Kako Napraviti Svoj Bong !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.09.2018
3
13
3
30
Ok naso sam dobar nacin na koji svako moze da napravi pajp jako prosto i delove najverovatnije imate u kuci . Naj bitnija cinjenica je da nema aluminijuma,galvanizovanih metala, i plastike koja je u direktnom kontaktu sa plamenom . Stvari koje vam trebaju su keramicki osigurac , zica za sudove (zice za sudove se obicno prave od INOX celika koji je izuzetno inertan ali ponekad dodju kod nas i neke koje su galvanizovane zato je jako bitno da zicu za sudove stavite preko plamena ako vidite neku reakciju tipa da pocinje da se stvara zuckasti prasak na njoj odmah baciti jer je pocinkovana i nevalja ni za sudove a kamoli za pajp inox zica treba da se uzari i posle bude malo tamnija nego kad ste poceli) i zadnji deo komad bastinskog creva . Pocnite tako sto ce te da skinete obadve kapice sa osiguraca one su samo nabijene onda ispraznite osigurac tako da ostane keramicka cevka zatim stavite komad zice za sudove u osigurac umesto mrezice ili filtera na tome ce da stoji trava i na kraju na uzi deo osiguraca stavite crevo TO JE TO. Stoj je osigurac predvidjen za vecu struju to u njega moze da stane vise trave najbolji su od 25 i 35 ampera. malkice je zeznuto za prvi put stavite plamen upalaca kod otvora osiguraca i polako uvlacite dok se vutra ne upali kad se upali sklonite upaljac .

Izvinjavam se zbog loseg kvaliteta slika ali cat b25 nije poznat po najboljoj kameri IMG0328A.jpg IMG0329A.jpg IMG0330A.jpg IMG0331A.jpg IMG0332A.jpg IMG0333A.jpg
osigurac od 25 amp
 

funky weed

Aktivan Član
10.03.2015
443
685
93
kingston
Ok naso sam dobar nacin na koji svako moze da napravi pajp jako prosto i delove najverovatnije imate u kuci . Naj bitnija cinjenica je da nema aluminijuma,galvanizovanih metala, i plastike koja je u direktnom kontaktu sa plamenom . Stvari koje vam trebaju su keramicki osigurac , zica za sudove (zice za sudove se obicno prave od INOX celika koji je izuzetno inertan ali ponekad dodju kod nas i neke koje su galvanizovane zato je jako bitno da zicu za sudove stavite preko plamena ako vidite neku reakciju tipa da pocinje da se stvara zuckasti prasak na njoj odmah baciti jer je pocinkovana i nevalja ni za sudove a kamoli za pajp inox zica treba da se uzari i posle bude malo tamnija nego kad ste poceli) i zadnji deo komad bastinskog creva . Pocnite tako sto ce te da skinete obadve kapice sa osiguraca one su samo nabijene onda ispraznite osigurac tako da ostane keramicka cevka zatim stavite komad zice za sudove u osigurac umesto mrezice ili filtera na tome ce da stoji trava i na kraju na uzi deo osiguraca stavite crevo TO JE TO. Stoj je osigurac predvidjen za vecu struju to u njega moze da stane vise trave najbolji su od 25 i 35 ampera. malkice je zeznuto za prvi put stavite plamen upalaca kod otvora osiguraca i polako uvlacite dok se vutra ne upali kad se upali sklonite upaljac .

Izvinjavam se zbog loseg kvaliteta slika ali cat b25 nije poznat po najboljoj kameriPogledajte prilog 233659Pogledajte prilog 233660Pogledajte prilog 233661Pogledajte prilog 233662Pogledajte prilog 233663Pogledajte prilog 233664
osigurac od 25 amp
ako uzmem osigurac od 50 amp oce mi pregorit cvit ?
 
22.09.2018
3
13
3
30
ako uzmem osigurac od 50 amp oce mi pregorit cvit ?
Ako smatras da je ovo premalo slobodno skini visoko naponski osigurac sa trafoa i uzmi crevo od 3 cola gurni unutra celu zicu za sudove i javi koko je proslo ja racunam da ce moci unutra da stane 100 gr trave. Salu na sranu u kuci nebih trebalo da bude osiguraca koji su jaci od 25A ako jih imate u instalacijama dobra je sansa da cete ostati bez kuce .:whato::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: B.Stena and Minja3
22.09.2018
3
13
3
30
inspiracija za moju ideju ne mogu ni da zamislim koliko je vremena trebalo njima da naprave ovakvo nesto sa alatom koji su imali verovatno 1 mesec min dok su protrljali rupu kroz kamen sa peskom stapovima i tvrdjim kamenjem
 
Poslednja izmena:

trevor

trebace prsti guzici svrbljivoj
16.04.2014
166
487
63
Od cega bi se mogla improvizovati metalna cevcica za gorionik koja ide u rupu na bongu? Promer otprilike 0.5cm. Osim dela antene od nekog radija, nista drugo mi ne pada na pamet.