Kako prepoznati sativu ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
02.02.2013
2
0
1
34
Trebam sortu cannabisa za kreativnost i energiju, koja mi tu i tamo rijetko dode pod ruke. mislim da je to Sativa.

Kako takvu Sativu razlikovati od ostalih (indica) spuštalica ?
 

Imbra Presvetli

Prijatelj Foruma
19.06.2012
1.289
14.532
358
ja sam svatio da je pitanje kak da prepozna od onih koje mu "dođu pod ruke" koja je od njih sativa a ne koje je sjeme od sative.....
 
02.02.2013
2
0
1
34
Hvala na odgovorima, ali nisam mislio na uzgoj nego kod kupovine.

Diler uvijek ima neku drugaciju sortu, on nema pojma koja je vrsta, njemu je vutra - vutra :D

Zanima me jel postoje neki fizicki cimbenici kako mogu prepoznati sativu, neki su rekli da rastvorim head pa po mirisu, na internetu citam da je sativa duža i uža, ali zanima me jel postoje neki generalni čimbenici, da dok vutru drzite u rukama mozete razlikovati dobru dizalicu sative od ostale vutre?

Pošto predpostavljam da su vecina hibridi, jel moguce prepoznati spuštalicu koja te zakuca za trosjed? Ne znam za vas, ali meni nema gore nego kad mi toliko pogodi tijelo da me uspava
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
bolje razmisljaj o vlastitom uzgoju pa ces znati sta pusis, sam ces da biras. ovako.... sve mirisu i mirisa raznoraznih, fizicki eto gore dve fotke, al ako dobijes ne znam kako presovano i zapakovano, dok ne probas opet ne znas. ako ne zna onaj ko prodaje, kako ti tek da znas. no, kako vec stoji u pravilniku:
forum je mesto za pojedince koji uzgajaju samostalno i za svoje potrebe
kao i:
Molimo vas da preskočite priče o nestašicama, ceni vutre na "tržistu", dilerima, paketima, kupovini na ulici, prodajnim mestima, kako na ulici prepoznati ovo il' ono...
 
Poslednja izmena:

Ig0r

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.11.2014
561
1.688
163
36
Ako je marihuana cuvana kako i treba biti u staklenoj teglici mislim da ces lako prepoznati , bas kao sto vidis na slici od Powera a i na dodir sativa ti je vise prozracna nije kao indica , indica ti bude onako tvrda i kompaktnija na dodir ako me shvacas sta ocu reci . Ako je marihuana kao kod vecine dilera spresana u vrecama da zauzima sto manje prostora onda ces to tesko skuzit jer je sve sljepljeno i sve je vise manje isto . Moja preoporuka ti je da se manis tih dilera , zivkanja na mobitele i problema kada biljka raste sama iz zemlje , samo ti treba malo volje , truda i vremena da proucis forum . Mislim da ti je veci rizik otic negdje po travu i naci se sa dilerom nego da sam uzgajas doma . Mikro box uvjek mozes negdje sakrit , ja sam pravi primjer za to a zivim sa starcima :) Okani se ulice i tih ulicnih fora pocni sam gajiti , nikom ne govori i pusi svoje :) Zivio drug :)
 
19.08.2018
52
177
33
34
Jel mogu ovde da postavim sliku da mi pomognete u vezi ove biljcice jer stvarno nemam ideju sta je a jako bih voleo da znam, trazim temu ko ludak :bocni::
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
drug, ne moze niko znati preko fotke sta je. ako hoces da znas sta imas moras nabaviti brendirano seme. znaci kupis seme od proizvodjaca i znas sta si kupio. ne moze se na osnovu fenotipa prepoznati koja je sorta u pitanju (sem mozda dve vrlo specificne). al ti okaci ako hoces, lako obrisemo :)
 
26.09.2018
1
0
1
44
Trebam sortu cannabisa za kreativnost i energiju, koja mi tu i tamo rijetko dode pod ruke. mislim da je to Sativa.

Kako takvu Sativu razlikovati od ostalih (indica) spuštalica ?


Zena mi ima metastaze kostiju kancera dojke, doktori su je odpisali, kupio sam neko ulje kanabisa ali izgleda da nije nekog kvaliteta. Moze li mi neko pomoci kako da dodjem do semena indica ili sativa da pokusam sam da pravim ulje ? Hvala
 
19.08.2018
52
177
33
34
Zena mi ima metastaze kostiju kancera dojke, doktori su je odpisali, kupio sam neko ulje kanabisa ali izgleda da nije nekog kvaliteta. Moze li mi neko pomoci kako da dodjem do semena indica ili sativa da pokusam sam da pravim ulje ? Hvala
Moj savet ti je da potražiš malo na internetu, možeš i naručiti preko seed City, amsterdam marihuana seeds, vidi dal ima neki black market, ima dosta drugih sajtova možeš se informisati koji je najpouzdaniji, naravno ako nađeš iz ove ulične ali nije siguran rod jer su šanse i ženske i muške, feminizirane su sigurne, imam sličan problem samo nije kancer u pitanju ali isto dovoljno ozbiljno da ne detaljišem i planiram i ja da naručujem dogodine. Srećno ti bilo
 
25.10.2015
110
238
43
40
Bgd
Da li postoji bilo kakav način da se odredi procenat indice i sative u random hedu? Neki lab test ili šta već? Hvala unapred