Kako Pronaći Posao u Industriji kanabisa ?

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Ovi u "kutijama" tuku tamo neke vanzemaljske hibride od 27% xD, imaju i oni jake genetike hazeri, nije sve u jačini thc-a, ja msm da je do 20-22% dovoljno i za onog najvećeg stonija mahonija..
 

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
, nije sve u jačini thc-a, ja msm da je do 20-22% dovoljno i za onog najvećeg stonija mahonija..

Istina, nije! Radili su istrazivanje pa je ispalo ako nema dovoljno CBDa u proizvodu, onda je osjecaj "higha" daleko manji iako je THC visok. Kazu da mora biti sto veca kolicina CBDa jer se onda bolje kanabinoidi vezu za ljudske stanice. Ovako sa puno thca a malo cbda ces dobit prosjek travu, iako smrdi ko kuga. Dobro znate groweri o cemu pricam :)

Internet je dosta pod cenzurom pa se ne moze naci kvalitetne informacije bez znanja jezika ali nista vas ne kosta slati mailove seed bankama i plastenicima. Od 100 poruka jedan ce valjda odgovorit.
Ali kak je krenulo, slat cete zamolbe Makedoncima a ne Nizozemcima:
http://balkans.aljazeera.net/video/kanabis-bi-makedoniji-mogao-donijeti-visemilionsku-zaradu
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Ja osobno pusim sorte jacine od 6-10 thc..isti postotak cbd-a..Jake Trave su meni ok za ulje..za pusenje 6-10%;):thumb:
ako nema dovoljno CBDa u proizvodu, onda je osjecaj "higha" daleko manji iako je THC visok. Kazu da mora biti sto veca kolicina CBDa j
Ako prevlada CBD nad THC-om u sorti hight je slabiji...sve jake sorte imaju manji postotak cbd u genetici..:)
Ovako sa puno thca a malo cbda ces dobit prosjek travu,
Zapali jedan Critical kush,Chemdavg,NL,Afgani#1,Bubba kush...sve bombe sa 0.1 do 1.0%cbd-a:thumb:
 

LupusHerbivor

Banned
Banovan
25.05.2018
234
824
93
Zato bi bilo dobro da imamo svoju industriju.. Za mene je high kad uđem u petu dimenziju a sat dva kasnije spavam ko beba. Da imamo službeni riječki i zajednički bazu podatak tko zna di bi nam bio kraj Imaš pravo ali i ja kaj se mog osobnog gusta tice. Jednog dana ćemo se natjecati čija ima vise čega samo da nas priroda pozivi!
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.464
2.598
Vidicemo kako ce buducnost disati..hocemo napokon ici naprijed,usvajati nove stvari,slusati savijete i ugledati se na sredene drustvene norme ili cemo ostati i dalje u "komuniznu","parizanima","anarhisticnoj demokraciji"..crno,bijelo..homo,streit i slicno..sve je na volji nas..koji placamo porez;)
A znanja ne fali..ko hoce nauci,ko nece,nece nikada:thumb::thumb:
 
19.03.2018
75
55
18
Raspitaj se po stranicama @ASgard031, koje god možeš naći vezano uz poslove i kultivizaciju, neko će odg neko neće, preporučam strainhunters forum.
Nije ti ni bitno koliko iskustva imaš u growanju ili trimanju ili bilo kakvim sličnim poslovima, makar je to + ako imaš.

Bitno ti je poznanstvo. ako želiš npr. biti master grower.
Poznaš puno ljudi u industriji i to je to.
Kod nas je teže se probit ali šta ćeš.
::roor::
 
26.12.2015
5
4
3
26
027
Ljudi cuo sam od par ljudi,da se na legalnim farmama u Kaliforniji i Floride.
Imam druga koji šljaka u Majamiju na plantažama.Kaže da su plantaže skroz legalne, ali da se šljaka 90% na crno, bez dozvole pa se dešavalo da mu ne plate jer je stranac pa može da ga vesla ko hoće, i da zaradjuješ onoliko koliko istrimuješ, na lapo kile ide od 150 do 250 dolara.U početku je šišao najviše soma i po, a sad kao singerica šljaka do 2,5, pa računaj :)
 
Poslednja izmena od urednika:

0Marac0

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
01.05.2017
2.074
15.587
358
Bolje zarađuju, nego gazda!
Ima na YouTubeu video kako je u Coloradu, liberalizacija tržišta spustila cijenu pounda(pola kile Lb) sa 1500$ na i do 300$
Pardon na 420$
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: vukhaler

bLuNt.z

Aktivan Član
06.09.2006
233
1.332
143
Satyaloka