Kako Napraviti Svoj Bong !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.12.2010
4
0
1
35
BigL je napisao(la):
To znaci da nevalja....


Hehe, vidis moj post iznad tvog... Stavio sam upola manje nego što inače stavljam u đok i razvalio sam se da nisam znao što mi je.....
Mislim da je najbitnije to da je vutra pod pritiskom, tj da ju jako dobro stisnes tamo gdje ju vec stavljas... Jer ako nije stisnuta, odmah ce ti izgoriti cim povuces... sve ce izorit i zato ti puno treba
eeeeeee jbt a ja je uopste ne nabijam, kao da se dooobro zapali :)) kreten
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Probaj nabit... Bong ce ti se punit sporije i vutra gori sporije, i manje vutre gori.....

I još nešto... Ono gdje vutru stavljaš, vidi da ti rupe nisu prevelike ili što već imaš.... folija...
 
23.12.2010
4
0
1
35
sad radi savrseno, hvala puno! pa da, pravim male rupice sa cackalicom, jedno 5-6 njih.. samo moram da nadjem jacu foliju ili nesto drugo da stavim, jer mi ona kuhinjska izgori
 
30.12.2011
4
0
1
32
ekipo svaka vam čast na idejama i inovacijama no ja imam malo drugaćiji problem :p
evo ovako nekako, ja sam totalni početnik u cijelom ovom svijetu i sa svojom ekipom sam baš kupio bong jer je bio na akciji da skupa sa njim dobijemo i drobilicu :p, i tako mo to odpakirali i ko zadnji kreteni gledali u to jer niko nezna to složit e sad ako iko zna molim pomagajte
prvo pitanje: da li ona cijevćica mora ući skroz do kraja tako da se uranja u vodu ili ne?
drugo pitanje: dobili smo nekakve mrežice sa malom dršćicom KAM S NJOM dali to služi da se u tu lulu strpa tako da ne pada Đ u vodu nutra ili se to natrpa pošteno u lulicu pa nemože padat a mrežica služi samo za priskanje i pridžavanje
eto ko me nije shvatio slobodno nek me pita jer nija sam sebe baš nisam skopčo skroz.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Ako nije neka zeka,peka.....napuniš vodom bong tako da ta cijevčica bude u vodi.Nema nabijanja,ide koliko ide....
Mrežica ti služi da sitno ne propada kroz cijev u vodu.
Znači kad napuniš,prst na onu rupicu,upaljač,zapali navusi dima,makni prst i udahni duboko:)
Samo oprezno prvi puta:icon_lol:
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
Ma dovoljno je to prostora... natiskaj vutru al pazi da ne probijes mrezicu i povuci 2-3 dima pa dođi opet i reci jel malo bilo


xD

uzivajte... bong je meni najdrazi nacin pusenja....
 

hendrix&frusciante

Aktivan Član
22.10.2011
113
62
0
30
Nije bong,al je vaporizer :)

Potrebno:
Obična žarulja
Nož/šarafciger
Cjevčica(ja sam odrezao dio one cjevčice koja se nalazi u tekućim sapunima)
Čep

1.Uklonimo crni metalni dio sa žarulje

2guxoqw.jpg


2.Zatim razbijemo unutarnje staklo i izbacimo iz žarulje sve dijelove...

2l8f639.jpg


3.Dobro operemo žarulju detergentom i toplom vodom
4.Probusimo čep i kroz njega provućemo cjevčicu(dobro je isperite ako ce te koristit neku koja se rabila u sapunima,špricama...)

11schtt.jpg

5.Ubacimo biljozu,nabijemo čep,a dalje pretpostavljam znate što slijedi:banana_rasta:
21e6oug.jpg



9sqk61.jpg


Mislim da je ovo stvarno super jednostavan i odličan način za napravit nekakav homemade vapor,a uz to je i financijski isplativiji...em ti treba manje vutre+netrosis pare na duhan kao ni na rizle :costumed-smiley-027
 
24.01.2012
5
0
1
Posto nisam u stanju svoj trenutno pomagalo uzet uglavnom ovako sam ja napravio
6.jpg

Znaci obicna boca 2 rupe.

Kroz jednu rupu ide slamka prema dole a druga rupa je malo u više. Kada koristite prvo stavite prst na rupu i povučete da dobijete ovako
7.jpg


Onda dignete prst i povučete kroz glavni otvor :)
 
31.05.2012
7
0
0
33
od konzerve, od soka/piva ne bitno napravi se jedna rupa na konzervi i stavis dzoks tu i onda vuces tamo gde pijes xD
 

nox1cous

Aktivan Član
07.01.2012
159
54
0
30
AvEnT je napisao(la):
od konzerve, od soka/piva ne bitno napravi se jedna rupa na konzervi i stavis dzoks tu i onda vuces tamo gde pijes xD

Jebes dzoks. Smisao pipea/bonga je da nemoras motat i da imas clean hit, bez duvana.

Uzmes konzervu, okrenes je horizontalno i negdje pred kraj udubis malo taj lim konzerve, znaci da imas udubljenje da trava nebi ispadala. Na dnu udubine sa nekim ostrim predmetom probusis nekoliko rupica i to e to :)
 

Etajglecha

Aktivan Član
24.02.2009
160
23
18
30
makadam je napisao(la):
jel metno ko kakav sok il neš u bong i jel valja to ako je?
i kako ga čistiti?

ne znam za sokove.....nisam probao....mozda je oke :))) al ja samo vodu...hladnu :)))

a kad cistis...sipas alkohol i sipas so i muckas :))) skine se lepo... ali ne i sve...al se ipak skine dosta prljavstine :))) hehehehe

e a stavljao sam rakiju u nargilu....ali nisam bio odusevljen....eto :)))

pooooozzzzz :)))))
 
29.03.2012
9
0
0
32
meh , hladna voda je delicija, al očistit to sranje je u ***** možda da ona morska sol trlja u staklo il neš? il da se sve rokne u perlicu suđa