Kako napraviti hashish by Narquila

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Milos Amsterdam je napisao(la):
Dobija se tako mala kolicina Hasisa zato sto je Hasis koncentrat i Hasis ovako prave samo ljudi koji biljku uzgajaju za sopstvene potrebe.
Inace "Isolator" kako se inace zove Hasis proizveden na ovaj nacin se inace proizvodi od velikih kolicina stabljika i lisca koje bi uzgaivaci inace bacili, sve se stavi u masinu za pranje vesa zajedno sa ledom a umesto filtera koji masina inace poseduje stave se fini filteri za Hasis.
Tako da od smeca koje bi inace bacio dobijes jako kvalitetan produkt koji inace u coffee shop-u prodaje i po 25e za jedan gram.

haha :icon_lol: odmah me podsjetilo na scenu iz Weedsa :costumed-smiley-027

Koji btw počinju sutra, sedma sezona :sun2:
 
23.02.2011
46
25
18
jos uvijek ''ne znam'' pusit hash, ugl uvijek pretjeram da se ne mogu pomac' sa mjesta, al probat cu ga napravit u jesen...
btw el ima kakve veze ako je lišćoba friška ili ju moram sušit prije procesa, al brijem da nije bitno???
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
defendermaister je napisao(la):
jos uvijek ''ne znam'' pusit hash, ugl uvijek pretjeram da se ne mogu pomac' sa mjesta, al probat cu ga napravit u jesen...
btw el ima kakve veze ako je lišćoba friška ili ju moram sušit prije procesa, al brijem da nije bitno???

pa bitno je, ali koliko, to ovisi o metodi kojom radis hash...
recimo za bubble mozes odmah s berbe u vodu, ali ti se lijepi lisce i to dok miksas, ko mulj da ti se stvori na lopati....
neznam kako da objasnim.. ja sam radio kuhinjskim mikserom, i svakih 6 sekundi sam morao stat i ocistit "peraje" jel
bi se sve povezalo u jednu gromadu.... pomaze npr ako zamrznes materijal prije, iako je razlika samo prvih par minuta..
za gumby mislim da ti je isti k.
dok za keif treba bit dosta suho....
 
10.07.2011
2
0
0
31
a postoji li mogucnost da se popije ta voda iz boce prije nego sto se pusti da odstoji ?
msm hoce li to imat nekakvog djelovanja?
 

alabama_kush

Aktivan Član
21.09.2010
85
9
8
36
sole je napisao(la):
a postoji li mogucnost da se popije ta voda iz boce prije nego sto se pusti da odstoji ?
msm hoce li to imat nekakvog djelovanja?

pa bilo bi djelovanja...al neznam bas kolko je pametno to radit..da valja onda nitko nebi do kraja iso i pravo hash nego bi fino nosio bocu za sobom i bilo bi mu super :icon_lol:
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Naravno da ce biti djelovanja...teski bolovi u trbuhu popraceni postenim proljevom 2 dana...ccc...
 
30.05.2011
43
6
0
43
dobivas od 10 dp 15% od ukupnog trima talozenje ej jednostavan nacin i efikasan nacin ali mene ne zadovoljava posto ne patim na kolicinu nego kvalitetu kifa.
savjetujem ti da ako zelis dobar kif da pogledas kako to marokanci rade. samo dobro izudaraju vrecicu :) i kif je tu (najednostavnije i najbolje rjesenje ako mene poitas)
dobio sam od 25g trima 2.7grama kifa tom mewtodom ovaj bubble bag i tome slicno je prevelika komplikacija a dobijes k.............
 
23.12.2010
4
0
1
35
dakle, trava ide u smece a zadrzavas vodu? treba da odstoji na neku odredjenu temperaturu? i kad sve ispari sto raditi sa 'muljem', tj trihomima?
 
20.08.2013
4
0
0
pcuthc je napisao(la):
dobivas od 10 dp 15% od ukupnog trima talozenje ej jednostavan nacin i efikasan nacin ali mene ne zadovoljava posto ne patim na kolicinu nego kvalitetu kifa.
savjetujem ti da ako zelis dobar kif da pogledas kako to marokanci rade. samo dobro izudaraju vrecicu :) i kif je tu (najednostavnije i najbolje rjesenje ako mene poitas)
dobio sam od 25g trima 2.7grama kifa tom mewtodom ovaj bubble bag i tome slicno je prevelika komplikacija a dobijes k.............
može koji info više o tome prebijanju vrečice hihihihhi
 
  • Sviđa mi se
Reactions: JuicyJ
23.02.2008
1.048
1.455
188
Hash ekstrakcija, bez puno kompliciranja, nova metoda

Vidim da nitko ne koristi ovu metodu , naravno jer sam ja je "otkrio"
19.gif

Ok ne volimo klorofil i vodeno topljive stvari u hashu jer smanjuju kvalitetu.
____________________________________________________________________________________

Recept:

Otapalo :Voda,
Aceton ili etanol (ili bilo koje drugo ne polarno otapalo)
Materijali: trimmizi
cijedilo ili filter za kavu
kantica
Veća boca

E pa da počnemo triminge stavljamo pod vodu malo promješamo, i stavimo na tjedan dana da stoji pod vodom, uz svakodnevno mjenjanje vode (da pogodili ste isto kao i water curing) , sad kad je voda pokupila sve što je topivo u vodi...klorofil antocijanini itd. ostaje nam materijal koji je jako pročišćen i pripremljen za kupljanje ostatka

Ostatak najbolje osušiti kako nebi došlo do mješanja acetona i vode , zaliti sve s acetonom u manjim volumenima (npr. ako imate 1 litru acetona ako popolovite to na pola litre za ekstrakciju više će pokupiti nego cijela litra), trimminge znači acetonom polijemo i ako je moguće u posudi koja se može začepiti i šejkati cijelom snagom ostaviti jedan dan u mraku. Aceton profiltriramo kroz filter papir, ostavimo sušiti i dobivamo hash na razini honey bubble hasha bez potrebe za mrežicma i tekućim CO2 i ostalim piz darijama.

ovo je preuzeto sa the.majka, nisam video ovde ovako da se hash radi sa acetonom,
materijala imam pa ako nadjem jeftin aceton probam pa javljam dal je stvarno ko med dobro :D