Kako Napraviti Svoj Bong !

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zelenikawasaki

Aktivan Član
07.06.2008
261
8
0
37
prvo zacepis pa fino vuces i kad osjetis da si poco dim uvlacit u usta ond fino pustis prst s rupice i uvuces dim iz pajpa i tako dok se ne srušiš :D
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
ta rupa sto ja znam na bongovima je da uzmes "last hit"
znaci drzis je zatvorenom (prst na rupu) i vuces
e kad si u elementu vucenja (znaci kad povuces onako ko konjina) maknes prst s rupe i onda te onaj dim sto se nakupi potepe na pod jer ga ima masu :D

e sad, to je sa bongovima, ne znam kak je s pajpicom ak je mala drvena ne bi ni trebala imat rupicu, al probaj sto ti kazu lupkat...
daj neku sliku pajpice bas me zanima

enivejz udimit ces se kako god okrenes :D
 

passion

Aktivan Član
26.01.2007
50
1
0
zelenikawasaki je napisao(la):
prvo zacepis pa fino vuces i kad osjetis da si poco dim uvlacit u usta ond fino pustis prst s rupice i uvuces dim iz pajpa i tako dok se ne srušiš :D
Fala,odoh da isprobam. . .:icon_eek:
 
09.01.2009
3
0
0
50
Dakle... u alat koji imate u autu, ubacite ovakav jedan obični šaraf ...

dsc00032jr5.jpg






I ako ne možete izdržati da dođete kući, stanete negdje na parking, nađete u alatu onaj svoj šaraf i polako ga počmete rastavljati ...

dsc00023ad2.jpg






.... pa još malo ...

dsc00024jl3.jpg




i onda ovaj dio koji ste izvukli iz kućišta šarafa odvojite od glave s lijeve strane, okrenete i gurnete sada drugu stranu nazad u kućište i zašarafite ....

dsc00027sy0.jpg



dsc00028aw4.jpg





Glavu s lijeve strane prebacite na desnu stranu, malo ošarafite onu maticu (koja u stvari skriva rupicu na navoju) i glavu zašarafite u rupicu

dsc00029lp1.jpg





I "pila" je spremna za brzinski "čičak" :RastaBong:


dsc00030vy7.jpg
 
28.01.2009
45
6
0
41
Dobra je fora napraviti sam spravu....kao sto rece rastaman....moze obicna plasticna flasa od cole....isto izbusis dve rupe samo ne paralelno,vec jednu pri vrhu,a drudu parelelno samo nize skoro do vode! U ovoj metodi netreba joks,vec rupu gde ide zatvarac koristis kao prostor za travu,samo uzmes alufolije(ili od cigareta) napravis cep gore(provereno moze da stane gram!), na gornju probusenu rupu stavis prst, a usta na donju....isti efekat...pitate se a sta voda tu radi....pa hladi dim koji mozes prstima drzati u flasi par minuta pa tek onda udar:))))

 

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
wannabeshaman1 je napisao(la):
[youtube][/youtube]


mislim da više nikad neću pušit na lulice improvizirane lulice od boce,nargile bongove
od kako sam isprobao pušit na jabuku :D
dim ima dobar okus jabuka ima dobar okus :D praktičnije je a i jabuka fino hladi dim
:D ma odlično.i sve je prirodno sumnjam da pare od jabuke mogu bit pretjerano štetne :D

ovdje mi nije jasno dal se sama vutra stavlja na vrh jabuke i tako puši kao na videu.......................... ili se može tako da se joint natakne na jabuku zapali i uvlači kroz jabuku tako nataknut?
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
probao jesam. i dobro je. al sam s duhanom probao jer nisam tad imao vu al dobro je. mislim osjeti se onak mala aroma jabuke al je dobro. nek neko proba sa kruškom. :D
 

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
ha ha

evo jučer kupio 2 metra tanke gume za vodu ........u peveca u zagrebu

nataknuo joint na jedan kraj........zapalio.....malo pri kraju sam ugurao smrvljene jabuke jedno 10 cm u gumi ......i povlačio.....

savršeno.......

:)
 

triorio

Aktivan Član
07.11.2007
51
6
0
53
sljedeći put ću razmrviti ananasa:)))))))))))))))))

tako da pušim voćne jointe...

možda uguram i komadiće pizze ha ha