Kako produžiti rizlu vodič by Don Sensi

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
30.11.2013
44
228
33
Pozdrav vutroljupci

Ovo je moj novi tutorial u kojem ću vam pokazati jedan jako zanimljiv i ekonomičan način spajanje vaše rizle. Ostali ste bez rolnice, i dosadilo vam je standardno spajanje rizle na elkota, a imate previše marihuane za jednu rizlu.
20150723_204340.jpg
E onda ispratite tutorial i ja ću vas naučiti kako da rizlu spojite na bolji način s kojim će te dobiti na dužini rizle, i čak i ako ste zaglavili sa paketom malih rizli ova šema spajanja će vam odlično doći.

Uzmete jednu rizlu i zaližete joj ljepljivi dio sa strane koja bi vam bila vrh rora (da motate u jednu) znači lizanje strane do flopa je pogrešno. Zaližete odprilike malo manje prije polovine prikazano na slici ispod.
20150723_204359.jpg
Kad ste dobro polizali uzmete drugu rizlu i njen dojnji kraj stavite na to polizano ljepilo prve rizle (prikazano na slici ispod) i lagano stisnete da se fino zaljepi. Obavezno pripazite da na koju god stranu okrenuli rizlu i sa koje god strane da motate i ližete neka vam ljepljive strane uvjek budu okrenute prema gore i okrenute jedna prema drugoj kao na slici.
20150723_204416.jpg
Kad ste to uradili prelazite na sljedeći korak. Rastavite te spojene rizle. Kad rastavite te dvije rizle primjetit će te da je ljepilo sa prve rizle prešlo na drugu prikazano na slici ispod.
20150723_210406.jpg
Kad ste taj korak odradili sad samo fino uzmete prvu rizlu stavite ispod (druge rizle) novog ljepila druge prikazano na slici ispod. Na prvoj rizli će isto tako ostati malo ljepila tako da ne morate da brinete da se neće spojitizbog skidanja ljepila sa ovom drugom rizlom.
20150723_204436.jpg
I to je toooooo... Sad vam samo preostaje da zeleno stavite unutra i rokavela :p . Tako ja spajam rizle kad ih moram spojiti lakše mi je i nekako ljepše izgleda. Možda su iskusniji članovi već znali za ovo spajanje ali evo nek se nađe za početnike. Meni iskreno nije niko pokazao sam sam došao na tu ideju jednu noć. Nadam se da vam se svidio i ovaj tutorial.
Stay high!!!
:vutra: