Kako Napraviti Svoj Bong !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.12.2010
42
8
0
33
Ma da se pušit s toga dobro je :D Samo nikak ! ponavljam NIKAK nemoj puhnut u bong. Meni je tako frend uništio puni bowl vuve, sada je 3 metra pod zemljom (da bar -.- ) :D

E i frende ovo "Mogao si ga i naopačke okrenut" je bio sarkazam :nana:
 
06.11.2010
35
6
0
121
Imenko je napisao(la):
Ma da se pušit s toga dobro je :D Samo nikak ! ponavljam NIKAK nemoj puhnut u bong. Meni je tako frend uništio puni bowl vuve, sada je 3 metra pod zemljom (da bar -.- ) :D
Imam tako ja jednog redikula koji voli puhat u sve.. Lik sam sebi daje šat preko ruke i cijelo vrijeme malo puše i malo udiše. Ja ga pitam zašto to radiš.. Kaže on da tako više ubije. I pušimo mi na nargilu a on puhne u nju i voda počne štrcat na sve strane, kroz sve rupe nargile.. Pitam ga ja dobro idiote koji ti je k*rac, a on opet: "To te više ubije". Svom srećom nisu bili u pitanju hedovi već duhan tada.. A taj redikul inače drži 2 min dim u sebi i svaki put kad ga pitaš zašto to radi on kaže da se priprema za svijetsko natjecanje.. Da je svijetski rekord 5 min. :(
 

SpongeBong

Aktivan Član
27.01.2011
118
10
18
34
svrdlom obicnim,nisam siguran dali za zeljezo ili drvo..samo treba jako polako busit i hladit oko rurpe nonstop.i pocet od malog svrdla pa lagano povecavat.ko sta vidis mi je malo napuklo al nis strasno jer je boca debela,jos sam dodadtno obljepio okolo trakom.super radi ja zadovoljan :sun2:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
staklo se buši svrdlom od wolframovog karbida, znači ona svrdla koja su svjetla (ko da su poniklana) i izuzetno su tvrda (ima ih u svakoj željeznariji). napuniš bocu vodom i uroniš je u posudu punu vode, neki lavor ili nešto, tako da je površina koju bušiš 1-2 cm ispod vode. kreneš sa 3mm svrdlom i tako po malo do promjera koji želiš... bitno je samo da ne stvaraš veliki pritisak nego da lagano bušiš jer ćeš zdrobiti staklo!
 

zwerovski

Aktivan Član
30.08.2009
95
10
0
31
Dobro jutro
povodom vrucine i ne spavanja
uso sam u ljetnu fazu
(ono kad po noci visis na kompu i slicno i ides spavat oko 11 ujutro i tak stalno xD)
uglavnom zaboravio sam sta sam kreno psiat
bilo mi dosadno pa sam napravio bong (kuzis ono :RastaBong: )
i da sad cu stavit slike i onda test i tak
uglavnom jednostavno je, a jebeno dere
ne znam sta cu sa sobom xD

znaci
2 plasticne boce (pol litre, u mom slucaju od šprajta :p )

flomaster (neki onak dobar xD)

slamke (kolko vam se da, ja sam 3 bio sam lijen xD)

mmda (nes scim ces zatorit prostor izmadu dvije boce onak. ja sam izolirkom lijepo zalijepio i nis ne curi :D)

e sad ovo ne znam kak cu napisat

odrezes dno jedne boce nabijes na drugu i zalijepis scim mozes da voda ne prolazi
e da ALI stavi cep na bocu prije neg stavis drugu preko nje ja se sjebo xD
i da xD
na cepu rupa promjera slamke koliko zelis slamki da bude xDi nabijes slamke unutra i savijes prema dole
e i onda poklopis i zalijepis da ne curi B) lol

sad flomaster
znaciu izvadis sve iznutra da imas samo cijev
na cepu rupa u koju strpas frulu (ne mora bit frula ja nog stavit i bowl od lule)
i nabijes ga kroz bocu dole onak ko inace xD

pa da i toe to

fora je da dim ide 2 puta kroz vodu, hladnu naravno
vise se fultrira hladi i bolji dimcek

ii sličke :icon_lol:

]http://img687.imageshack.us/img687/9056/111111111111111wl.jpg
http://img811.imageshack.us/img811/3788/22222222222p.jpg
 

Nisam ja

Aktivan Član
09.11.2011
157
20
0
31
Al sto nevolim kad neki mentol dode i dune u bong,aaaaaaa!!! to me bas zna raspizdit,pogotovo ako se namoci :)) brao momci ima svega :)
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Sinoc sam se nasao u situaciji da nemam rizle...

I što ću ja jadan a očajan bio jako....

Uzeo bočicu od pola litre (sok neki) sa onom gore "dudom", zubima izvadio tu bijelu dudu i ispod je rupica radijusa cigarete i duboka neki centimetar.

Onda, uzeo sam cigaru i po njoj napravio foliju koju sam samo stavio unutra i učvrstio sa strane prstima. Čačkalicom probusio 5-6 malih rupica na foliji, jako malih i u to nagurao komadić heada veličine nokta od malog prsta i posuo sa jos malo pilje... i dobro stisao....


na boci odma pri vrhu izbusio 2 rupe sa cigarom u ravnini jednu s drugom i onda je sranje počelo.....


Neznam kolka je to količina trave bila unutra, po mojoj nekoj procjeni 0,2 grama... Ja sam tu bocu napunio dimom 3 puta i nisam znao što ću sa sobom..... razvalio sam se jako....


razmišljam da se ostavim rizli.... još i štedim ovako.....


Nabacit ću sliku da vidite detaljnije o čemu se radi.....

:)


edit:

znam, to nema veze sa bongom, to je više neki čudni chillum, neznam kako bi to objasnio..... ili mozda pajp.... neam pojma
 
23.12.2010
4
0
1
35
ja sam napravio bong, sve regularno, vodeno hladjenje, cijevcica kroz vodu, rupica, sve sve sve, ali je problem sto mi treba 3x vise vutre da se napusim!
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
To znaci da nevalja....


Hehe, vidis moj post iznad tvog... Stavio sam upola manje nego što inače stavljam u đok i razvalio sam se da nisam znao što mi je.....


Mislim da je najbitnije to da je vutra pod pritiskom, tj da ju jako dobro stisnes tamo gdje ju vec stavljas... Jer ako nije stisnuta, odmah ce ti izgoriti cim povuces... sve ce izorit i zato ti puno treba