Kako povećati THC?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
buraz, pratis li ti u kojoj si temi, ajd odmori malo, postujem tvoje godine al upoznaj se sa forumom ako hoces ucestvovati u diskusijama, ne mozes tako uleteti i pisati post za postom citirajuci sebe, i to pisati o stvarima koje su van teme u kojoj si, ok? meni ne moras objasnjavati kako izgledaju biljke u out-u, imao sam biljke preko 3.70 al ne tandrcem o tome na forumu nit u pogresnim temama
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Samuraj u čizmama

mavijan16

Banned
Banovan
09.05.2013
13
5
0
otvoti cu dnevnik sutra i pokazati vam moj indoor box 40 x 60 x 90
svi ce te vidjeti te biljke i biti odusevljeni evo je blizu berbe ali brate to je sve sitno za ovoliku zaje....pregledao sam cijeli sajt sve teme mislim da je malo tako dobrih stabljika ali to je sve igra malo
to sto se tri mjeseca zezas popusis sa ekipom za dan dva
sta je 50 100 gr nista vec 1000 gr si miran opusten
nemoj te me pogresno shvatiti, nozda je ovo nekim ljudima hobi, ljubav prema biljc, ubijanje vremena onda OK, ali ako duvas i zelis imati trave nema nista od ovih malih boxova
a trazim nesto drugo,
12 sati napolju, onda unijeti u mrak 12 sati, i natjerati je da procjeta a nekoristiti elektricnu energiju i necekati septembar kada ce dan biti 12 sati, samo sam htio vidjeti da li je neko to probao, a ovo sam slucajno otvorio pa sam vidjeo neke komentare pa sam reagovao,
Ako je biljka normalno izrasla i sazrela sa dovoljno sunca THC zavisi sa od genetike (znam iz iskustva)
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
mavijan16 je napisao(la):
meni je 60 god odradio sam autoodora-bezbroj indoor je dobar ali na prostoru ne manjem od 3 x 3 da dobije stabljiku visoku dva metra pa da vidis sta je vrh i kako on udara , ja znam kakva je sa autoodora i kakav je vrha sa zrele stabljike visoke 2-3 metra, i kako on radi
ja popušim 2 listića svoje iz pc boxa, komadić malog budića od cm i već sam high.
A tebi trebaju tone trave iz outdoora, toliko o potentnosti.


osim toga kila trave i 30 grama suhog nije isto, ak te ćopi murja i ti završiš na sudu pečen si s kilom, ćuza ti ne gine.
zato neki ne uzgajaju iako mogu i više jer misle glavom a ne jer su glupi pa ne znaju.
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
thc boss je napisao(la):
ja popušim 2 listića svoje iz pc boxa, komadić malog budića od cm i već sam high.
A tebi trebaju tone trave iz outdoora, toliko o potentnosti.
Kad bi poduvao kolko i ti duvaš pao bi mrtav.

osim toga kila trave i 30 grama suhog nije isto, ak te ćopi murja i ti završiš na sudu pečen si s kilom, ćuza ti ne gine.
zato neki ne uzgajaju iako mogu i više jer misle glavom a ne jer su glupi pa ne znaju.
ili ti je tolerancija premala ili imaš predobru stvar.. nešto od toga je..
od tih "velikih" količina, većina njih tek oživi..

u jednom i u drugom slučaju sa kilama i gramima, nakon bilo čega, nepuštaju na miru više tako lako..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: rKj420

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
maverick je napisao(la):
Jel ti zapravo razumiješ to što pišeš?

Jer prve dvije točke su umjetno proizvedene soli humusne kiseline,
amino acid complex - aminokiseline su u svakom organskom materijalu
wet betty - neki blesavi surfaktant - sam humus je prirodni surfaktant!

Odmah u sljedećoj rečenici tvrdiš da neide organski, a kupuješ nešto umjetno što imitira humus.
ja kupujem jer znam da ću dobit travu koja ima deklarirano thc-a koliko kaže proizvođač sjemena, dakle potentn, a ti uzgajaj u čem ti paše.
Ja sam rekao da sam uzgajao u kupovnoj zemlji sa stajnjakom, pilećim i dobio sam slabo potentnu travu. Dijelom šta sam pređubrio jer ni ne možeš znati koliko si pređubrio. U startu te sve kupovne zemlje imaju šta dodano, šta prirodno hrpu nutrijenata koji ne trebaju na početku, a kasnije se izvuče dio nekih makronutrijenata prije nego drugih jer to nije formula za cannabis u točnim omjerima nutrijenata, pa onda ti ili fali tih nutrijenata ili dodaš pilećeg ili dr. đubriva i dobiš da predoziraš s njim dioonih nutrijenta kojih ima dovoljno i onda to blokira sve nutrijente i dobiš na kraju k. od ovce.

Zato je *********** majka, a AN je vrh šta možeš dobit potentnu travu.
Sjeme kaže 20% i ti dobiš 20%.

@Sativa Diva

moj način uzgoja je da u cvjetanju skoro svaki dan flusham i dodaj nanovo gnojivo, od tog dobiš ludu stvar, već na početku cvjetanja se od nje možeš normalno napušit, ne trebaš dalje ni uzgajtat ako te zanima efekt thc-a, ja samo do kraja uzgajam radi cbd-a.
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
Necu citati zadnjih 5 postova otprilike...dosa sma sa tekme i vesel sam....ovaj mavijan se prekakava ka i ovaj thc boss...dajte moderatori sankcionisite ovo....off samo taki, plus ego debilni triperi!!

Zato je *********** majka, a AN je vrh šta možeš dobit potentnu travu.
Sjeme kaže 20% i ti dobiš 20%.
Ovaj momak ništa pokaza na forumu nije stoga molim sadasnje i buduce clanove da ovom manijaku ne vjeruju!

Edit: i jos mi zvucis kao jedna ili dva bivsa clana, samo cu reci, panjino!

Edit: i načuditi se idotizmu ovog thc vona bi bosai ne mogu...vjerojatno cu da dobijem za ljepo izrzavanje ali me ne zanima...ovakve prekakane vona bi grovere triba maknuti ca sa forumu jer sire dezinjformacije.....dobija ovo, dobija ono a bez ikakvih dokaza i testova....i soli posteno po forumu....i odgovara nelogicno na pitanje...npr maverickovo pitanje...tip je totalni bull šit i takve trizan ili "opijen" prepoznam!
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
@TripToPeru
dokaza ima jer je testirano s AN gnojivom u hydro da dobiva koliko je deklarirano na sjemenju, a ti nemaš dokaza s tvoje strane koliko % thc-a dobijaš s growom u zemlji, a vrijeđanje govori sve o tebi. Ne želim se spuštat na tvoju razinu i vrijeđat.

A sve si mogao napisati u jednoj rečenici i ne preser..vati se vrjeđanjem ali to je tvoj stil očito.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
jeste svi zabrazdili malo jel? svi mi subjektivno mislimo da smo u pravu a generalno ser.....ckamo po malo. ubrajam tu i sebe.
mislim da je cilj vlastiog uzgoja vutre da se dobije sto vise vutre ,sa sto boljom kvalitetom, a za sto manje ulozene love.
sad tko se koliko hoce pr...ti s lovom to je vec njegova osobna stvar.
P.S. ne prozivam nikog posebno,samo iznosim svoje misljenje glede ove rasprave, koja je btw.otisla u totalno krivom smjeru. peace.
 

mavijan16

Banned
Banovan
09.05.2013
13
5
0
TripToPeru je napisao(la):
Necu citati zadnjih 5 postova otprilike...dosa sma sa tekme i vesel sam....ovaj mavijan se prekakava ka i ovaj thc boss...dajte moderatori sankcionisite ovo....off samo taki, plus ego debilni triperi!!


Ovaj momak ništa pokaza na forumu nije stoga molim sadasnje i buduce clanove da ovom manijaku ne vjeruju!

Edit: i jos mi zvucis kao jedna ili dva bivsa clana, samo cu reci, panjino!

Edit: i načuditi se idotizmu ovog thc vona bi bosai ne mogu...vjerojatno cu da dobijem za ljepo izrzavanje ali me ne zanima...ovakve prekakane vona bi grovere triba maknuti ca sa forumu jer sire dezinjformacije.....dobija ovo, dobija ono a bez ikakvih dokaza i testova....i soli posteno po forumu....i odgovara nelogicno na pitanje...npr maverickovo pitanje...tip je totalni bull šit i takve trizan ili "opijen" prepoznam!
ko te j... i tebe i ovaj forum, manijaci, buljite u dvije biljcice u ps i jos j..... ove ljude ovdje sa svojim glupim pitanjima,
pazite oci gledajuci u sujalice,
i na kraju ce te popusiti k..... 20 gr
modelatore bolje ti uzgajaj travu i dilaj i zivi ko gospodin nego prodajete oveo smece od od sjemenki i zivis od ove stranice
ko vas j... sviju
a slabo i prevodite ove druge stranice, ovo je vec sve napisano samo prevodite ali lose
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
@mavijan16

Ljudi ovdje nisu dileri nego uzgajaju za osobne potrebe, nekom pa ni meni ne treba cijela hrpa trave jer ja ne pušim svaki dan niti mi je potreban da pušim svaki dan i jer želim stealth grow.
Meni ne treba tolika količina trave, prvo jer ne želim biti uhvaćen s tolikom količinom i završit u ćuzi.

I nije isto jel te uhvate s 20-30 grama ili sa 1 kg, u slučaju prvog se možeš izvlačiti da t ije za osobne potrebe, u slučaju drugog vjerojatno ćeš završiti u hladovini na dulje vrijeme.

@sharp


Tema je kako dobiti više thc-a. Ja sam rekao kako.

1. Korištenjem AN gnojiva (to su ispitivali i imate na youtube filmić koliko % dobijete s njim a koliko s ostalima gnojivima)
2. Hidroponikom (Accordingly, herbal cannabis grown outdoors varies considerably in potency. Intensive indoor cultivation of female plants and clones, grown under artificial light, often without soil (using hydroponic cultivation) and with optimized cultivation conditions, produces cannabis of a consistently higher potency.
https://www.unodc.org/documents/wdr/WDR_2009/WDR2009_eng_web.pdf
Some reports have weed with 50% THC content being produced by some advanced hydroponic growers.)
"Studies show that hydroponics produces is higher potency levels.."
"Unlike regular soil grown marijuana, which has a THC content of 5% or less, Hydro ranges between 6-10%.."

usporedba hydro primjer i zapljene pretežno iz outdora - razlika u potenciji.
Dakle ovo šta vam prodaje mavijan16 iz Bosne, je vjerojatno daleko lošije potencije, vi to nećete možda primjetiti jer nemate mogućnost mjerenja thca, ali je vjerojatno tako.
https://norml.org.nz/2012/problems-with-cannabis-potency-claims/

3. Dodavanjem plavog spektra MH lampi.
4. smanjivanjem dušika u cvjetanju (http://www.druglibrary.net/olsen/HEMP/IHA/jiha4207.html)

ovo pod 4 je jako teško u tlu kad prihranjujete s recimo organskim gnojem jer ono već ima dušika i ne možete ga izvadit do u hydro i s gnojivima za cvjetanje je peace of cake.

Kod organskog growa sam primjetio jedino da je miris intenzivniji i puniji, ali miris nije garancija potentnosti.
Kod hydra vi zamjenom rezervoara dobijate iznova nove nutrijente i nadomještate potrošene, a u tlu ne znate koliko i koje nutrijente više troši, pa kod prekomjernog dodavanja životinjskog gnojiva, možete lako s viškom jednog blokirati drugi nutrijent, jel teško zaključti da onda ni potencija ne može biti dobra jer biljci fale neki elementi.
Sad ako netko tvrdi da dobije maksimalni deklarirani postotak thc-a u zemlji i organskim uzgojem, onda nek barem navede gdje je to pročitao.
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
boss ,ja sam isfurao samo polovicu indora pa cu se slozit s tobom u vezi povecanja THC-a u indoru.
jos kad bi sam potvrdio te navedene 4 tocke u praksi jos vise bi ti vjerovao.
ali do tada ,dopusti mi da uzmem s rezervom sve sto je "izreklamirano" u te 4 tocke.
osobno, najpotentniju vutru koju sam pusio bila je od:
1.biljke koju je 1994 uzgojio prijatelj iza kuce. mjesto: gorski dio Zagreba.klasicni organik(kravlji i pticji gnoj).narasla je cca 4m. i dobio preko 1kg.suhog.
2..biljke koju sam 2011 sam uzgojio u svom vrtu.mjesto : grad u podnozju Sarplanine u Makedoniji isto cisti organik.narasla 4,5m i dobio 1,3kg suhog.
e sad prije i poslije te 1995-te smo popusili dosta vutre koja je stizala s raznih strana europe.znalo je doci iz Nizozemske,,tzv. skunk jerbo je bio indor uzgoj lol,ali taj ultimate high nisam dostigao do ove s mog vrta.
dogodine cu na suncu uzgojit(organic way) satori od mandale i bit cu sretan ak ce imat 15% THC-a( siguran sam da ce ga bit vise) a ne deklariranih 24%.
 
03.08.2013
30
41
18
38
zagreb
ljepi pozdrav ja sam vuk početnik sam na forumu iuzgajam za sebe vec godinama u smjesnim stvarima vidim da tu imate hrpe boxova i toga svega ja sam otkrio danas nešto pa me zanima vaše mišljenje o tome
 

thc boss

Aktivan Član
29.12.2011
275
216
43
43
@sharp

u indoru ali hidroponskim uzgojem.
Ja ovo sve radim šta sam naveo u 4 točke.
Istina nije *********** u smislu hydroton, aeroponic itd, ali može se nazvat neka šugava *********** jer uzgajam u maloj posudi i svaki dan flusham vodom i nanovo dodajem nove nutrijente, tako da je korjen nonstop zasićen svim makro-mikro elementima za punu potenciju,.
I ta trava mi je tolko potentna da od malo dima si pečen. I šta je najbolje ne traje 15 minuta nego satima, evo zadnji put sam popušio crimea blue dok je još bila na polovici cvjetanja i držala me i drugi dan i smiješak, 24h
Sad ću poduvat pa ću vidjet uskoro će mi se osušit, ali brijem da ću past na guzicu.
Dok prije sam uzgajao isključivo organski, tj natrpao hrpu pilećeg itd i sve sam sj, istina miris je bio jedina svjetla točka ali high je bio mlaki. Skoro pa nikakvi, popušio sam pola buda a nije imalo nikakvog efekta, napravio ulje pomoću plina za upaljače i plastične boce, dobio čistu smolu, pojeo to razmoćeno u ulju, ne zrno nego 20 zrna i ništa..pušiona..od onda više ne uzgajam organski...
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
thc boss je napisao(la):
Dok prije sam uzgajao isključivo organski, tj natrpao hrpu pilećeg itd i sve sam sj, istina miris je bio jedina svjetla točka ali high je bio mlaki. Skoro pa nikakvi, popušio sam pola buda a nije imalo nikakvog efekta,
ovo ti ja mogu potvrditi meni dogodilo 2012,igrom slucaja ostale mi samo 2 biljke koje sam uzgojio do kraja,po peesu. ali dobio k...c od ovce. poduvas i... cekas Godota,ali nikako da se pojavi.
genetika igra tu najbitniju ulogu. mene zanima kakva bi ispala industrijalka u tim(4 tocke) "mrak"uslovima.dali bi joj thc od 2-3% skocio na 12-15%.