2007
15
0
0
Narquila je napisao(la):
ne znam mozda dobijem 3g a mozda bude i vise

od 30g maryJ svega 3g hasha...chemu to,zar nije bolje to popusiti ovako:bong7bp:?
koja je onda od prilike koncetracija thc-a u ta 3grama?
koliko se uopste stavlja hashisha u paket?
 
01.02.2008
46
0
0
43
e zar to cijedilo nema malo prevelike rupice jer sam ja nedavno probao i nije mi uspjelo,morao sam trazit onu svilu,koliko se sjecam rupice bi trebale biti od 120-150 mikrona sta ne?ja imam isto takvo cijedilo i sve mi je propadalo dole sva sreca pa sam stavio lišćuru.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Ono sto se nakupi dole ostavis
dakle vodu maknes (ne izljevat nego posrkat s nekom cijevi jer ak ides izlit ti se ovo dole ((trihomi)) sve uzmjesa pa dobis manje hasha)

e i onda taj "mulj" sto ostane dole stavis negdje tipa iznad radijatora i cekas da voda ispari
i opla hashishshshshshs :D
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
ja sam napravio proces sve do frižidera i odstajanja 24h da se slegnu trihomi.e sad danas cu ostatak vode prosut pažljivo da se talog na dnu ne uzburka puno.što mi ostane u posudi promiješati žlicom i kroz filter od kave.to se mora tako sporo filtrirat?imam jedno litru i pol sve zajedno,malo po malo izljevat u filter i čekat dok se isfiltrira.trebam detaljno objašnjenje za taj dio.
 
26.06.2011
5
2
0
43
Dobija se tako mala kolicina Hasisa zato sto je Hasis koncentrat i Hasis ovako prave samo ljudi koji biljku uzgajaju za sopstvene potrebe.
Inace "Isolator" kako se inace zove Hasis proizveden na ovaj nacin se inace proizvodi od velikih kolicina stabljika i lisca koje bi uzgaivaci inace bacili, sve se stavi u masinu za pranje vesa zajedno sa ledom a umesto filtera koji masina inace poseduje stave se fini filteri za Hasis.
Tako da od smeca koje bi inace bacio dobijes jako kvalitetan produkt koji inace u coffee shop-u prodaje i po 25e za jedan gram.