Kako prevariti test (knjiga)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
OK je dokument ima zanimljivih činjenica , samo to je izdano 1999 godine a sada u HR koriste one testere na slinu pa mene zanima kako bi mogao to prevarit jer je največi problem kad voziš a pogotovo vikendom i uvale ti test.. Ako netko ima iskustva s tim testom i kako ga prevarit , zamolio bih ga da se javi
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Malo sam guglao i ima načina a to je vodica za ispiranje i detoksikaciju usta mislim da bi i neka malo bolja takva vodica iz apoteke sa sličnim sastojcima uradila stvar.. pogledajte jer po sajstojcima bi se mogla nači vodica za ispiranje u nekoj drogeriji po puno jeftinijoj cijeni od ovih sa neta.. Mislim da svako ko vozi a prije popuši koji joint mora imati na umu da vikendom policija vrši kontrole ako vide da nisi baš čist i da nisi pijan dat če ti test na slinu. a nitko ne želi izgubit vozačku.
SUPREME KLEAN SALIVA DETOX MOUTH WASH

Saliva Detox Mouthwash - Pass Any Saliva Drug Test

200mbg.jpg

prod_mouthwash2.jpg

Beat A Oral Swab Test, Pass Any Oral Saliva Test
Saliva Test Effectively cleanses toxins from your mouth. Easy to use. Just swish and spit out. If you are subject to oral Saliva drug testing with a swab, make sure you are prepared. This mouthwash is highly effective. Place in mouth and swish for 2-3 minutes. Your mouth will now be coated with solution and saliva will be clean of toxins for approximately 30-40 minutes. Works every time! 200% Manufacture Guaranteed. More than one may be used if 30 min clean time is not long enough.Ingredients:Water, Glycerin, Magnesium Sulfate, Potassium Chloride, Sodium Chloride, Witch Hazel, Aloe Vera, Boron Citrate, Lithium Sulfate, Peppermint, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.Saliva Detox Mouthwash is the newest and strongest formula of mouthwash on the market - with a 200% Money-Back Guarantee!


Quantity Buy 1 ( $40.00 ) Buy 2, Get 1 FREE ( $80.00 - Save $40.00 ) Buy 4, Get 2 FREE ( $160.00 - Save $80.00 ) Buy 6, Get 3 FREE ( $240.00 - Save $120.00 ) Buy 8, Get 4 FREE ( $320.00 - Save $160.00 ) Add to Cart

Directions:


  1. Place half of contents of bottle in mouth
  2. Swish 2-3 minutes
  3. Spit out
  4. Repeat
  5. Do not eat or drink after using
  6. Effective for 30 minutes (Plan Accordingly)

High Toxin LevelsSaliva drug testing has become increasingly popular among U.S. employers for a couple reasons. First, its easy to test onsite with no labs involved, and second, its non-intrusive, unlike a blood or hair test, and does not have the "embarrassment issues" that are associated with exposing oneself while submitting to a urine drug test.The test is performed by swabbing the inside cheek and rubbing the sample on a test card that will show a positive or negative reading. The reason the saliva drug test is not as popular as a urine test is because of the drug metabolite level found in saliva. Recent use can be detected easily, but as time passes, the level drops considerably, making it difficult to detect chronic users who have been clean for a few days. Most companies and institutions performing drug tests find this insufficient, and are interested in finding out about ones overall drug use.Usually, for most drug-users, abstinence for 72 hours will give a negative reading on a saliva drug test, although using a mouth rinse product will give you extra insurance against failing.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ja sam bio testiran na onaj test šta se drži u ustima cca 5min, neznam jesu sad novi i brži. Uglavnom ja sam pokušao ne dodirivati ga jezikom ali nije upalilo jer omekša. Onda sam ga cuclao i gutao slinu nastoječi da isperem sve s testa i sve iz usta. E sad ili nisu znali raditi sa strojčekom u kojeg stave to nakon cuclanja ili je upalilo neznam uglavnom negativan sam bio:) Također sam prvo pivo pio i bilo mi je među koljenima dok sam vozio i kad me je zaustavilo. Do zaustavljanja popio pola limenke od pola litre i također 0,0. Do onda sam mislio ako friško piješ da se najviše vidi ali izgleda nije tako. Bila je pred novu godinu u 21,30:)
 
18.02.2014
8
2
0
Ljudi mene interesuje dali neko provereno zna iz iskustva, sta se tacno moze ubaciti u mokracu a da kucni test na thc bude negativan.
Procitao sam razne info na netu tipa - moze se dodati voda ( temp. tela ) ili flor, izbeljivac, soda b... ali nisam siguran.
Hvala unapred
p.s. sem the bogeman - probao sam otvoriti tvoje linkove ali nece
 
03.06.2016
1
0
1
38
Ja sam u Njemačkoj pišao na autoputu.Pozitivan.640 eura i mjesec dana vozačka-cap.
I ja bi volio znati kako ih izjebati jer ce me sad svaki put testirati kad me zaustave,a svi ovi linkovi jednostavno ne rade...
Pliz,ako netko ima 100 % savjet,pomozite...
Hvala frendovi!