Kako napraviti vaporizer!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.09.2008
19
3
0
44
Uspio sam napraviti genijalni kućni vaporizer za manje od 100 kn!!!

Evo o čemu se radi:
1. Staklena glava s navojem. cca 20 kn


2. Halogena lampa i modul za njeno grlo G9 u E14. cca 50kn


3. Sve se pospaja i napuni te se obloži alu. folijom da em poboljša i ubrza zagrijavanje unutar žarulje, em spriječi svijetlost da tuče u oči. ja sam imao neku staru laganu noćnu lapmu sa E14 grlom i prekidačem i onda samo palim/gasim gad se stvori dovoljno dima


4. na vru staklene glave s navojem je po defaultu rupica i taj vrh se vrlo slabo zagrijava! također žarulja nije hermetički zatovrena već se vrlo lijepo i lagano da uvlačiti dim iz žarulje!


uživajte! :sun2:
 
06.09.2008
19
3
0
44
nitko nit hvala nit super nit loše nit išta... a jaka ste mi ekipa :(

inače, nisam sretan s učinkom vaporizera: puca totalno sterilno na način da samo betonira bez imalo mijenjanja svijesti, dakle skoro pa trijezan um ali duuuuboko opušten. a osobno radije volim kad me pucaju filmovi...

no dobra strana je da se može pušiti ono što ostane u žarulji i puca vrlo jako (kao da nije uopće izgubilo na kvaliteti zbog isparavanja vaporizerom), samo je dim oštriji zbog suhoće
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Možda zato kaj je to već bilo na forumu.
I ako ti je to što ostane pušljivo, očito nije dobra šema na koju radiš, treba ispariti sav thc van..
A uglavnom mnogo glup način da se duva vutra.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
A zašto ne možeš primiti kritiku?
Em što nitko nije komentirao post, em što si i sam rekao da i nije baš neka sreća tako duvkati.

Možda su po ovom pitanju svi ko ja, ne znam nitko mi nije pričao da duva na žarulju, al dobro mislim da nitko neće umrijeti ako prestaneš dijeliti svoja velebna iskustva s nama.

Živio!
:sun2: