Kako napraviti ionizirano (koloidno) srebro za proizvodnju feminiziranog sjemenja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

L0oD

Form
Poznanik Foruma
09.03.2015
5.686
20.015
398
Planeta Zemlja
www.vutra.org
:razvaljen:: fin je ovo vodic,odradjen u dobru korist :)
Al mi samo nije jasno zasto tolko cimanje kad srebrna vodica radi posao iz apoteke...
Radila kod mene,a radila i jos kod par frendova... i ja sam se cimao sta kako...
Al ispostova furku iz apoteke kao i neka momcad sa foruma i dobijes hermica :))
Stej haj peace
 

Evgenije

Aktivan Član
08.11.2017
206
1.158
143
@trubabuba kod tog pravljenja mi se ne svidja sto nema sa cim da izmerim rastvor pa na kraju ne znam sta sam dobio. a ova iz apoteke je najjednostavnija varijanta ali je 30ppm i koliko sam skontao radi posao. samo sam kontao kad bi se isparilo pola i dobilo 60ppm da ne bih morao cesto prskati.

@L0oD koliko cesto si prskao sa tom iz apoteke? jel 30ppm bila?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
posto ne znamo sta je mama jerbo kazes da je seme iz paketa, moras da sacekas da vidis kako ce se ponasati biljka iz F1. licno sumnjam da ce biti "smanjivanja" u bilo kom smislu, a sto se tice muskih gena, ne znam gde ih vidis u celoj prici :)
 
Ne nisam se lepo izrazio Hteo sam da kazem jel se prenosi nesto u tom polenu iz automatica na ovu photo?

A probao sam jedan Mali hedic iz te photo biljke i mogu reci lepo radi sa tim sto je u pocetnoj fazi cvetanja mozda druga nedelja mislio sam je neka industrijska oprasila .
 

Wizdom

I know that I know nothing
05.12.2014
449
1.293
143
:razvaljen:: fin je ovo vodic,odradjen u dobru korist :)
Al mi samo nije jasno zasto tolko cimanje kad srebrna vodica radi posao iz apoteke...
Radila kod mene,a radila i jos kod par frendova... i ja sam se cimao sta kako...
Al ispostova furku iz apoteke kao i neka momcad sa foruma i dobijes hermica :))
Stej haj peace


E stvarno te zelim pitat, nasao sam od max laba srebrnu vodu od 30ppm, 500ml - 130kn trenutno. Vidim da zagovaras vodicu iz apoteke, pa me zanima tvoje iskustvo s tim. Jesi uspio dobiti fem sjemenke, jesi ih uzgajao i jel imas kakve primjere. Dosta me interesira igra između križanja, u mom cilju radi se o automaticima. Pa eto neznam ako imas vremena baci koju recenicu. Neznam bi li trebao ici na varijantu da sam radim svoju vodicu, da gađam 30 ili 50 ppm ili mogu ici na vec gotovu soluciju kao sto je ova i ocekivati rezultate koje ocekujem.
 

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.034
15.284
358
Možeš sa 30 ppma otopinom iz ljekarne!
Ja baš proučavam, ali za foto biljke. Isti je princip...

Johny to bolje objasni
 
  • Sviđa mi se
Reactions: gica-prasica