Kako prepoznati pandure i kako dijeluju :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

old schooll!

Aktivan Član
13.06.2013
64
41
0
55
tamo gdje je dom
otvaram ovu temu iz nekih vlastitih principa...
negdje sam na forumu već procito post kako danas ne valja imati pametne telefone,
da to je velika istina da ako već jeste grower ili imate bilo kakve veze s Marihuanom nikako nebi smijeli
posijedovati mobitele koje je moguce pratiti preko GPS-a iz sigurnosti da vam draga osoba od koje imate broj nebi imali bliske susrete s pandurima.
način na koji vas pronalaze je sljedeći: u 5% slučajeva ako ste drukani,5% slučajno nabasaju slučajno na vas i 90% je sigurno da dolaze do vas protuzakonito prisluškivanje vaših mobitela.

imaju recimo u jednoj županiji do 10 neopreznih osoba koji su se navukli na štošta i njih konstantno presluskuju i dolaze do novih lica baš iz razloga što ovi neobracaju pažnju da ih se prati jer im se život sveo na droksanje.
primjetiti možete da vas prisluškuju ako vam dok pozivate nekog imate duplo zvono,prvo glasno i odma potom drugo malo priguseno.
kad su vas pronašli najlakše im je obavit poso ako imate takozvane pametne telefone jer vas preko njih osim što vas mogu prisluskivat mogu vam vidjet i točnu lokaciju kretanja pa čak i slusat dok vam mob nema otvoreni poziv.

kako ćemo ih prepoznati u javnosti e vidite to je jako osijetljiva stvar,tu sposobnost imaju ljudi koji znaju što je to govor tijela i koji imaju dobar nos za nanjusit nesto što se kreće u njihovom videokrugu,a ne uklapa se u sredinu u kojoj jeste.nadalje te ispektore je lako prepoznati ako niste površna osoba,znaci prepoznati i uočiti svaki detalj koji se zbiva oko vas.
prepoznat ih možete po neukusnom odjevanju,obično nose neke lagane i udobne tenisice,bezvezne hlače,isto tako glupe majice,više su skloni biti punasniji jer ništa ne rade sem što jedu i voze se,godina su srednjih cca 40,najčešće ih možete uočiti na parkiralištima,pevecu,bauhausu,baumaxu :D
pretezno-uvijek su dvojica u partnerstvu :D i prozirni su ko staklo od 3mm :)
jer imaju poso policajca a ne glumaca jer to ih nisu učili u školi :D
npr.ja sam nedavno imo bliski susret s dvojicom u jednom od dućana,nrznaju se uopće ponasat u dućanu zato što nisu ništa došli kupit :) zati m bauljaju okolo toliko jadno i naivno da su zaboravili da su u 21 stoljeću i da uvijek ima neko ko je puno sposobniji od njih u bilo kojem pogledu.
toliko sam bio slobodan da sam ja njih snimio od glave do pete,stas piramidalan :) hlače i majica totalni promašaj s obzirom na godine,fine najkice s jastucicima da lakše nose svoje kile :D i što je najbitnije izgleda kao da je djubre bacao prijepodne,a ruke i dlanovi kao u bebe :)


kako rijesavaju slučaj,kad izvuku sumnju iz vaših razgovora da se bavite ilegalnim poslom tada slijedi praćenje i skupljanje dokaza s fotoaparatom,s fotkama idu sudcu koji im izdaje ako imaju čvrstih dokaza nalog za pretres,kad su vas klepili,e ovo im je najjaci dio,s svim zapljenjenim materijalom se u postaji slikaju i kurce kako su napravili dobar poso te očekuju pusu :) i sve pohvale od kolega i naređenog.

hm po mom mišljenju imaju jako bijedan poso i način na koji ga rade bar što se tiče narkotika.
predstavljaju zakon,a sami ga krše u startu narusavajuci privatnost ljudi.
msm bar što se tiče nas koji smo iz HR da takvo što neceju bit u mogućnosti jos dugo radit,valjda nerazumiju jos da postoje ljudi koji i njih prate,a i da ne znaju,te će svi zajedno dokazi ici ne našim sudovima nego sudu za ljudska prava u EU.
drago mi je što se mogu danas naći kvalitetni i sposobni hakeri ;)
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Zasto se ne prihvatite posla, umjesto sto spijunirate ljude koji su zaposleni i rade svoj posao?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ovo ide pod ključ jer je u uvodnom gotovo sve rečeno osim šta ne kužim ovo za trgovačke centre lol. Ja imam njuh i preko monitora a uživo da ne pričam. Na ovom forumu jdnostavno ne trebaju ove teme jer su paranoične i forum se ne zove MUP forum. Odjebimo za svagda. Bye bye.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
25r30wi.gif
 
  • Sviđa mi se
Reactions: s0va and LakoMan

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
"drago mi je što se mogu danas naći kvalitetni i sposobni hakeri"

poput mene i Romea hahahahha
 

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.193
258
Kako pandur djeluje?!
Ako imate kamenac u bubrezima koji vam stvara probleme tokom mokrenja dobar pandur vam uveliko moze olaksati isto. Sve sto trebate jeste da nadjete sto veceg, zrelijeg pandura, sa sto vecim pendrekom i da ga konzumirate dva puta dnevno. Pandur ce uciniti da vam se pokrene kamenac i olaksa muke.

Djelovanje pandura moze izazvati neke nus pojave koje necu stici opisati zbog nedostatka vremena, zato oprez pri konzumiranju pandura!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.