Kako posaditi na najjednostavniji način?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
04.12.2011
0
0
0
31
zanima me kako posadit maru na najlaksi nacin..procito sam sve tamo za amaterski box ali ne zelim radit box nego u mali plasticni cvijetnjak pa ako uspije budem presadio....koliko trebam sjemenki i koliko treba dana da bi barem malo izniklo na da znam da je uspjelo ?? hvala :sick:
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Gurnes sjeme u zemlju i to je to...najjednostavniji nacin...
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
radio u boxu ili ne, isto sadis, ne znam sta je tvoj problem, koliko semenki? kakvo je to pitanje? moz koliko hoces, imas... a koliko dana, pa moz za dva a moz za dve nedelje, zavisi od semena
 

Big L

B.I.G.
Poznanik Foruma
11.09.2009
1.841
2.187
188
Brooklyn NY
https://forums.vutra.org/unutra%9Anje-uzgajanje/
https://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/
https://forums.vutra.org/dnevnik-uzgoja/
https://forums.vutra.org/uzgoj-faq/

Kad ova 4 podforuma pročitaš, s tim da je moja preporuka da svaki pročitaš dvaput osim "Dnevnik uzgoja" kojeg moraš pročitat bar 4 puta, onda ćeš se uhvatit za glavu kako si mogao postavit ovakvo pitanje i reći češ sam sebi "Jebate, kakav sam ja budala bio, vidi što sam pitao"... hehe

A prije svega ovo nauči napamet:
https://forums.vutra.org/content/220-Pravilnik-Vutra-Organizacije

Eto, tako ćeš najbolje zasadit biljku.
 

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
born_to_be_green je napisao(la):
Jos jedan od tvojih omiljenih padobranaca?

Mislim da trebamo organizirati nekakvu humanitarnu zabavu za nase padobrance...gdje cemo skupljati staru, koristenu literaturu kao i iskoristenu opremu pa cemo im onda ici svima sve kod kuce napraviti i nakon toga cemo se obvezati da im dolazimo 2-3 puta dnevno u provjeru da vidimo kako napreduje...

Tko zna...mozda nakon 3-4 zavrsena growa bi im dopustili da probaju sami zaliti biljke...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
potpisujem kolegu sekača... ja sam uvijek za dobrotvorne akcije.. pomozimo ugroženima...
disleksija je zahebana stvar...

p.s. misliš da je 2-3 growa dobra mjernica... :icon_wink:
 
04.12.2011
0
0
0
31
Sekach je napisao(la):
Gurnes sjeme u zemlju i to je to...najjednostavniji nacin...

vidis tako sam i napravio i nije uspjelo...i zato sam vas pito jer ocito nesta nevalja a ja nz sta nevalja i zato cu vas pitat....stavio sam 4 sjemena i nije uspjelo..mama je redovito zaljevala :D a moguce da nisu sjemenke valjale...imam sad oko 200 sjemenki i dog sam sa frendom da posadimo barem pola od taoga...to nije mali poso i zato ne zelim da sve propadne :D
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
sorry kaj odgovaram na temu u graveyardu :)
ja to napravim ovak...stavim sjemenke 24 sata u destiliranu vodu (podešenog ph) i stavim negdje na mračno mjesto...i na sjemenki se otvori "guza" ponekad i malko klice izadje...i odmah stavim u kvalitetnu zemlju, dobro navlažim površinu zemlje (par puta dnevno) i pokrijem aluminijskom folijom da se vlaga dulje zadrži i opet na mračno mjesto...dosad 100 % uspješnosti, nikakve maramice ni drugi bakrači ;-)

200 sjemenki? brale nemoj to tu ni spominjati...dobit ćeš vječni ban ;-)

i ne piši više po graveyardu...sve sam ti rekao

:sun2:
 
04.12.2011
0
0
0
31
oke ovo mi dobro zvuci...hvala puno...ja sam totalni amater ali naucit cu...hvala puno.....nz sta je lose sta sam reko 200 sjemenki nz dal je puno ili malo...ugl imam oko 200 dobio sam od frenda...nema veze ....HVALA PUNO!!!
 
04.12.2011
0
0
0
31
PowerSeed je napisao(la):
a tih 100 komada ce da bude za tvoju licnu upotrebu, pardon, samo 50, pola ide frendu

Ne pusi on cesto,samo nekad...njega vise zanimaju pare sta cu zaradit od te mare ali ipak necu prodavat...njemu ti je vise radi zajebancije...:D
 

MarcoPolo

People Can Fly
Poznanik Foruma
09.02.2010
617
1.294
163
e upravo o tom ti pričam...200 ili 100 (svejedno) sjemenki vuče na komercijalnog uzgajivača...a sad još spominješ i preprodaju vutre...ajd prouči malo pravilnik prije nego što nestaneš sa foruma
 
04.12.2011
0
0
0
31
MarcoPolo je napisao(la):
e upravo o tom ti pričam...200 ili 100 (svejedno) sjemenki vuče na komercijalnog uzgajivača...a sad još spominješ i preprodaju vutre...ajd prouči malo pravilnik prije nego što nestaneš sa foruma

halo...ne kazem da cu ja prodavat...nego kolega misli da budem prodavo jer danas to tako ide kad posadis onda posadis da bi prodo i zaradio ali to ja nema sanse da prodam...nisam o tome nikad razmisljo nit imam u planu...samo za svoje potrebe...a da zelim prodavat onda ba moro ulozit vise para za neonke, ventilatore i sve sta je potrebno xD
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a sto onda ne zasadis 5 il 10? kome treba 50 za svoje potrebe, o cemu ti to, i pod cim ces da drzis tih 100 ako nemas opremu, cemu onda sadis toliko, i sam spominjes da nije mali posao u pitanju?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
ovo pod bravicu. pročitati pravilnik. Pisati u JEDNINI ili je autogol.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.