Kako Napraviti Svoj Bong !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Moj dragi bong zapljenila još draža nam policija ćopili me bez ičega s bongom u džepu zajebavali pola sata onda me pustiki i natjerali da bacim bong a mene kuć otjerali
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
E to nema sanse da se desi meni u SA.... šta njega boli ***** šta ja pušim na to!!!
Nemojte me pogrešno shvatiti, nisam mangup nikakav, ali to meni murija ne bi mogla uraditi!!! Da mi uzme bong??? Nema šanse, a kamol' da me natjera da ga bacim sa mosta il' sl. !!!!
 
loolica.jpg


nije bas bong , al eto za do it yourself lulicu za koju vam samo treba oštar nož i malo trstike
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Meni su cijelo vrijeme prijetili da će me prebit da idem s njima u postaju i da će mi sutra doć kuć s hrpom kerova da mi njuškaju po stanu.
kad nisam ništ odo mog legu otjerali a mene kao vode u postaju i ja jebiga i pita me lik zadnji put jer imam išta kod kuće ja kažem nemam i on bacaj to sve u kantu ja bacim i on kaže ponovo al da se razbije ja opet bacim i nerazbije se i oni me otjeraju kuć još me prate autom i viču trči.
bilo ih je četvero i meni su sam jedan šamar dali a legu je jedan lupio lampom po bubrezima
sutra ošo pogledat jer bong u toj kanti i nema ga
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Po uzoru na brainchip-ov water pipe, napravio sam jedan slican, ali malo napredniji :D

pipe




kamin bez produzetka


kamin sa produzetkom


rupica dovoljnog promjera za stavit gicu :)


Stvarno odlicna stvar... Jedan dim i dobar si :D
 

b r a i n c h i p

Vutra Veteran
12.12.2006
1.145
90
0
17
Isprike za dizanje teme iz naftalina ali ovo se mora vidit :icon_biggrin::icon_biggrin:
Roor za siromaje :icon_biggrin:
[YOUTUBE]8EfegweyMjw[/YOUTUBE]
 
03.12.2007
4
0
0
31
imam jedno pitanjce. molim vas, preporucite mi od cega da napravim ovu cevcicu sto ide u vodu, nesto sto bi se moglo naci u svakoj kuci jer ja nemam pojma od cega bih to mog`o da napravim. evo slicice, ovako bi trebao da izgleda moj bong/waterpipe/nargila ili sta vec :) stvarno ne znam kako se ovo zove..



ovo braon je lula
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
E vidiš ta cijev ti treba biti pod što većim kutem jer bi ti se ovako smočilo sve u luli i nisi nacrto onu rupu za carb to ti treba svakako jer nije bong bez toga.
Može se to od olovke napraviti ili flomastera jedino problem je ak ćeš lulu onda koristiti ali ima stvari jedino mora ti stojat prema gore pod što većim kutem da ti voda ne upada
 
03.12.2007
4
0
0
31
ljudi, hvala na savetima, resio sam problem, napravio sam malo drugacije. evo skica kako to izgleda a uskoro i prava slika...



Jel moram da busim jos jednu rupicu!?
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
e a stvarno ne mogu vjerovat kako ljudi ne mogu prepoznati sta je bong a sta nargila, a to bas nije tesko, ili bi trebali uzet nargilu i bong lijepo i usporedit to dvoje da si mogu predocit princip rada i jednog i drugog!ja na srecu imam oboje tako da znam o cemu se radi u oba slucaja i znam na kakvim principima rade (slicno ali opet razlicito) ali stvarno ne mogu vjerovati kakvih ovdje budalastina ima!
evo kako izgleda bong koji ja imam kod sebe, sve se jako lijepo moze vidjeti!

 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Normalno kad vi neznate objasnjavat...
Waterpipovi su mini bongovi, i UVJEK su mali osim oni za vise osoba i waterpipovi nemaju onu rupu.
A bongovi su kao veliki waterpipovi s onom rupom...


Zasto razlika u velicini...
Waterpipe nema svrhe ak je velik jel se uvjek uvlaci isto dima bezobzira na velicinu jer se nenakuplja dim neg ide direktno u pluca, dok kod bonga dim se nakupi pa kad se pusti rupa VELIKA KOLICINA dima ode u pluca...

DALI KUZITE POANTU??
Water pipe je za duhan!
Bong je za travu!

ZASTO?
Nema svrhe uvuci odjednom dim od jedne cjele cigarete uvuci u pluca(mali podsjetnik da to bong omogucava),ALI IMA SVRHE UVUCI DIM OD JEDNOG CJELOG JOINTA TRAVE U PLUCA ODJEDNOM!!!

AKO NEKO NEKUZI...NEK PROCITA OPETI POVEZE...


OVO STO STE VI NAPRAVILI NECE VAM NISTA POMOC OSIM OHLADIT DIM...