Kako Pobjediti Los Dan?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

RedSh

Vutra Veteran
21.08.2006
821
141
63
45
danas mi je bio jedan od ONIH dana...kad sam bila sva neka sjebana...pa sam si napunila mp3 player dobrom muzikom i uzela psa pod ruku i upitila se na more. dosla tamo, kupila pivo, sjela nedaleko uz more i uzivala jedno 2 sata dok nisam dosla k sebi...

kako vi rjesavate svoje X dane kad vas uhvate..bas me zanima...kako netko prebrodi dan...kako si ustima dan da mu ipak na kraju fino legne. ja sam se malo isla stapati sa prirodom, to uvijek pomogne...prilazem par slika od danas da uvatite ugodaj:bis:




 

Vuk_samotnjaK

nobody's puppet
22.07.2006
498
127
63
Fiji
Prvenstveno puno ulažem u preventivu pa pitanju duhovnog, intelektualnog i fizičkog tako da mi se takvi dani događaju stvarno jako rijetko. Ali kad se dogodi, najčešće udaram u vreču tako dugo dok mi ne naoteknu šake i stopala... Meni pomaže... :)
 
12.02.2009
1
7
0
34
kad mi je dan de, razmisljam dok ne saznam zasto je tako. najcesce mi se samo prehuka mozak, ali ponekad si i rijesim neki problemcic koji mi nije bio tako ocit, a ipak je bio tu. ja moram znati zasto je to tako, jer za sve postoji razlog. pa i za meni bezvezan dan :)
rijetko kad mi cijeli dan propadne zato sto nisam zadovoljna. ako se bas ne mogu rijesiti tog filinga, onda odem spavati.
 

pecko88

Aktivan Član
26.04.2008
235
4
18
45
hehehe....:icon_mrgreen:
Kad mene dan nece ic ja ga malo gurnem, ako nece opet guram malo vise i snaznije i ako nece opet ic......hmmmmm....majke mu guram do kraja...LOL...:ludaci_lol:
Nemojte se nikada predavati tako lako.
Inace ovo s prirodom je veoma dobro i relaksirajuce, jednostavno procisti psihu ko niko.

pozz....
Bananeyessss.gif
Bananeyessss.gif
Bananeyessss.gif
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
meni je svaki šugavi utorak takav pa evo pošto je danas utorak i samo mi se sranja događaju...
nikad ne znam što da napravim...
 

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
ma jednostavno sam navikao na takve stvari al kad me neke veće stvari zajebu
onda mi fakat dođe da nekam odem i više nikad se ne vratim.
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
Rafazi_pihe je napisao(la):
Prvenstveno puno ulažem u preventivu pa pitanju duhovnog, intelektualnog i fizičkog tako da mi se takvi dani događaju stvarno jako rijetko. Ali kad se dogodi, najčešće udaram u vreču tako dugo dok mi ne naoteknu šake i stopala... Meni pomaže... :)

ja vam mogu sve isto napisat ko i Rafazi...tako i ja rijesavam X dane s vrecom ili u teretani al rijetko kad mi se dogadaju takvi dani :D
 

#34

scientia potentia est
27.01.2009
348
65
0
Kada se meni događaju ovakvi dani - priroda. Ak se ne mogu prošetati-sat ili dva gluvaranje na krovu je dovoljno. Ak ne mogu i na krovu( recimo imam neki obavezan posao) razmišljam kako
ću jednog dana na Dalmaciji.RedSH, zamisli sad koliko si sretna da živiš na Jadranu! Neki ljudi samo maštaju o tome.