Kako odgovoriti deci na pitanja o travi?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Losmi the Evel

Aktivan Član
10.07.2012
73
32
0
45
Dear Hook,
ne bih da budem navalentan i indiskretan ali da li tvoje cerke znaju za tvoju pasiju?
Ako znaju, kako su to saznale i kako reaguju?
 

Hooker

music support
09.01.2012
929
2.318
163
55
Losmi the Evel je napisao(la):
Dear Hook,
ne bih da budem navalentan i indiskretan ali da li tvoje cerke znaju za tvoju pasiju?
Ako znaju, kako su to saznale i kako reaguju?

Kratko i jasno,ne znaju...
 

natura

Aktivan Član
29.05.2009
228
146
0
46
moji su jos maleni i posto motamo i cigare od nekog organskog duvana, idu mama i tata na cigaru ako vec pitaju
a kasnije ne znam, videcu da smislim neki nacin za sto realniju sliku o vutri, tipa da je predstavim kao dobar relaksant koji im ne treba dok ne krenu na posao, hehe
mislim da je vec bila slicna tema pre par godina
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.158
298
54
najlakše im je objasniti da je to kao i duhan, nije za malu djecu i kada budu imali dovoljno znanja i zrelosti moći će probati (vutru, duhan nikako)...
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.164
358
Ma nisu klinci glupi, eto ja sam bila glupa, pa sam se zaista dosta rano pobrinula za potomstvo i nisam bas najbolje reagirala na prvu vutru, something like my mother,ali ispalo je, na kraju, nazalost ili mozda vise manje na srecu, da je to jedna od rijetkih stvari oko kojih se slazemo i sasvim sam sretna dok moj mali, koji i nije vise zapravo uopce mali, pusi travu, a ne nista drugo. Eto, volim kad si da oduska, pa prica protiv kemije. I vjerujte, dala bih mu joint umjesto svake pive koju popije, jer alkohol jako lose djeluje na njega, a na mene toliko i ne, doduse, nisam se napila bas ono godinama . Ipak, nikad mu ne bih rekla da nesto gruvam, opreza radi.

I da, ***** ja takvu drzavu koja je meni nakon svih tih zajebancija duzna, i zna da mi nece platiti uskoro ,jasno mi vele da idem u ovrhu drzave, a od mene hoce novce ....mislim ono....pa ajmo ko ljudi napravit kompenzaciju, al to njima ne pada na pamet...wtf

Edit:

kaj su te zvjezdice

Cenzura dušo draga, nema psovki na ovom forumu :)
Koristi opciju ispravi post jer će bit po prstima :p
Mod. zlo&naopako
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.247
10.164
358
Svasta sam ja napisala, s vezom ili bez, sto mogu kad sam ponekad nesuzdrzana. Al mislim da nijedan mali covjek nece traziti dopustenje ili objasnjenje, skrivat ce se dok ga starci ili jos gore, susjedi ili u skoli, ne otkriju, a i onda ce nijekati, nisam ja, frendovo je, prvi put sam... Nema se tu sta posebno objasnjavati, osim ih uputiti na nekakvu sigurnost, kako ne bi snosili zakonske posljedice.
 
13.09.2009
24
19
3
32
ja sam se jednom napio kad sam imao 16 i otacmme izbacio iz kuce skoro 2 dana spavo sam u Golf 1 (jesen bila) mrzo se ko *****
Sta li bi mi uradio kad bi sazno da vario
Mislim da je ovo jedan pogresan stav prema djeci jer ja sad pijem skoro svaka 2 dana