Kako platiti seme keshom

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
13.01.2006
32
3
0
nemam kreditnu karticu , kako mogu naruciti seme a da ga platim kesom . odlicna stvar je sto se seme moze ovako naruciti.SVAKA CAST , mastam o hibridima godinama i juce sam vas slucajno pronasao alal vera urednicima , jedino me malo bune one rubrike na kraju porucivanja semena pa dali neko moze i to malo da mi pojasni kako se ispunjavaju te rubrike i kako da im ostavim svoju adresu i dali novac i podatke mogu da im posaljem pismom
 

Vutragenjo

Sutra Genjo
Administrator
23.10.2004
5.421
8.733
298
Čikago, USA
www.vutra.org
Za svaku sitnicu koja te zanima samo posalji mail ne engleskom online shopu. Izvrsnu su momci i imaju odlicnu email podrsku. Raspitaj se kod njih posto mi zakonski ne smijemo nista da imamo sa njima.
 

smokin'green

Aktivan Član
05.04.2008
74
4
0
43
ja sam popunio formulare,ubacio u kovertu form. zajedno sa novcem i dobio za 10 dana bez problema.Samo sto sam poslo preporuceno pismo da bi bio siguran da ce stic
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mardar

Oslama

Aktivan Član
07.08.2008
106
5
0
35
Preporuceno ti je da nemože svatko podići pošiljku nego samo ona osoba kojoj se šalje, sve o svemu u pošti ce da ti sve objasne.
 
02.09.2010
4
0
0
36
Sjajna Tema , ALI Opet NIko nece da kaze , Osim para za seme koliko para treba za postu ili se to placa kad stigne ili kako mene to zivo zanima . BTW Iz Srbije Sam
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Dario1 je napisao(la):
Sjajna Tema , ALI Opet NIko nece da kaze , Osim para za seme koliko para treba za postu ili se to placa kad stigne ili kako mene to zivo zanima . BTW Iz Srbije Sam

Zašto nitko ne odgovori na Darievo pitanje? (i mene zanima)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doctor/stole

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Zar nije za poštu dovoljna markica samo,to ipak treba biti obično pismo,nikakav paket.Kao da se dopisuješ s nekim.
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Alien na svojoj stranici ima adresu i žiro račun banke na koji se uplate pare i kad kod njih napraviš narudžbu, ćim pare legnu na banku, oni šalju paket...
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Socrat je napisao(la):
Zašto nitko ne odgovori na Darievo pitanje? (i mene zanima)
Nisam još uspio naručit ali ono što sam stavio u košaricu je ispalo ovako evo prikaza :

Select a shipping destination Select a shipping method
Purchase price: 19,50 € (~17,29 £) Shipping: 7,00 € (~6,21 £) Total:
26,50 € (~23,50 £)To jest 7 eura za poštarinu to jest na engleskom shipping .
 
27.09.2011
36
1
8
36
A ako saljem pare za semenke koje kostaju 40eura samo toliko da posaljem u koverti sa nekom cestitkom,naravno pre toga sam im poslao sta zelim i odgovorili su mi samo da cekaju uplatu i to je to i treba da fotokopiram ono sto su mi poslali na koju adresu da dostave i to da im posaljem u koverti i ako treba kako to da uradim kada nemam kuci stampac .Samo treba da cekam kada ce da stigne lubavno pismo :)) ovo mi je prvi put ovako da radim ali nisam siguran,nije zbog para nego zna se vec zbog cega.
 
02.04.2012
19
6
3
32
Po meni najsigurnije je je otici po seme i licno ga kupiti ako ste u mogucnosti naravno.Ja sam na primer iz Srbije i po svoje seme cu licno da odem u Austriju jer imaju jako kvalitetne banke semena a i nije daleko oko 400 km karta za voz oko 70 e,ali naravno semenice vas onda izadju duplo skuplje...Moje misljenje za najsigurniji nacin ,mozda i gresim,ne znam :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: danilo28
09.01.2014
2
0
0
39
Dr.Grow je napisao(la):
Po meni najsigurnije je je otici po seme i licno ga kupiti ako ste u mogucnosti naravno.Ja sam na primer iz Srbije i po svoje seme cu licno da odem u Austriju jer imaju jako kvalitetne banke semena a i nije daleko oko 400 km karta za voz oko 70 e,ali naravno semenice vas onda izadju duplo skuplje...Moje misljenje za najsigurniji nacin ,mozda i gresim,ne znam :)
pošto ja stanujem ovdje možeš li mi reči koji dobar shop? hvala! :)