Kako Napraviti Svoj Bong !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
To kad sam napusen pa bas neznam pisat...sam da znas uvrijedio si me, mogo si barem rec sam da nekuzis...:icon_frown:

Mozda nisi skuzio pod sta mislim "ona rupa", to je rupa izbusena na sredini bonga na kojoj se drzi prst da se skupi dim i pusta prst da se uvuce...
Ovo ti mozda pojasni...

Razlika je sto kod bonga se odjednom velika kolicina dima uvuce u pluca, od jednom jel se prvo napuni cjeli bong pa kad se pusti rupa se odjednom uvuce, a kod waterpipa se ne napuni waterpipe dimom, pa uvlacite pomalo dima a ne sve odjednom...

Bong je samo za travu jer nema svrhe uvlaciti sav duhan odjednom...

Nadam se da sam pojasnio ipak mislim da je ono gore super jasno...

AJD PLZ COMMENT...
 

Crass

Aktivan Član
02.12.2007
134
0
0
39
Mislio sam da ce bit lakse tak za razumjet al jbg...

Brijem da si se zbunio na "onoj rupi" pod time sam mislio da na rupu koja je izbusena na bongu da kad pritisnes prstom ti se dim nakuplja a kad pustis mozes uvuci taj cjeli dim odjednom...

Sad sam sam sebe zbunio...
 

marijuana lover

Aktivan Član
06.10.2006
135
1
0
34
da istina vecinom bongovi imaju rupu na koju stavis prst kad vuces i onda se cjeli bong napuni dimom,pustis prst i sve od jednom udje kod bonga vuces na vrhu naravno, a kod nargile stavis travu gore na cep i vuces cjelo vrijeme i cjelo vrijeme ti dim ide u pluca al na nargili naravno imas ono crijevo kroz koje vuces dim, voda je u oba slucaja tu da hladi dim. eto nadam se da je sada jasnije malo!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Vala baš, u pravu si Brain, o ovome je bilo mjesecima rasprave... kad se samo sjetim crteža.... uhhhhh
Ne znam, ako bude išlo dalje u off ili ponavljanje zatvaram temu!!! ili je prebaciti u "groblje"...
 

purple-haze

Banned
Banovan
05.12.2007
41
0
0
35
moj frend ima kolekciju homemade bongova,jedan od boljih smo radili kod mene,ali stara mi ga je bacila,dim je prolazi kroz 3 kupole,i spojili ih cijevima uskim elasticnim,i tubo spojen na cijevi,bračer smo uzeli od kljuca,on je doneso od doma..ali na kraju je bong zavrsio u smecu,stara mi bacila,steta sta ga nisam uslikao...moram ga nagovorit da slika kolekciju pa da prebacimo na moj komp,posto nema net.u izradi je novi bong,sam ga radim,uskoro slike...obecajem
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Upravo, na jednu stranu cjevčicu napraviti od dobre hemijske, vrh može (gdje ide vuva) od poklopca tegle, i izbušite više rupa, njega pričvrstiti na vrh cjevčice koja ide u vodu, i iznad nivoa vode izbušiti rupu i to je to... Jel to neka "matematika"...????
Na vrh, se vuče, zapališ vuvu (može rega i mix kao za džoje (kad se nema :icon_lol:)) i drži se prst na rupi, dim ide kroz vodu i hladi se, i kad osjetite da ste "dostigli polovicu kapaciteta pluća" tad postite rupu, pri čemu se "druga polovica pluća" pune dimom iz boce. Čim prestane se držati prst na rupi, vuva prestaje goriti...
To je BONG varijanta!
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
to je nešto najgore,imaš kad,imaš gdje,imaš s kim,imaš s čim, ali nemaš vutre... ja ludim već mj dana...:facesjump:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Aaa mjesec dana ne bih mogao "izdržati"....mislim da bih "izludio" da sam toliko bez vuve, ali primjetio sam da raja mnogo njih, puše čisto iz dosade, ne zbog vuve i njen rad itd... nego bas zato što mu je dosadno i haj da zapalim koji joint.... mislim da veliki broj raje što mnogo puši, puši radi ovog...
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Ma ne bih ja mogao sedam dana bez vutre a kamo li mjesec...uhhhh...tesko je i pomislit na to..Nego,ja sam jucer one raspale hedove i granje nagurao u bong i popushio sve bez duhana..Kanije me glava pravo zabolila..Ali ja ne pushim vutru iz dosade,ja je pushim jer volim taj gust od samog mrvljenja vutre pa do njenog rada..
Pozdrav!
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
kotva je napisao(la):
to je nešto najgore,imaš kad,imaš gdje,imaš s kim,imaš s čim, ali nemaš vutre... ja ludim već mj dana...:facesjump:

Nekad zna bit gore kad ima ekipe, ima vutre, usred noći je ništa ne radi i nema rizli ili sve radi ali nema niko ni kune za rizle zna se dogodit
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Šaman Šandor je napisao(la):
Nekad zna bit gore kad ima ekipe, ima vutre, usred noći je ništa ne radi i nema rizli ili sve radi ali nema niko ni kune za rizle zna se dogodit

E jeste i to vala bas... xxx puta sam bio u situaciji, ono vuva extra, nas dvojica, plejka .... cak i pripremimo joint, i jedan spomene "Dajte mi rizlu..." i onda samo tuzan pogled .... AAAA .... i onda haj nadje se 1,5km... za rolnu (2km) al' problem sto navece ne radi, i ono sto radi, tu nema..... fakat sjeb pravi....bas sjebada....
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Eeee i meni se to znalo desavati da nestane papira ali uvijek se moze na brzinu improvizovati neki pipe ili bong...to je uvijek spas u takvim situacijama..:)
 

kotva

Aktivan Član
13.07.2007
193
0
0
39
fala ku...,prošla apstinencija,našlo se danas za neki jointić, a fala bogu i za rizle...


jbga,ode tema u offtopic...