kako probusit staklo?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

iDEATH

Aktivan Član
04.05.2008
64
0
0
37
staklenu bocu mozes da probusis sa dijamantskin burgijama ili brusnim plocama,naravno da se hladi sa vodom.nisu skupe, komplet od 20 brusnih ploca je oko 10 eura
 
13.01.2008
2
0
0
31
ja nebi savjetovao da saviš gumeni "šlauf" u bong jer dok pušiš toplina topi gumu i onda moš popušit svakakvu šugu... ja ću u svoj bong staviti metalni pisak od trube ili neš drugo ako nađem. Možeš i napraviti bong s samo jednom rupom ali onda moraš moći izvući tu "lulicu" iz boce dok vućeš
eo link http://www.youtube.com/watch?v=mOus1oAQ2Rk
 

Noname_

Aktivan Član
26.03.2009
235
0
0
34
Sad kad ovo čitam sve, sjetim se kako sam ja jednom bušio.Našli mi kod prijatelja staklenu vazu al po obliku identičan bonk,i idemo bušit i u amper natočili vodu i ja uzeo onu akumulatorsku bušilicu(aku bušilica )običan borer i uspijem probušit jednu rupu i sve super svi sretni tek ja na drugoj rupi stisnem i pukne sve haha.Inače kad se buši stavit u vodu i lagano bušit i svako malo pogledavat kolko ste izbušili i ide to lagano....ugl poslje toga sam u smart shopu kupio bonkić:sun2:
 

Djerosim

Aktivan Član
23.08.2008
59
28
8
49
kao klinci smo pravili rupe na bocama tako sto u njih ubacimo kamencic ili gvozdenu kuglicu,jako prodrmamo i ona ispadne kroz staklo napravivsi lepu rupicu,,,,
 
10.07.2009
2
0
0
34
Napraviti rupu na staklu bez da ti se razbije staklo mozes bušilicom. Ali caka je u tome da busis ispod vode, smanjujes trenje samo pazi ubaci samo borer u vodu nemoj cijelu bušilicu jer ce te struja ubit :pat: